Hızlı ve kolay bir şekilde On Line Mesajlaşma Birini Engelleme

Line, Android iOS, MacOS ve Windows platformları için ücretsiz olarak indirilebilen bir iletişim aracıdır. Herkesin arama yapmasına, video görüşmeleri yapmasına, mesaj göndermesine ve diğer Hat aboneleriyle fotoğraf ve video paylaşmasına olanak tanır. Bu sağlam bir iletişim aracı olmasına rağmen, bir kişinin Hat mesajlaşmasını engellemek isteyeceğiniz zamanlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, bunun nasıl yapılabileceğini göstereceğiz.

Bilgisayarınız veya Android cihazınızla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili endişeleriniz konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu, hiçbir dize eklenmeden sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, doğru bir değerlendirme yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebilmesi için olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışmanızı rica ediyoruz.

On line mesajlaşma nasıl engellenir

Line’daki bir kişiyi engellediğinizde, o kişiden sohbet, sesli arama veya video görüşmesi alamazsınız. Ayrıca, hesap arkadaş listenizden Engellenen kullanıcılar listenize taşınır.

    Arkadaşlar sekmesine dokunun. Engellemek istediğiniz hesaba uzun dokunun. Engelle> Tamam öğesine dokunun.

Kişinin engellemesini kaldırmak istiyorsanız

    Engellenen kullanıcılar seçeneğine dokunun. Engellemeyi kaldırmak istediğiniz hesabın yanındaki Düzenle öğesine dokunun.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu veya bilgisayarınızı kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her bilgi işlem cihazını destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuyoruz ancak hızlı bir yanıt vermeyi garanti edemiyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.