Haziran 2019 için en iyi 9 Ücretsiz ve Yeni Android Uygulamaları

Yeni bir ay, özellikle Android uygulamaları söz konusu olduğunda, yeni bir başlangıç yapmak istiyor. Tıpkı geçen ayki gibi, Haziran 2019’un listesi birkaç ilginç uygulama içeriyor. Harika bir yeni ekran görüntüsü uygulamasından akıllı galeri uygulamasına kadar hepsine sahibiz.

Top Free And New Android Apps For June 2019

Son birkaç ay içinde piyasaya sürülen yeni ve benzersiz Android uygulamaları arıyorsanız, doğru yere geldiniz. Bu uygulamalar yakın zamanda Google Play Store’da ortaya çıktı ve söylemeye gerek yok, her biri kendine özgü bir özellik.

Hadi bir bakalım.

1. Firefox Ekran GörüntüsüGo Beta

Her gün tonlarca ekran görüntüsü alıyorum. İşimle ya da Instagram ve Pinterest’te keşfettiğim rastgele şeyler ile ilgili olabilir. Evet, Pinterest’in görüntüleri indirmenize izin verdiğini biliyorum, ancak dedikleri gibi eski alışkanlıklar zorlaşıyor. Çok fazla ekran görüntüsü yakalamanın sorunu, önemli olanların çoğunlukla karışıklıkta gömülmeleridir. Peki, önemsiz olanları önemsiz olanlardan nasıl çıkarırsınız? Firefox ScreenshotGo girin.

Bu zarif uygulama, telefonunuzdaki tüm ekran görüntülerinden geçer ve resimlerinizin metnini dizine alır, böylece aramaları kolaylaştırılır. Tek yapmanız gereken uygulamayı açmak ve yukarıdaki arama çubuğundaki metni aramak.

Top 9 Free And New Android Apps For June 2019 2Top 9 Free And New Android Apps For June 2019 1

Ayrıca, üstteki kalıcı bildirim, bir ekran görüntüsü aldığınızda ekran görüntülerini ilgili klasörlere taşımanızı sağlar.

2. Küratör

Galeri uygulaması, telefonumuzda en sık açılan uygulamalardan biridir. İster ekran görüntüsü isterse yeni çekilmiş fotoğraflarınız olsun, galeri uygulaması telefonunuzdaki medya içeriğini keşfetmenizi kolaylaştırır.

Ancak, çoğu stok galerisinin sağlamadığı şey bir Tag aramasıdır. Bu nedenle, iki yıl önce çektiğiniz bir plaj fotoğrafını aramak zorunda kalırsanız, süper-duper arama algoritması için Google Foto’ya gitmek zorunda kalırsınız veya balık tutmak için 2017 yılına gitmeniz gerekir. O fotoğraf Hantal? Emin ol!

Binoculars 1209011 1280

Küratörün yapımcıları akıllı galeri uygulamasıyla bu konuyu ele alıyor gibi görünüyor. Çoğu galeri uygulaması gibi, bu da fotoğrafları albümler kadar kronolojik sıraya göre düzenler. Ancak, aynı zamanda onun kolunu yukarı çeken şık bir numarası var.

Top 9 Free And New Android Apps For June 2019 5

Bu, tüm fotoğraflarınızı fotoğrafın kompozisyonuna göre etiketler. Bu yüzden ister bitki isterse şehir manzarası olsun, üçüncü sekme resimleri aramayı kesintisiz bir hale getirir.

Top 9 Free And New Android Apps For June 2019 9Top 9 Free And New Android Apps For June 2019 8Biliyor musun: Google Photos is the only gallery app that comes pre-loaded on most phones running stock Android.

3. Artwalls ve PixWalls

İlginç duvar kağıdı seviyorum? Evet ise, Artwalls ile tanışma zamanı geldi. Özellikle AMOLED ekranlı telefonlar için tasarlanan bu, farklı geometrik stil ve desenlere sahip görüntüleri bir dizi getiriyor.

Top 9 Free And New Android Apps For June 2019 10Top 9 Free And New Android Apps For June 2019 11

Ancak, AMOLED duvar kağıtları veya geometrik desenler değilseniz, PixWalls’ı kontrol etmek isteyebilirsiniz. Uzaklaşan Thanos’tan unutulmaya, bir gün batımının görkemli manzarasına kadar, sizi çok fazla ve kesinlikle dolduruyor, sizi hayal kırıklığına uğratmayacak. Tek yapmanız gereken duvar kağıdını telefonunuza kaydetmek için indirme simgesine dokunun.

