Hata Kodu 971 Nasıl Oynanır Play Store’da Uygulama Sorunu Yüklenemiyor

PUBG’yi indirmeye çalışıyordun ve% 99’a ulaştığında, en büyük şoku elde ettin. Google Play Store indirmeyi durdurdu ve iptal etti. Kötü haber! ‘Bu uygulama indirilemez. Hata 971 ‘istemi.

Fix 911 Error On Google Play Store Fi

Hayal kırıklığını anlayabiliyorum. Bu noktada, telefonunuzu kırmak istersiniz. Ama endişelenme. Sorunu çözmek kolaydır. Uygulamayı tekrar indirmeyi denemeden önce, aşağıda belirtilen çözümleri izleyin.

Google Play Store’da Hata 910’u alırsanız, çözümler onu düzeltmek için de kullanılabilir. Sorunu çözelim. – Google Play Store uygulamaları indirmiyor.

1. Telefonunuzu Yeniden Başlatın

Hatayı bir kez aldıysanız, diğer çözümlere geçmeden önce telefonunuzu yeniden başlatın. Bazen basit bir yeniden başlatma harikalar yaratabilir.

2. İnternet Bağlantısını Kontrol Edin

Ardından, internet bağlantınızın sağlam olduğundan ve herhangi bir sorunu olmadığından emin olun. Mobil verilerde uygulama indiriyorsanız, indirmeyi tamamlamak için yeterli veri dengesi olup olmadığını kontrol edin.

Fix 911 Error On Google Play Store 9

3. Yeterli Depolama Alanını Koruyun

Çoğunlukla, 971 hatası telefonunuzda yeterli depolama alanı bulunmamasından kaynaklanır. Depolamayı boşaltmak için nadiren kullandığınız bir uygulamayı silmenizi veya telefonunuzdaki diğer önemli verileri kaldırmanızı öneririz. Ayrıca, Android telefonunuzdaki dahili depolamayı artırmak için bu ipuçlarını kontrol edin.

4. SD Kart Kontrolü

Telefonunuz SD kart kullanıyorsa, bazen sorun da ortadan kalkar. Bir süreliğine kaldırın veya varsayılan depolamayı telefona değiştirin. Tabii ki, yeterli dahili hafıza olduğundan emin olun.

Bunu yapmak için, telefonunuzdaki Ayarlar> Depolama bölümüne gidin. Burada mevcut seçeneğe bağlı olarak Storage Settings veya Default Storage öğesine gidin ve Dahili bellek öğesini seçin.

Fix 911 Error On Google Play Store 8

5. Uçak Modunu Etkinleştir

Uçak modunun bir Android telefondaki sorunları giderdiği bilinmektedir. Etkinleştirildiğinde, telefonunuzdaki Wi-Fi, mobil veri, Bluetooth vb. Tüm ağ bağlantılarını devre dışı bırakır.

Uçak modunu etkinleştirmek için, telefonunuzdaki Ayarlar’ı açın ve Ağ ve internet’e gidin. Uçak modunun yanındaki düğmeyi açın.

Fix 911 Error On Google Play Store 1Fix 911 Error On Google Play Store 2

Alternatif olarak, uçak modunu bulmak için ayarlarda aramayı kullanın. Telefonunuzun hızlı ayarlarından da etkinleştirebilirsiniz. Etkinleştirildikten sonra bir veya iki dakika bekleyin, ardından devre dışı bırakın. Bundan sonra, uygulamayı tekrar indirin.

Fix 911 Error On Google Play Store 3

6. Android Sistem WebView Güncelleme

Sorunu çözmek için önceden yüklenmiş uygulamayı (yani, Sistem Web Görünümü) güncellemeniz gerekir. Bunun için Play Store’a gidin ve Android System WebView’ı arayın. Alternatif olarak, bu bağlantıyı açın. Bir güncelleme varsa, Güncelle düğmesini göreceksiniz. Kurulumu başlatmak için üzerine dokunun. Güncelledikten sonra telefonunuzu yeniden başlatın ve uygulamayı indirmeyi deneyin.

7. Önbelleği ve Verileri Temizle

Ayrıca Google Play Store ve Google Play Servisleri için önbellek ve verileri temizlemeye bir şans verebilirsiniz. İkisi için önbelleği temizlemeye başlayın. Ardından verileri silmek için hareket ettirin. Önbelleği ve verileri silmek, telefonunuzdan hiçbir veri veya uygulamayı silmez.

