HTC EVO 4G üzerinde Pil Drenaj Fix için 5 Yolları

Bu makalede, HTC EVO 4G Üzerindeki Pil Drenajını Düzeltmenin 5 Yolunu paylaşacağım Herhangi bir cihazın pil ömrü en önemli özelliğidir. Zaman geçtikçe, cihazların pil ömrünün azaldığı yaygın bir bilgidir. Çoğu zaman, kullanıcılar bu sorunun üstesinden gelmek için yeni bir batarya satın alırlar. Bu son zamanlarda HTC EVO 4G'de ortaya çıktığı gibi, bireyler yaşadıkları pil tüketimini nasıl düzeltebileceklerini bulmaya çok ihtiyaç duyuyorlar. HTC EVO 4G'nin bir çok dezavantajı var, bu kullanıcıyı bu el cihazını satın almayı cesaretlendiriyor. Eğer bu makaleyi daha önce hiç görmediyseniz 5 Yavaş Şarj Sorunu Htc Evo 4g Üzerinde Düzeltmek için, lütfen önce bunu okuyun.

HTC EVO 4G üzerinde Pil Drenaj Fix için 5 Yolları

HTC EVO 4G üzerinde Pil Drenaj Fix için 5 Yolları

 

1 Kullanıcı ayarlarını küçükleştirin

Ekranın parlaklık seviyesini azaltmak, kitaptaki en eski numaradır. Ve asla işe yaramaz. Dikkat etmeniz gereken başka bir şey de duvar kağıdı ayardır. Animasyonlu duvar kağıdı özelliği de bataryayı beklediğinizden daha fazla boşaltır. Bu iki özellikten küçük bir pil tüketimini kaydetmek uzun vadede bir fark yaratır.

  1. Ana ekrandan Menü tuşuna dokunun.
  2. Ayarlar'a dokunun.
  3. SD ve telefon belleğine gidin ve dokunun.
  4. SD kartı ayır'a gidip dokunun.
  5. Tamam'a dokunun.
  6. Telefonunu kapat.
  7. Pili çıkarın.
  8. SD kartı çıkarın.
  9. Pili tekrar takın.
  10. Telefonunu tekrar aç.

2 Mobil veriyi kapat

Varsayılan olarak, mobil veri seçeneği “her zaman açık” olarak değiştirilir. Bu tek başına HTC EVO 4G bataryanın ömrü üzerinde büyük bir drenaj. Bunu Ayarlar'a gidip oradan Kablosuz ve Ağlara aktarabilirsiniz. Mobil Ağlar altında, onu kapatma seçeneği mevcuttur.

Yöntem 2b

Ayarlar'a dokunun

> Dokunun Görüntü.

> Parlaklık'a dokunun.

> Otomatik parlaklığı kontrol et

> Sonra

> Ekran zaman aşımı öğesine dokunun.

> 15 Dakika'ya dokunun

 

3 Otomatik senkronizasyonu durdur

Gmail, Outlook ve Dropbox gibi farklı hesapların otomatik senkronizasyonu, pilin gerçekten hızlı tükenmesinin ardındaki nedenlerin başında geliyor. Her 30 saniyede bir senkronizasyon yapan uygulamalar var. Sadece Ayarlar'a gidin ve oradan Hesaplar ve Senkronizasyon'a gidin ve Otomatik Senkronizasyon seçeneğini devre dışı bırakın.

> Ayarlar menüsü

> Kablosuz ve ağlar'a dokunun.

> Wi-Fi, Bluetooth, Sprint Hotpsot, 4G kapatın

 

 

4 Daha koyu duvar kağıtları

Parlak ve gösterişli duvar kâğıtlarını tutmak için bir “şey”, ancak kullanıcıların deneyimlerinden ve web üzerinde her yerde yayınlanan çoklu gözden geçirmelerden, karanlık duvar kağıtları kullanmanız tavsiye edilir. Görünüşe göre, canlı kullanıcıların deneyimlerine dayanarak, daha karanlık duvar kağıtları daha parlak olanlardan daha verimli.

Yöntem 2c

> Ayar menüsü

> Kişiselleştir öğesine dokunun.

> Ana duvar kağıdı .

> Canlı duvar kağıtları öğesine dokunmayın. , Galeriden Seç

5 Ekstra uygulamaları kapat

Çoğu zaman, şimdiki kullanımda olmayan uygulamalardan çıkmak için aklını kaçırır. Bunları kullanımdaki uygulamaların listesinden silmek, daha az pil boşaltımına izin vererek, onları çalıştırmak için daha fazla güç ayrılmıyor. Ayrıca bir görev katili gibi davranan bir uygulamayı da indirebilirsiniz. Pil ömrünüzü kontrol ve çalışan uygulamalarınızda da koruyacaktır.

Pil boşaltma sorunlarını gidermek için DU pil Tasarrufu'nu indirip yükleyin

Pilin tahliyesinde oldukça tasarruf etmek için biraz kar yağışı ve her ikisi de bir araya geliyor.