Top 9 Free And New Android Apps For June 2019 12Top 9 Free And New Android Apps For June 2019 13

Bu uygulama hakkında iyi bir şey, görüntüleri yüksek çözünürlüklü gelir ve onları kilit ekranı veya ana ekran duvar kağıtları olarak ayarladığınızda pikselli görünmüyor olmasıdır.

Kilit ekranından bahsederken, KWGT’yi kullanarak ana ekran özelleştirmesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki yazıyı okuyun.

4. Lens Bozulması

Fotoğraflarınıza benzersiz bir rötuş vermek ister misiniz? Hayır, punchy renkler veya az pozlanmış gökyüzü ve dramatik bulut hakkında konuşmuyorum. Bunun yerine, Lens Distorsiyonu, güneş ışınları, cam efektleri ve sis gibi çeşitli efektleri karışıma getirir.

Top 9 Free And New Android Apps For June 2019 16Top 9 Free And New Android Apps For June 2019 17

Tek yapmanız gereken galeriden resmi seçmek ve kütüphaneden gelen efektlerden birini seçmek.

5. Tor Tarayıcı

Karanlık web ve Tor Tarayıcı hakkında yeterince şey söylendi. Masaüstü tarayıcı bir süredir oradayken, 29 Mayıs’a kadar değildi, Tor Browser’ın kararlı sürümü Play Store’a doğru yola çıkmıştı.

Top 9 Free And New Android Apps For June 2019 19

Eski sürümün aksine, artık birçok geçici çözüm kullanmanıza gerek yok (Orbot / Orfox uygulama köprüsü gibi) ve internete özel olarak göz atabilirsiniz. Firefox’tan çıktığı için, gerçek bir tarayıcı hissi elde edersiniz. Tor Browser, sekmeli tarama gibi normal telefon zilleri ve ıslık çalar ile birlikte gelir.

6. Bowvie Hava Durumu

Bowvie Hava Durumu, bir düğmeye dokunarak beş günlük hava durumu tahminlerini gösteren basit bir hava uygulamasıdır. En sevdiğiniz şehirleri başlangıçta ekleyebilirsiniz, bunun ardından hava durumunu yalnızca uygulamayı kaydırarak kontrol edebilirsiniz.

Top 9 Free And New Android Apps For June 2019 14Top 9 Free And New Android Apps For June 2019 15

Uygulamanın fırfırlar ücretsiz ve çok süslü özelliklere sahip değil. Eğer bilgi yüklü ve umutsuzca bir değişiklik arıyor son hava durumu uygulamasından bıktıysanız, bu sizin için app.

7. Bir UI Icon Pack

Telefonunuzdaki Fancy One UI tarzı simgeler? Eğer evet ise, One UI icon pack, dualarınızın cevabıdır. Samsung’un yeni Android kaplamalarından çıkan simgelerle, buradaki tüm cazip ikonlardan hoş bir mola.

Top 9 Free And New Android Apps For June 2019 21

Çoğu simge paketinde tipik olarak, paketi doğrudan uygulayamazsınız. Simge paketini uygulamak için Nova, Evie, OnePlus vb. Gibi desteklenen bir başlatıcı indirmelisiniz.

8. MIUI-ify Bildirim Gölge

Telefonlar gün boyu uzadıkça, bildirim gölgesine ulaşmak gittikçe zorlaşıyor. MIUI-ify, benzersiz bildirim gölgesiyle çözmeye çalışır.

Bu uygulama ulaşmak kolay olduğu ekranın altına bildirim gölge getiriyor. Bu yüzden, Wi-Fi özelliğini açıyor veya Okuma moduna geçiriyor olsanız da, yapmanız gereken tek şey ekranın altındaki gölgeyi kaldırmak.

Top 9 Free And New Android Apps For June 2019 22

Bununla ilgili tek sorun, gölgenin telefonunuzun varsayılan bildirim hareketlerine engel olabileceğidir. Neyse ki, sapın yüksekliği ve konumu ince olabilir. Ekranın sağ tarafında, kolayca ulaşılabilir olduğu bir yerde tuttum.

Free And New Android Apps For June 2019 2Free And New Android Apps For June 2019 1

Yeni bildirim tonunun kendinizi tanımak için biraz zamana ihtiyacı var. Ama bir kez yapılır, gerisi tatlı bir yolculuktur.

Hangisi olacak?

Bunlar sadeliği ve işlevselliği ile dikkatimizi çeken birkaç Android uygulamasından bazılarıydı. Peki bu uygulamalardan hangisini ilk alacaksın? Firefox ScreenshotsGo ve Küratör, uzun vadede üretken olmanıza yardımcı olur.

Sıradaki: Ayın mayısındaki uygulamalarını kontrol etmeyi mi unuttunuz? Aşağıdaki bağlantıdan kontrol edin.