Bunu yapmak için şu adımları izleyin:

Adım 1: Ayarlar’ı açın ve Uygulamalar / Uygulama Yöneticisi’ne gidin.

Google Play Store Stopped Working Issue 4

2. Adım: Tüm uygulamalar altında, Google Play Store’u arayın.

Google Play Store Stopped Working Issue 5

Adım 3: Depolama ve ardından Önbelleği Temizle’ye dokunun.

Google Play Store Stopped Working Issue 6Google Play Store Stopped Working Issue 7

Adım 4: Google Play Servisleri için adımları tekrarlayın. Ardından telefonunuzu yeniden başlatın ve uygulamayı indirmeyi deneyin. Sorun devam ederse, adımları tekrarlayın ve şimdi Önbelleği temizle yerine Verileri temizle veya Depoyu temizle düğmesini kullanın.

8. Google Play Store Güncellemelerini Kaldırma

Play Store’u telefonunuzdan kaldıramazsınız. Ancak, Play Store güncellemelerinin kaldırılması birçok kullanıcı için verimli oldu.

Bunu yapmak için, telefonunuzun Ayarlar’ı açın ve Uygulamalar / Uygulama Yöneticisi’ne gidin. Tüm uygulamalar altında Google Play’i bulun. Play Store ekranında, sağ üst köşedeki üç nokta simgesine dokunun ve menüden Güncellemeleri kaldır’ı seçin. Kaldırıldıktan sonra, telefonunuzu yeniden başlatın ve Play Store’un güncellenmesi için beş dakika bekleyin.

Google Play Store Stopped Working Issue 11Google Play Store Stopped Working Issue 10

9. Play Store ve Servislerini El İle Güncelleme

Android telefonlar arka planda Google Play Store ve Play Services’ı otomatik olarak güncellese de, zaman zaman başarısız oluyor ve çeşitli sorunlara yol açıyor. Yani onları manuel olarak güncellemeniz gerekiyor. Google Play Store ve Servislerin güncellenmesini ayrıntılı olarak ele aldık. Onlara bir okuma yap.

10. Bağlantılı Google Hesabını Kaldır

Sorun, Google Play Store ile bağlantılı Google hesabında bir kimlik doğrulama sorunu varsa da olabilir. Yani, onu telefonunuzdan kaldırmanız ve sonra tekrar eklemeniz gerekir.

Bunu yapmak için şu adımları izleyin:

Adım 1: Telefonunuzdaki Ayarlar’ı açın ve Hesap / Senk.

Fix 911 Error On Google Play Store 4

2. Adım: Google hesap adınıza dokunun. Bir sonraki ekranda, Hesabı kaldır düğmesine basın.

Fix 911 Error On Google Play Store 5Fix 911 Error On Google Play Store 6

Adım 3: Telefonunuzu yeniden başlatın.

4. Adım: 1. adımı tekrar izleyin. Hesaplar’da aşağı kaydırın ve Hesap ekle üzerine dokunun. Google’ı seçin ve hesabı ekleyin. Eklendikten sonra uygulamayı indirmeyi deneyin.

Fix 911 Error On Google Play Store 7

11. Yeni Google Hesabı Ekleme

Hiçbir şey yardımcı olmazsa, mevcut Google hesabınızı kaldırmanız gerekir. Ancak, aynı geri eklemek yerine, yeni bir tane oluşturmak ve eklemek zorunda kalacaksınız. Bunun için Google hesabını kaldırmak ve eklemek için yukarıdaki bölümde belirtilen adımları izleyin.

Onları tekrar yükle

Umarız yukarıdaki çözümler en sevdiğiniz uygulamaları indirmenize yardımcı olur. Play Store’daki 495 gibi bazı diğer hataların çözümlerini de deneyebilirsiniz. Her şey yoluna girdiğinde, 1 MB’den az olan bu küçük ama şaşırtıcı uygulamaları kontrol edin.

Sıradaki: Android son derece özelleştirilebilir ve zaman zaman çok zor olabilir. Bu nedenle, Android telefonunuzu maksimum kapasiteyle kullanmak için bu kullanışlı ipuçlarına göz atmanız gerekir.