HD indirmeniz gereken en iyi 10 Kaptan Amerika duvar kağıdı

Yanılmaz, Yersiz, İlk Yenilmez – Kaptan Amerika ve Steve Rogers pek çok lakap kullanmaktadır. Bu Marvel süper kahramanı, hem insanüstü güçleri hem de idealleri ile bilinir, yıllar boyunca bildiğimiz ve sevdiğimiz bir şey.

Joe Russo (Avengers: Infinity War'un genel müdürü) bir adım daha ileri gidiyor ve Kaptan'ın hassas kalbini gerçek süper gücü olarak nitelendiriyor. Ve daha fazlasını kabul edemeyiz. Unutma, Kaptan Amerika'da arkadaşı için tutumu: İç Savaş?

Cap'in rolü Matt Salinger de dahil olmak üzere birçok kişi tarafından oynanmış olsa da, 2. Dünya Savaşı kahramanı Chris Evans dışında hiçbirinde küresel bir fenomen haline geldi.

[ Spoiler uyarısı ] Avengers: Endgame'in, MCU'dan son filmi olacağı (Marvel Universe duvar kağıtlarını kontrol et), Evans'ı Kaptan Amerika olarak gösteren (çıkışı nasıl göstereceklerini merak ediyorum).

Bu yüzden kalkanını asmak üzere olan Chris Evans ile, hem komik dünyadan hem de film dünyasından en iyi Kaptan Amerika duvar kağıtlarından bazılarını toplamayı düşündük. Eğer benim gibi bu kalkan meraklı insanüstü sevmek için büyüdü benim gibi biriyse, burada indirebilirsiniz HD (ve FHD) duvar kağıtları.

Note: To download them in their original resolution, click on the link below each image. Pick a resolution of your choice, and you’re good.

1. Kaya-Katı Çekirdek

Endişelenmeyin, kaptan kırmızı üniformaya geçmiyor. Kırmızı kostüm, Ölümsüz Hulk # 7'nin baskısı sırasındaki renk uyumunun bir parçasıydı. O zamandan beri, Marvel yanlış izi düzeltti ve şimdi Kaptan orijinal mavi üniformasında görülüyor. Red, bakışı öldürürdü, değil mi?

Orijinal çözünürlükte indirin

2. Buzun içinde donmuş

II. Dünya Savaşı gazisinin, Mjölnir'i kaldırabilecek olan Vision dışında tek kişi olduğunu biliyor muydunuz? (Thor: Ragnarok duvar kâğıtlarına bakın)?

Orijinal çözünürlükte indirin

3. İdeallerin Çatışması

Kaptan Amerika'nın özü: İç Savaş tek bir imge ile sarıldı – Kaptan'ın maskesi, demir adam'ın mengeneye benzer tutuşuyla tutuldu. Şey, hepimiz biliyoruz ki Avengers uzun bir yol kat etti.

Cap’in üniformalarının neredeyse hepsinin Amerika’yı temsil eden bir motifi olduğunu biliyor muydunuz?

Orijinal çözünürlükte indirin

Also on Guiding Tech
9 Smashing HD Wallpapers of Captain America: Civil War

Read More

4. Amerikan Rüyası

En uzun süre, Kaptan, Amerikan halkının milliyetçi gururu olduğu için kutlandı. The Cap, yıldızlarından ve çizgili günlerinden beri kesinlikle uzun bir yol kat etti. Ancak, Howard Stark alanının büyüsünü masaüstünüzde aynı şekilde görmek istiyorsanız, bu görüntü onun mükemmel gösterimidir.

Orijinal çözünürlükte indirin

5. Dil!

SHIELD'in efsanevi uçuş üssü olan Helicarrier'lerin başlangıçta itici teknolojisine güvendiklerini biliyor muydunuz? Daha sonra Tony Stark tarafından türbinleri çalıştırmak için Tony Stark tarafından geliştirildi.

Orijinal çözünürlükte indirin

6. Mavili Adam

Duvar kağıtları her zaman söz konusu süper kahramanın tehditkar bir görüntüsü olmak zorunda değildir. Ayrıca, sınırlı renklerde de gelebilirler, ancak yukarıdakiler gibi hacimlerden söz edebilirler. Odaklanmış üniformanın sadece kilit unsurları ile bu, sizin için minimalist sanat aşığı içindir.

Orijinal çözünürlükte indirin

Also on Guiding Tech

.camp-list-550{background-image:linear-gradient(to left,rgba(42,0,113,.3),rgba(42,0,113,.8) 50%),url(‘https://cdn.guidingtech.com/imager/media/assets/213295/whatsapp-status-tips-fi-2_a6aaba0dd269a4c3c566b89e8bcd88c7_1584714de1996cb973b8f66854d0c54f.jpg?1547737906’);background-size:cover;background-position:center center}

#customization

Click here to see our customization articles page

7. Kavşaklarda

Kap, Hydra'yı düşmanı olarak görüyor ve yıllar boyunca onlarla mücadele etti. İroni, taraf değiştirdiğinde oldu. Evet, Kaptan Hydra için uyuyan bir ajan olduğu ortaya çıktığında, bu durum 2016 yılında da geri döndü.

Sürümü hatırlamıyor musunuz? Kaptan Amerika’daydı: Steve Rogers # 1.

Orijinal çözünürlükte indirin

8. sarı bir sıçrama

Komik duvar kağıtları hakkında sevdiğim şey, göz alıcı renklerin tonları. Üstelik, ifadeler bakılması gereken bir manzara. Sarıyı seviyorsanız, kesinlikle bunu almalısınız. Parlaklığı biraz düşük tutmak için aklınızda bulundurun.

Orijinal çözünürlükte indirin

Also on Guiding Tech
10 Best Venom HD Wallpapers That You Should Get Right Now

Read More

9. Altın Çağ

Başlığın eldivenleri, kalkanını bumerang gibi geri döndürmesini sağlayan güçlü elektromanyetik panellere sahiptir. Tamam, bu garip bir kıyaslamaydı, ama benim fikrimi anladın (* sanal göz kırpma *).

Orijinal çözünürlükte indirin

10. Elveda

Avengers: Infinity War'da, Kaptan'ın takımındaki yıldızlar ve çizgiler, beyaz / gri takım elbise için yol açtı. Bu yeterli değilse, Kaptan ve Demir adamın son Marvel rakamları aynı gizemli beyaz / gri elbiseyi giyiyor.

Bu oyuncakların II. Dünya Savaşı'ndan kurtulanların yasal bir temsili olduğunu düşünüyor musunuz?

Orijinal çözünürlükte indirin

Bu bir Sargı!

Marvel Cinematic Universe, Infinity Wars: Endgame için büyüdüğünde, Kaptan'ın güçlü Thanos'u ele geçirmek için bir takım daha topladığını göreceğiz. Kaptan Amerika'nın rolü için Chris Evans'ın yerini alacak olan kim?

Sıradaki: İkili monitör var mı? Windows 10'da birden fazla monitörden en iyi şekilde yararlanmak için bu kılavuzu okuyun.