HTC 10 Sorun Açılmıyor ve İlgili Diğer Sorunlar

# HTC10 cihazına sahip okuyucularımızın telefonlarıyla yaşadıkları sorunları çözmelerine yardımcı olmayı hedeflediğimiz sorun giderme serimizin başka bir bölümüne hoş geldiniz. İlk olarak 2016 yılında piyasaya sürülen bu model, piyasadaki en iyi amiral gemisi telefonlarına karşı rekabet edebilecek premium bir cihazdır. Bu telefonun en iyi özelliklerinden bazıları 5.2 inç Süper LCD ekran, 4GB RAM ile snapdragon 820 işlemci, 12MP kamera ve sadece birkaç isim için 3000mAh pil içeriyor. Bu sağlam bir performans cihazı olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, HTC 10’un sorunu açmaması ve diğer ilgili sorunların üstesinden geleceğiz.

Bir HTC 10 veya bu konuda başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili endişeleriniz konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu, hiçbir dize eklenmeden sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, doğru bir değerlendirme yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebilmesi için olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışmanızı rica ediyoruz.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak istiyorsanız, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

HTC 10 Açılmıyor

Sorun: Telefonumun açılmamasıyla ilgili sorunlar yaşıyorum. Ayrıca, işletim sisteminin Nougat Sürüm 7.0-7.1.2 olduğundan tamamen emin değilim. Bu telefon her zaman halledildi, su hasarı yok ve her zaman bir durumda. Bir gün görev başındaydı ve fişini çektim. Sonra telefon çöktü ve açılmayacak. Sorun giderme kılavuzunu okudum ve yaptım. Telefon kapalıyken, ses kısma tuşunu ve güç tuşunu telefon titreyene kadar basılı tutabildim. Siyah ekrana kırmızı ve mavi metinle ulaşabildim, seçtikten sonra “bootloader’a yeniden başlat” ı seçerek kararıyor ve daha sonra “renkli metin içeren beyaz ekran” HİÇBİR ZAMAN görüntülenmiyor. Bazen telefon, sesi kapatıp 10 saniye basılı tuttuktan sonra titreşir ve açma / kapama tuşu, “kurtarma moduna önyükleme modu” nu başarısız bir şekilde seçmeme izin verir, ancak bir sonraki “beyaz” ekran hiçbir zaman görünmez ”Bazen bu düğmeleri basılı tutmak hiçbir şey yapmaz. Bazen telefonumu taktığımda turuncu şarj ışığını yakar. diğer zamanlarda, olmayacak. “Renkli metinli beyaz ekran” a ulaşabilmemin tek yolu, üçünü de (Sesi aç, Sesi Kıs ve Güç Anahtarı) 2 dakikadan biraz daha az bir süre basılı tutmaktır. Telefon Titreşir ve beyaz ekranı görüntüler, düğmeleri hemen bırakırsam, ekranda kalır ve bunu yaptıktan sonra “Kurtarma Moduna Önyükleme” yi seçebilirim, ekran ortada bir Beyaz HTC ile siyah olur, birkaç anlar ve ekran kararıyor ve sonu geliyor. O ekranı geçemedim. kılavuzlarda, daha önce kırmızı ve mavi metin gibi başka bir siyah ekran çıkacak ve “verileri sil / fabrika ayarlarına sıfırla” yı seçecek. Ancak bu ekran asla görünmez. Umarım bu yeterince kapsamlı ve kafa karıştırıcı değildir. Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim

İlgili Sorun: Merhaba! Dünyadaki hemen hemen her web sayfasına bir göz attım ve sorunun çözümünü bulamıyorum. HTC 10 cihazım bir sabah gizemli bir şekilde şarj etmeyi bıraktı ve telefonum artık öldü, bu yüzden telefonumu sıfırlayamıyorum veya düğmeler tutma yöntemini bile kullanamıyorum (her kombinasyon). Telefonda microSD kart yok ve duvar şarj cihazı çalışıyor. Bazen titrer, bu yüzden bu bir bellenim sorunu olduğunu düşünüyorum, ancak önyükleme bile yapamıyorum. Lütfen bana yardım et! Teşekkürler!

Çözüm: Şu anda yapmanız gereken en iyi şey, pilin yeterli şarj olduğundan emin olmaktır. Telefonunuzu şarj etmek için aşağıda listelenen sorun giderme adımlarını izleyin.

    Telefonun şarj bağlantı noktasını basınçlı hava kullanarak temizleyin. Şarj bağlantı noktalarına neden olabileceğinden, bu bağlantı noktasında sıkışmış olabilecek kir veya kalıntıları çıkardığınızdan emin olun. Duvar şarj cihazını kullanarak telefonu en az 20 dakika şarj edin. . Telefonun bir bilgisayarın USB bağlantı noktasından şarj olup olmadığını da kontrol etmelisiniz. Güç ve ses açma düğmelerini en az 20 saniye basılı tutarak telefonu açın.

