HTC One M7'de Bluetooth Bağlantısı Sorununu Çözme

HTC One M7, 2013 yılında HTC Company tarafından piyasaya sunuldu ve bu şirketin bugüne kadar yapmış olduğu en iyi akıllı telefonlardan biri. Büyük özelliklerin yanı sıra, bu telefonun tasarımı da şaşırtıcı. Düğmelerin konumlandırılması gerçekten harika. Yazılım, kamera ve ses kalitesine gelince, bunların hepsi iyi ama bu akıllı telefonda da kusurlar var.

Birçok kullanıcı HTC One M7 cep telefonunu Bluetooth cihazlarına, özellikle de arabalarına bağlamak için sorun yaşıyor. Bazı sahipleri, HTC One M7 cep telefonunda Bluetooth'un bağlantı sorunuyla karşılaştıklarından şikayet ettiler ve ayrıca belirli işlevlerin çalışmadığını gördüler.

Aynı zamanda bir HTC One M7 cihazınız varsa ve aynı sorunla karşı karşıyaysanız, HTC One M7 cep telefonunda Bluetooth bağlantı problemini çözmek için bazı adımlar ve bunları denemeye değer.

Ayrıca HTC One M7'de WiFi Bağlantısı Sorununu Çözme konusuna bakın

HTC One M7'de Bluetooth bağlantısı sorunu için olası çözümler

HTC One M7'de Bluetooth bağlantısı sorunu

1. HTC One M7 cihazınızda ve araç sisteminizde bulunan önceki tüm eşleştirmeleri silmeyi deneyin. Bunu yapmak için telefonunuzdaki Ayarlar> Bluetooth'u açın, ardından çiftleri silin. Şimdi tekrar bağlamayı deneyin.

2. Mesaj gönderme ile ilgili sorun yaşıyorsanız, Ayarlar> Bluetooth> Gelişmiş'i açın ve Mesaj Erişiminin açık olup olmadığını kontrol edin. Değilse, o seçenekte.

3. Ayarlar> Bluetooth'a giderek cihaz adınızın karmaşık olmadığından emin olun (özel karakterlerden kaçınmaya çalışın).

4. Aracınızdaki veya telefonunuza bağlanmaya çalıştığınız Bluetooth cihazındaki bellenimin güncel olup olmadığını kontrol edin.

5. Ücretsiz bir uygulama olan Bluetooth Dosya Aktarımı'nı yükleyebilirsiniz. Bazı kullanıcılar bu uygulamayı yükleyerek HTC One M7 üzerinde Bluetooth bağlantı sorununu buldu.

Yukarıdaki adımlardan hiçbiri işe yaramazsa, satıcıyla iletişim kurun.

 

Çözüm 2- HTC One M7'de Fotoğraf Makinesi Sorununu Çözme