Hasarlı Ekran ile Samsung Galaxy S9 + Verileri Nasıl Kurtarılır

Okuyucularımızın #Samsung #Galaxy # S9 + ile yaşadıkları sorunları gidermelerine yardımcı olmayı hedeflediğimiz sorun giderme serimizin başka bir bölümüne hoş geldiniz. Bu, en iyi 6,2 inçlik Süper AMOLED ekrana ve her ikisi de optik olarak stabilize edilmiş çift arka kameralara sahip olduğu bilinen Güney Koreli şirketin en son modellerinden biridir. Kaputun altında 6GB RAM ile birlikte güçlü Snapdragon 845 işlemci var. Bu, sağlam bir performans sergileyen cihaz olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, Galaxy S9 + ‘dan verilerin nasıl hasar görmüş bir ekran ile kurtarılacağını ele alacağız.

Bu konuda Samsung Galaxy S9 + veya başka bir Android cihaza sahipseniz, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişeniz konusunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Bu, ip takılmadan sunulan ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

Hasarlı Ekran ile Samsung Galaxy S9 + Verileri Nasıl Kurtarılır

Sorun: Merhaba millet. Samsung s9 plus’ın kırık ekranı var ve birkaç hafta sonra ekran sorunu yaşamadım. Telefon çalışır, açılabilir, dokunmaya duyarlı, ancak ekran siyah. Tüm sıfırları denedim ama hala siyah. Ekranı değiştirmek için servise gideceğim ancak dosyalara erişmem ve yedeklemeyi yapmam gerekiyor. Sorun şu ki, telefonum kilitlendi ve bilgisayarım üzerinden erişemiyorum. Smart Switch’i bağlarım, ancak telefon kilitliyse, telefonun kilidini açın. Bunu nasıl yapabilirim, telefondaki dosyalarıma erişmek için bir uygulama veya yazılım var. Çok teşekkürler.

Çözüm: Android yazılımı, bir kişinin, yazılım tarafından depolanan verilere erişilmeden önce kimliğini doğrulamasını gerektiren güvenli bir platformdur. Telefonunuz için bu, telefonun kilidini açmak için aşağıdakilerden birinin kullanılabileceği anlamına gelir.

    Kaydırma: Kilidini açmak için ekranı kaydırın. Tarama: Daha iyi doğruluk ve güvenlik için birlikte yüz ve iris tanıma özelliğini kullanın. Yüz: Kilidi açmak için yüz tanıma özelliğini kullanın. Parmak izleri: Ekran kilidini açmak için parmak izi tanıma özelliğini kullanın. İris: Ekranın kilidini açmak için iris tanıma özelliğini kullanın.

Ekran çalışmadığında, telefon dosyalarınızın yedek bir kopyasını çıkarmak için Smart Switch’i kullanmayı deneyebilir, ardından telefonun kilidini açmanız gerekirse parmak izinizi kullanmayı denemelisiniz.

    Samsung Smart Switch destek web sitesine gidin. İndirilen .exe dosyasını (Mac’te .dmg) başlatmak için Windows veya MacClick indirme bağlantısına tıklayın. Mac yan yana olduğu için uygulama başlatılamadı. yapılandırma yanlış, bu Microsoft Visual C ++ paketini indirip yükleyin. Lisans sözleşmesinin koşullarını kabul ettiğinizi doğrulamak için onay kutularını tıklayın. İleri’yi tıklayın. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra Son’u tıklayın. .Başlamak için telefonunuzu USB kablosuyla bilgisayarınıza bağlayın. Program bağlandığında anında tanımak gerekir. Telefonunuzda USB dosya aktarımlarına izin vermeniz istenebilir. Güvenli Anahtar yazılımında Yedekle öğesini tıklayın. Telefonunuzda erişim izinlerine izin vermeniz istenecektir. Telefonunuzu kaldırın. İzin Ver seçeneğine dokunun. Telefonunuzda bir micro SD kartınız varsa, bu verileri de yedekleyebilirsiniz.

Güvenli Anahtar, yedeklemeye izin vermek için telefona dokunmanızı gerektiriyorsa, ekran zarar gördüğünden bunu yapamazsınız. Daha sonra, telefonun içeriğine göz atmak için bilgisayar dosya yöneticisi programını kullanmak için bir sonraki seçeneğe geçmelisiniz ve fotoğrafları görüntüleyebiliyorsanız, bunların hemen bir kopyasını alın.

Yukarıdaki öneriler işe yaramazsa, telefona kaydedilen verileri alabilmenin tek yolu, öncelikle cihazın ekran aksamını değiştirmektir.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve problemlerinizi bize göndermekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Ve endişelenme, sorularınız için sizden tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı çabucak cevaplayacağımızı garanti etmiyoruz. Size yardım edebilseydik, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak bu sözcüğü yaymamıza yardımcı olun.