Sorun devam ederse, bu zaten donanımla ilgili bir sorundan kaynaklanabilir; bu durumda telefonu bir servis merkezine getirmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

HTC 10 Yalnızca Şarj Cihazına Takıldığında Çalışır

Sorun: HTC 10 yalnızca güce bağlıyken çalışır. Güce bağlı değilken sürekli yeniden başlatma moduna geçer. Pil de son derece hızlı tükeniyor gibi görünüyor.

Çözüm: Şu anda yapabileceğiniz en iyi sorun giderme adımı, sorunun bir yazılım aksaklığından kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol etmektir. Bunu yapmak için telefon verilerinizi yedeklemeniz ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekir. Sıfırlamadan sonra sorun hala devam ederse, bu muhtemelen arızalı bir pilin neden olduğu donanımla ilgili bir sorun olabilir. Bunu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

HTC 10 Şarj Olmuyor

Sorun: Merhaba arkadaşlar! Telefonum ölüyor ancak şarj olmuyor. Aynı şarj cihazı fişi ve kablosu dün gece iyi ve birkaç saat önce trende kullanıldı (şimdi şarj edip etmediğimi sorup sormuyorum). Duvar prize takılıyken telefon (beyaz HTC ekranı ile) başlatılıyor, ancak garip (daha önce bu stili hiç görmedim)% 0 pil görüntüsü gösteriyor ve kapanıyor. Benim sorunum, şarj olup olmadığını söyleyemem ve bu nedenle sıfırlama için diğer adımlardan hiçbirini yapamam. Ben 3 düğme tutma hile (vol up, vol down, güç) yaptım ve gibi seçenekleri ile beyaz bir güvenli mod görünümlü ekrana gider (ne dediler hatırlamaya çalışıyorum) Bootloader için yeniden başlat, Sistemi yeniden başlat, yeniden başlat indirmek için… Ben de bir güç tuğlası denedim ve normalde telefona takıldığında tuğla ışıkları otomatik olarak yanıyor, ancak telefonda hala ışık yok. Mac’e de taktım, ancak ışık da yoktu. Bir sonraki seçeneğim birkaç saatliğine ‘şarj’ olarak bırakmak ve bir şey yapıp yapmadığını görmek, ancak olacağını sanmıyorum. Eminim bu basit bir şey, ama henüz internette bir cevapla karşılaşmadım, bu yüzden herhangi bir yardım çok takdir edilecektir!

Çözüm: Bu durumda ilk olarak yapmak isteyeceğiniz şey, telefonun şarj bağlantı noktasını bir basınçlı hava kabı kullanarak temizlemektir. Bu bağlantı noktasına yapışmış kir ve kalıntıların temizlendiğinden emin olun. Ardından, duvar şarj cihazını kullanarak telefonu en az 20 dakika şarj edin. Telefonun şarj olmaması durumunda farklı bir şarj kablosu ve duvar şarj cihazı kullanmayı deneyin.

Telefonu açmayı deneyin. Açılmazsa, bunu bir servis merkezinde kontrol ettirmelisiniz.

Mesaj Kullanarak Gönderilen HTC 10 Videoları + Alıcı Tarafından Görüntülenmez

Sorun: HTC 10 cihazım var. Kısa indirme videoları göndermeye çalıştığımda, alıcı videoyu izlemek için mesaj + yüklemesi için bir mesaj alacak. HTC 1 ile mesaj + kullandım ve hiç sorun yaşamadım. Lütfen yardım et. Teşekkürler!

Çözüm: Alıcının telefonunun MMS mesajını indirmek için doğru APN ayarlarına sahip olmaması muhtemeldir. Alıcının MMS mesajlarını alabilmesi için bu ayarları kontrol etmesini sağlamalısınız.

HTC 10 Ekran Siyah

Sorun: Ekranım açılmıyor, ancak aramalar alıyorum ve başka bildirimler ekliyorum, ancak ekran kararıyor, birkaç gün önce yanlışlıkla bir Jack hoparlörden güç girişi sağladım. ekran açılmayacak, ancak her türlü bildirim sesleri alın, ekran değiştirme ile denedim, ama çalışmıyor gibi görünüyor, bu karışıklığı düzeltmek için hangi bölüme bakmam gerektiğini bana yardımcı olabilir.

Çözüm: Ekranı değiştirmeyi zaten denediyseniz ve sorun hala devam ediyorsa, sorun anakarttaki hatalı bir bileşenden kaynaklanıyor olabilir. Telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı hızlı bir şekilde yanıtlayamayacağımızı okuyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.