HTC One M8 LED Bildirim Işık Nasıl Özelleştirilir

Kullanıcılara herhangi bir yeni mesaj, cevapsız çağrı, sesli posta ve posta hakkında bilgi vermek için herhangi bir Akıllı Telefonda LED bildirim ışığı kullanılır. Herhangi bir bildiriminiz olduğunda, bunu size bildirmek için LED ışığı yanıp söner. Ancak, ışık yeni bir bildirim için her 10 dakikada bir yanıp sönmeye devam ederse çok can sıkıcı olabilir. HTC One M8 Smartphone kullanıcısıysanız, HTC One M8 cep telefonunda LED bildirim ışığını özelleştirebilirsiniz. Bu, LED ışığını yanıp sönerek hangi bildirimin size bildirileceğini belirtebileceğiniz anlamına gelir. LED bildirimini özelleştirme işleminin aşağısını öğrenin.

Ayrıca bkz. HTC One M8'de Çocuk modunun kullanımı

HTC One M8'de LED bildirim ışığını özelleştirmek için işlem

Bu dört adımlı bir süreçtir ve bunu birkaç saniye içinde yapabilirsiniz.

Aşama 1

Önce hızlı başlatma menüsünden Ayarlar'a gidin. Ayarlara gitmek için bildirim gölgesini aşağı çekmeniz gerekiyor ve HTC One M8 telefonunuzun sağ üst köşesinde bildirim gölgesini göreceksiniz.

Adım 2

Şimdi 'Cihaz' kategorisinde bulunan 'Görüntü ve Hareket' seçeneğini kullanmak için sayfayı aşağı kaydırın. O zaman seçeneğe tıklayın.

Aşama 3

Ekranı ve Jest'i tıkladığınızda, size çeşitli seçenekler sunulacaktır. 'Bildirim ışığı' seçeneğini seçin.

4. Adım

Bildirim ışığı altında cevapsız arama, sesli posta, mesajlar, posta, alarm, takvim gibi tüm seçenekler yanlarında bir onay kutusuyla birlikte olacaktır. Daha sonra, herhangi bir bildirim için LED ışığının yanıp sönmesini istediğiniz seçenekleri onay kutusunu işaretleyerek ve bunun için LED ışık bildirimi istemiyorsanız herhangi bir seçeneği işaretleyerek seçebilirsiniz.

Artık, yukarıdaki talimatı kolayca geçerek, HTC One M8 üzerindeki LED bildirim ışığını özelleştirebilirsiniz.