HTC One M8 Camera Crashing Sorunu Dikey Modda Nasıl Onarılır

HTC One M8 , HTC'nin önemli bir ürünüdür ve şirketin işaretleme işini değiştirebilir ve zaten yapmış olabilir. Bu, şirketin ilk kez ve çok kısa sürede kar elde ettiği telefon. Bu model, son model HTC One'ı ele geçiriyor ve HTC'nin en çok satan telefonu.

HTC One M8, tasarım, özellikler ve dayanıklılık gibi her açıdan harika bir akıllı telefon. Özellikli telefonun bulunduğu geniş ve keskin ekran, akıllı telefon meraklılarının çoğunu çekiyor . Ancak, HTC One M8 fotoğraf makinesinin kullanıcılardan dikey modda çökme sorunuyla ilgili birçok şikayet geliyor. Birçok kullanıcı, HTC M8 kamerasının dikey modda kullanım sırasında düştüğünü şikayet etti. Bazı kullanıcılar da fotoğraf makinesinde manzarada sorun olmadığını, ancak yönünü değiştirdiklerinde, portre modunda HTC One M8 kameranın çökme problemi olduğunu bildirdi.

Ayrıca bkz. Htc One M8 Kablosuz Bağlantısına Bağlanma

Dikey modda HTC One M8 kamera çökmesi sorunu için çözümler

Dikey Modda HTC One M8 Kamera Kilitlenme Problemi

HTC One M8 cihazınız varsa ve kameranızla aynı kameranın çökme sorunuyla karşı karşıyaysanız, bunun için bir çözüm olduğundan endişelenmenize gerek yok. Dikey modda HTC One M8 kamera çökmesi problemi, belirli bir uygulamadan kaynaklanıyor. LastPass ve ünlü şifre yöneticisi aracı bu soruna neden oluyor. Ancak, bu sorundan kurtulmak için bu uygulamayı silmenize veya başka bir kamera uygulamasını kullanmanıza gerek yoktur. HTC One M8 cihazınızdaki uygulamaları da saklayabilirsiniz, yapmanız gereken tek şey şunlardır:

1. LastPass uygulamasını açın ve oraya giriş yapın.

2. Tercihler'e gidin ve Uygulama İlişkilendirmelerini Düzenle'ye gidin.

3. Kamera seçeneğini seçin.

4. “Dolgu penceresini gösterme” seçeneğini göreceksiniz. Bunu seç.

Artık HTC One M8 modelinde portre modunda kamera kilitleniyor sorunu çözülmelidir.

 

İşte bu yol: Portre Modunda HTC One M8 Camera Çökme Problemini Çözme