Güncellemeyecek Samsung Galaxy Watch nasıl düzeltilir

Samsung, üretici yazılımı güncellemelerini yayınladıktan sonra Samsung Galaxy Watch ürününün uygun şekilde güncellenmesi gerekir. Bu güncellemelerin ne kadar önemli olduğunu yeterince vurgulayamıyorum, bu yüzden yeni sürüm kullanıma sunulduğunda bellenimin güncellenmesi önerilir. Ancak, saatlerinin yeni güncellemeyi indirmeyeceğinden veya yüklemeyeceğinden şikayet eden kullanıcılar var ve şu anda sorun yaşıyorsanız, güncelleme yüklenmediği sürece sorun çözülemeyebilir.

Bu yazıda, kendi firmware'ini güncelleyemeyen Galaxy Watch'ınızı gidermede size rehberlik edeceğim. Pek çok mal sahibinin kendi cihazlarını tamir ederken kullandığı çözümü sizlerle paylaşacağım. Bu nedenle, bu sorunu yaşayan kullanıcılardan biriyseniz, bu makale size yardımcı olabileceğinden okumaya devam edin.

Farklı bir soruna çözüm arayanlar için, bu telefondaki en yaygın sorunlardan bazılarına değindiğimiz için Galaxy Watch sorun giderme sayfamıza katılın. Sizinkine benzer sorunları bulmak ve önerdiğimiz çözümleri kullanmak için sayfaya göz atın. Sizin için çalışmazsa veya hala yardımımıza ihtiyacınız varsa, anketimiz aracılığıyla istediğiniz zaman bize ulaşın.

Galaxy Watch'ınız düzgün güncellenmiyorsa yapmanız gerekenler:

 1. Hafızasını yenilemek için Galaxy Saatini yeniden başlatmaya zorla.
 2. Telefonunuzla saatiniz arasındaki bağlantıyı yenileyin.
 3. Fabrika ayarlarına geri dönün Galaxy Watch ve ardından güncellemeyi deneyin.

Yapılacak ilk şey, cihazınızın hafızasını tazelemek ve bunu yapmak için daha iyi bir yol yok, ancak zorunlu yeniden başlatma. “Yeniden Başlıyor…” görüntülenene kadar Güç tuşunu basılı tutun ve ardından Güç tuşunu bırakın. Ekran kararır ve sonra saat yeniden başlar. Yeniden başlatma sırasında, saat telefonunuza bağlıyken, cihazların geçici olarak bağlantısı kesilecektir. Telefonla yeniden bağlantı kurduktan sonra, Androidinizde Galaxy Giyilebilir uygulamasını açın ve ardından AYARLAR sekmesine dokunun. Sonra, İzleme hakkında öğesine, ardından da İzleme yazılımını güncelle öğesine dokunun. Bu sorunla karşılaşan kullanıcıların raporlarına dayanarak, bu prosedürü uygulayarak sorunu çözdüler, umarım sizin için de işe yarar.

İlk prosedürü uyguladıktan sonra sorun devam ederse, yapmanız gereken sonraki şey telefonunuzla saatiniz arasındaki bağlantıyı yenilemek. Bu, onların mevcut bağlantılarını silmeniz ve ardından saati tekrar eklemeniz gerektiği anlamına gelir. Ağ ayarlarını sıfırlamak için aşağıdakileri yapabilirsiniz:

 1. Galaxy cihazının Bluetooth'un Galaxy Watch ile eşlendiğinden emin olun.
 2. Galaxy Giyilebilir Uygulamasını açın.
 3. Ayarlar'a dokunun.
 4. Mobil Ağlar'a dokunun.
 5. Sil'e dokunun.
 6. T-Mobile Network'ü kapatın açılır penceresi görünür, Kapat'a dokunun.
 7. Ayarlara geri döneceksiniz.
 8. Mobil Ağlar'a dokunun.
 9. Network Şebeke seç ’altında, CON CONVSIM… öğesinin yanındaki ayarlar simgesine dokunun.
 10. Sil'e dokunun.
 11. T-Mobile Network'ü sil açılır penceresi görünecektir.
 12. Kabul etmek için radyo düğmesine dokunun.
 13. Sil'e dokunun.

Bu, sorunun ikisi arasındaki dengesiz bir bağlantıdan kaynaklanma olasılığını ortadan kaldıracaktır. Ancak, yine de başarısız olursa, Galaxy Watch'ınızı sıfırlamaktan başka bir seçeneğiniz kalmaz, tekrar kurun ve ardından yeni üretici yazılımı güncellemesini indirin. Bu nedenle, saatinizin dahili deposunda kayıtlı önemli dosyaları ve verileri işlem sırasında silinecekleri için yedeklediğinizden emin olun. Saatinizde her şey ayarlandıktan ve hazır olduğunda, sıfırlamak için aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Dahili bellekteki verileri yedekleyin.
 2. Galaxy Watch'ı kapatın.
 3. Ekranın altında REBOOTING görüntülenene kadar Güç tuşunu basılı tutun.
 4. REBOOT MODE Seç ekranı görünene kadar Güç tuşuna üç kez hızlıca basın.
 5. 'Kurtarma'yı vurgulamak için Güç tuşuna birkaç kez basın.
 6. Galaxy Watch yeniden başlatılmaya başlayana kadar seçim yapmak için Giriş tuşunu üç saniye basılı tutun.

Bu sorun giderme kılavuzunun Samsung Galaxy Saatinizle ilgili sorunu çözmenize yardımcı olabileceğini umuyorum. Yorum bölümünde bize neyin işe yaradığını veya cihazınızdaki sorunu çözmek için ne yaptığınızı bize bildirin.

İLGİLİ MESAJLAR:

 • Şarj etmeyen Samsung Galaxy Saatinizle ne yapmanız gerekir
 • Samsung Galaxy Watch artık telefondan bildirim alamıyor
 • Açılmıyor Samsung Galaxy Watch nasıl düzeltilir
 • Samsung Galaxy Watch, telefonla düzgün şekilde senkronize edilmiyor