HTC One M7 Rastgele Reboots Sorunu Nasıl Çözülür?

HTC One M7 birçok ilginç özellik ve tasarımla ortaya çıktı ancak her akıllı telefonun bazı kusurları var ve bu da hatasız olan tek bir isim vermek için çok zor.

Bu yazıda HTC One M7 cep telefonunda rastgele yeniden başlatma problemlerini ele alacağız. Bu telefonun bazı sahipleri, telefonun belirli bir neden olmadan rasgele yeniden başlatılmasından şikayet etti. HTC One M7 kendisini kapatır ve tetikleyici olmadan yeniden başlatır. HTC One M7'deki rastgele yeniden başlatmalar sorununun belirli bir uygulamadan kaynaklanması büyük olasılıktır. Yani sorunu düzeltmek için takip etmeniz gereken bazı adımlar.

Ayrıca bkz: HTC One M7 yavaş şarj pil tahliye sorunu nasıl giderilir

HTC One M7'de rastgele yeniden başlatmalar için potansiyel çözümler

www.digitaltrends.com

1. HTC One M7 cihazınızda Ayarlar'ı açın, Hakkında> Yazılım Güncellemeleri bölümüne gidin ve telefonunuzun güncel olduğundan emin olun.

2. Play Store uygulamasını başlatın ve sol üst kısımda bulunan menüye erişin. Uygulamalarım'a gidin ve her şeyin güncel olduğundan emin olun.

3. Bir üçüncü taraf uygulamasının HTC One M7 cihazındaki bu rasgele yeniden başlatma sorununa neden olup olmadığını kontrol etmek için, telefonunuzdaki Güç düğmesini basılı tutun ve Güç kapalı seçeneğini basılı tutun. “Güvenli moda yeniden başlat” seçeneğini gördüğünüzde bırakın. Telefonunuzu yeniden başlatır ve ekranın sol alt köşesinde güvenli modunu göreceksiniz. Telefon Güvenli moddayken normal şekilde çalışıyorsa, uygulamalardan biri soruna neden oluyor. Telefonunuzu normal ekrana geri almak için Güç düğmesine basın ve basılı tutun ve Yeniden başlat seçeneğini seçin. Bu sorunu çözmek için uygulamaları tek tek kaldırabilir ve son indirdiğiniz uygulamalarla başlamanızı öneririz. Cihazınızda çok fazla uygulamanız varsa, fabrika verilerine sıfırlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz, ancak bunu yapmadan önce tüm verilerinizi yedeklediğinizden emin olun.

droider.eu

4. Önbellek Bölümünü Silme ” gerçekleştirin –

  • “Güç” altında Ayarlar'a gidin ve hızlı önyüklemeyi kapatın
  • Şimdi telefonunuzu kapatın
  • Önyükleyiciyi görene kadar sesi ve güç düğmelerini birlikte basılı tutun
  • Şimdi kurtarma moduna önyükleme zamanı, ses kısma tuşunu ve seçim yapmak için güç düğmesini kullanarak kurtarma modunu seçin.
  • Kırmızı bir ünlem işareti ile yükleniyor göreceksiniz
  • Ses açma tuşuna basın ve basılı tutun, ardından ses seviyesini yükseltmeden güç düğmesine dokunun. Şimdi mavi ekranı gördüğünüzde Vol'u serbest bırakın
  • Önbellek Silme bölümünü seçin
  • Güç anahtarıyla sistemi şimdi yeniden başlat seçeneğini seçin ve cihaz yeniden başlatılacak

Yukarıdaki tüm bu adımlar rasgele yeniden başlatma sorununu çözemezse, satıcınıza veya operatörünüze başvurmak daha iyidir. Çözüm 2- HTC One M7'de Fotoğraf Makinesi Sorununu Çözme