Harry Potter: Hogwarts Mystery burada! APK nasıl indirilir?

Harry Potter taraftarlarını heyecanlandırmanın tam zamanı! Jam City, Inc tarafından yaratılan yeni resmi mobil oyun nihayet resmi (en azından Android ve birkaç ülkede) resmi. Uygulamanın önizlemesini almak ve Hogwarts'ın büyülü dünyasına dalmak ister misiniz? Sizin için APK bulduk, o yüzden yüklemek ve denemek zorundasınız.

  • Pokémon Go ipuçları ve püf noktaları: Bir Pokémon ustası nasıl olunur
  • Android için en iyi macera oyunları

Harry Potter: Hogwarts Mystery resmi

Zaman geldi. Dünyanın en ünlü sihir okuluna katılmak için seçildiniz. Bu doğru, sen! Ne için bekliyorsun?

Yeni rol yapma oyunu Harry Power: Hogwarts Mystery resmi olarak bazı Güneydoğu Asya ülkelerinde serbest bırakıldı. Pokémon Go ve Tekken Mobile gibi diğer oyunlarda olduğu gibi, lansman yavaş yavaş diğer ülkelere de genişleyecek. Oyunlar, bu kadar büyük bir ölçekte başlattıktan sonra iyi çalışıyoruz ve app alımları dengelemek için serbest bırakılmaktadır.

Evet, Harry Potter mobil platformunda bulunan pek çok oyun gibi: Hogwarts Mystery tamamen ücretsiz olacak, ancak umarız caydırıcı olmayacağını düşündüğü uygulama içi satın alımlarla desteklenecek. Uygulama Play Store'da kullanılabilir; ancak herhangi bir cihaza indirilemez.

Harry Potter nasıl kurulabilir: Hogwarts Mystery APK

Ülkenizde bir oyun veya uygulamanın kullanılamaması sizi hiç durdurdu mu? Tabii ki değil! İşte, kendi kişisel bakış açınızdan Harry Potter'ın büyülü dünyasına ilk bakışta erişebilmeniz için APK'yi (Android Paket Kiti) indirip kurmanın adımları.

  • Happy Potter'ı indirin: Hogwarts Mystery APK

Dosyayı paylaşmadan önce dosyanın güvende ve kötü amaçlı yazılımdan uzak olduğundan emin olmak için kontrol ettik, böylece geceleri uyuyabilirsiniz, ancak Google güvenlik nedeniyle Play Store dışındaki tüm yüklemeleri yine de engelliyor. Zaten yapmadıysanız, şu basit adımları izleyerek bilinmeyen kaynaklardan yüklemeleri sağlayabilirsiniz:

  • Ayarlar'ı
  • Güvenlik bölümüne gidin
  • Öğeyi etkinleştir Bilinmeyen kaynaklar

Bundan sonra, oynamaya başlamak için bir APK dosyasının nasıl kurulacağına ilişkin rehberimizi takip etmeniz yeterlidir!

Oyundan nasıl hoşlanıyorsunuz? Henüz büyülü bir büyü öğrendiniz mi?