Htc One M8 Aramaları Almamak Nasıl Onarılır

Htc One M8 Not Receiving Calls sorununu yaşıyor musunuz? Şey, yeni bir sorun değil; Htc One M8 sahiplerinin birçoğu, gerçekten çok can sıkıcı olan bu sorunla karşı karşıya.

Htc One M8, bir akıllı telefondan bekleyebileceğiniz tüm özellik ve işlevlerle sarılır. Sadece arama yapmaktan, arama almaktan veya metin göndermekten başka amaçlarla kullanılabilir. Ancak, tartıştığımız sorun, Htc One M8 Çağrı Alma Değildir. Temel olarak sprint kullanıcıları bu sorunla karşı karşıyadır. Ayrıca bir sprint kullanıcısıysanız, çözümün bilinmesi çok önemlidir, böylece her ne zaman olursa olsun onu düzeltebilirsiniz.

Htc One M8 Aramaları Almıyor

Ayrıca bkz. – Htc One M8 nasıl düzeltilir?

Htc One M8'inizde başka problemlerle karşılaşırsanız, Technobezz'e bir göz atın, tüm çözümleri bulacaksınız.

Htc One M8 için Çağrı Almayan Potansiyel Düzeltmeler

Bu çözüm esas olarak sprint kullanıcıları içindir. Birkaç adımdan bahsedeceğim. Her adımı tamamladıktan sonra, sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol edin. Değilse, bir sonraki adıma geçin.

1. Adım: Uçak modunun kapalı olduğundan emin olun, çünkü bu özellik bazen telefonunuzun kablosuz iletim almasını veya göndermesini engeller.

2. Adım: Arama yapmak veya almak için telefonunuzun sprint ses şebekesine bağlı olduğundan emin olun. Bunun için:

> Erişim alanı.

> Aygıt Tanılama'yı açmak için ekranı sağdan sola kaydırın.

> Şimdi ağı arayın. Ağ Geçti bölümündeyse, Htc One M8'iniz sprint ağına bağlanır ve ağ Başarısız bölümdeyse Veri profilini güncellemeniz gerekir.

> Aygıt Tanılaması'ndan Sistem Güncelleştirmeleri'ne dokunun.

> Profili Güncelleme'ye dokunun.

> Profil güncellemesi tamamlandığında Tamam'a dokunun.

3. Adım: Özellikle sinyal gücünün düşük olduğunu gördüğünüzde ağ kapsama alanının kullanılabilir olup olmadığını kontrol edin.

4. Adım: Cihazı sprint ağı ile yeniden bağlayacak ağ ayarlarını sıfırlayın, ancak bu işlem herhangi bir veriyi silmez. Bunun için:

> Ana ekrandan Telefon uygulamasına dokunun.

> # # 72786 # tuşlayın.

> Menü'ye dokunun.

> Sıfırla'ya dokunun.

> Tamam'a dokunun.

> Telefonunuz yeniden başlatılacaktır.

Ayrıca son yazılım güncellemelerini de kontrol edin ve şimdi, Htc One M8 Çağrı Almayanların çözülüp çözülmediğini test edin. Aksi takdirde, sprint müşteri hizmetleri ile iletişime geçmelisiniz.