HD ve 4K ile 13 Harika Flash Duvar Kağıdı

İnsanüstü hız, dayanıklılık ve reflekslerle, The Flash hiç şüphesiz oradaki en ilginç kostümlü suç savaşçılarından biri. Flash, binanın yüzlerini yarışmaktan çok ırklı atlamalı ve yıldızlararası seyahate kadar, süper kahraman hareketini çocuk oyuncağı gibi gösteriyor.

DC Comics'in en sevilen karakterlerinden biri olan Flash, ekran dışı ve ekranda ölümsüzleştirildi, en popüler olanı CW'nin televizyon dizisi olan The Flash.

Kırmızı ve sarı bu karakter için sahip olduğumuz muazzam düşkünlüğe dayanarak, masaüstü ve mobil cihazlar için HD ve 4K olarak en iyi Flash duvar kağıtlarından bazılarını topladık (Android ve iPhone).

Onları beğeneceğinizi umuyoruz.

To set the image as the wallpaper, click on the image and save or download it as per your screen resolution.

1. Flash gibi Hızlı

İçinizdeki Flash hayranı için, klasik İngilizce deyimleri ve cümleleri beğeninize çekebilirsiniz. Bana, "Flaş gibi hızlı" sesleri daha soğuk geliyor, sonra "Rüzgar kadar hızlı".

Barry Allen'ın Multiverse konseptini DC Comics'e getirdiğini biliyor muydunuz?

Tam çözünürlükte indir

2. Ateş ve Buz

Flash'ın hızını en derin şekilde gösteren bir duvar kağıdı arıyorsanız, bu görüntü en iyi çekiminizdir ve sizi tüm gün ayak parmaklarınızda olmanız için motive edecektir.

Tam çözünürlükte indir

Also on Guiding Tech

.camp-list-550{background-image:linear-gradient(to left,rgba(42,0,113,.3),rgba(42,0,113,.8) 50%),url(‘https://cdn.guidingtech.com/imager/media/assets/210862/android-launcher-without-ads-fi_aebcc7a4bea7bd843bbfcb3217666c1e_1584714de1996cb973b8f66854d0c54f.png?1544803455’);background-size:cover;background-position:center center}

#customization

Click here to see our customization articles page

3. Swift ve Tabii

Çoğu duvar kağıdındaki kırmızı ve altın tema Flash kostümü ile ilişkilendirilebilir. Bu kostüm sadece sürtünmeye ve rüzgâr direncine karşı koymakla kalmaz, aynı zamanda farklı bir hikaye olan halka içerisinde sıkıştırılabilir. Kostüm küçülmek üzere kimyasal olarak işlem görür ve halka üzerindeki küçük bir anahtar vasıtasıyla kostüm serbest bırakılabilir.

Tam çözünürlükte indir

4. Adında

Sık sık sarı rengin merak uyandırıcı olduğu ve aynı zamanda canlandırıcı olduğu söylenir. En sevdiğin süper kahramanı ön plana çıkaran sarı bir arka plana sahip bir duvar kağıdı oyunu kazanır.

Özellikle minimal duvar kağıdı yüzünden bu duvar kağıdını çok sevdim. Flash'ın hafifçe öfkeli yüzü, görüntüye daha fazla derinlik katacak hacimlerden bahseder. Bana sorarsan minimal bir tasarım gibisi yok.

Tam çözünürlükte indir

5. Getirin!

Barry Allen'ın aslen adli bir bilim adamı olduğunu biliyor muydun? İronik olarak, yavaş ve sıklıkla geç kalmıştı. Kadim bir gecede, bir cıvata şimşek kimyasalla dolu bir kasayı paramparça etti ve sonra Barry'ye aktı. Uzun lafın kısası, Flash ve insanüstü hızının doğuş şekli bu. Pek çok süper kahraman bu şekilde doğmaz mı? Batman hariç.

Tam çözünürlükte indir

Also on Guiding Tech
13 Incredible Wonder Woman HD Wallpapers

Read More

6. Elseworld

Bu yılki Arrowverse geçidinde bir sürü şey oluyor. Şimdi süper kahraman TV şovlarının en iyisini bir araya getiren Supergirl ile başlıyor ve hikayeye Arrow ve Flash'ta devam edecek.

Tam çözünürlükte indir

7. Rüzgar Gibi Hızlı

Bu dünyada iki tür insan var – biri koyu arka planı, diğeri ise renk tayfındaki çeşitli tonları keşfetmeyi seven biri. Eski kategoriye aitseniz, sevginizi renge göstermenin bu görüntüden daha iyi bir yolu var. Ayrıca, soldaki biraz koyu renk tonu sayesinde masaüstü simgeleri de düzgün bir şekilde görüntülenecektir.

Tam çözünürlükte indir

8. Çifte Drama

Aquaman ve The Conjuring 2'nin direktörü James Wan'ın aslında bir filmde Flash'ı yönetme şansı verildiğini biliyor muydunuz? Ancak, The Flash yıllar içinde oldukça fazla ekran alanına sahip olduğu için Aquaman ile devam etti.

Tam çözünürlükte indir

Also on Guiding Tech
10 Stunning Star Wars Wallpapers You Must Get Today

Read More

9. Speedster'ı Cep Telefonunuza Alın

Keşke Flash'ın hızının bir kısmını telefonlarımızda bulabilseydik? Hepimiz nasıl dileriz! Bu arada, telefon kilidinizi her açtığınızda ruhunuzu şarj etmek için telefonunuzun duvar kağıdı olarak bu modern flaş logosunun tadını çıkarın.

Tam çözünürlükte indir

10. Gözetim

[Spoiler] Barry Allen'ın multiverse'i kurtarırken öldüğünü biliyor muydunuz? Ayrıca, o ilk Flash olmadığı gerçeği?

Tam çözünürlükte indir

11. Sonsuz Dünyalarda Kriz

AMOLED ekranlı bir telefonunuz varsa, bu resimde kullanılan siyah miktarından yararlanabilirsiniz. Bildiğiniz gibi, AMOLED ekranlarda, ekrandaki piksellerden herhangi biri siyah olarak ayarlandığında, kapanır ve herhangi bir ışık yaymaz, bu nedenle yalnızca pil suyundan tasarruf etmekle kalmaz, aynı zamanda ekranı zift siyahı yapar.

Tam çözünürlükte indir

12. Kırmızı mı Sarı mı?

Aynı çerçevede hem kahraman hem de kötü adam ile eski dünya çizgi roman benzeri bir duvar kağıdı mı arıyorsunuz? Eğer evet ise, bu görüntü amacınıza iyi hizmet edecektir.

Ters Flaş, Flash'ın baş düşmanı olarak kabul edilir ve düşmanı gibi süper hızda seyahat edebilir.

Tam çözünürlükte indir

13. Çocukça Eğlencenin Bir Yüzü Nasıl?

Kim bebek süper kahramanlarını sevmez? Bunlar dışında (bunu söylediğim için beni öldürme) çok güzel, ayrıca harika masaüstü aksesuarları da üretiyorlar.

Tam çözünürlükte indir

Daha hızlı. Daha hızlı. Daha güçlü.

İkonik Flash ilk görünümünü 1940 yılında Flash çizgi romanlarında # 1 yaptı. Barry Allen yerine kahramanı olarak orijinal Flash, Jay Garrick vardı. O zamandan beri, kırmızı ve sarı renkteki bu suç savaşçısı Zoom, Murmur ve The Golden Glider gibi kötü adamların payına sahipti.

Hangi duvar kağıdını seçtin? Yorumlar bölümünde bize bildirin, olur mu?