HTC One M8 Metinleri Gönderme Sorununu Çözme

HTC One M8 Mesajı ile sorun mu yaşıyorsunuz? HTC One M8 büyük ve keskin bir ekran, dört çekirdekli snapdragon 801 işlemci, 1080 çözünürlük, 5 kameralı bir çift ekranlı kamera ile destekleniyor; Tamamen, gitmek için bir telefon. Bu HTC'nin en çok satan telefonu olduğu kanıtlandı ve şirketi tekrar diğer akıllı telefonlar ile rekabete getirdi. Tasarım, insanları telefona doğru çeken başka bir şey. Bu telefonun arkası yüzde 90 metal malzemeden yapılmıştır.

 

 

HTC One M8 Metinleri Göndermiyor

Ancak, bazı kusurlar da var. HTC One M8 Metinleri Göndermiyor Sorun, bunlardan biri. Birçok HTC One M8 ürünü bu sorunla karşı karşıya. Kullanıcılara göre mesaj alıyorlar, ancak metinleri göndermeye çalışırken başarısız oluyorlar.

Bir çok kullanıcı, 4.4.3 güncellemesinden sonra tüm mesajlarının “gönderilmemiş” olarak işaretlendiğinden şikayet ediyor.

Bahsedilen sorunu çözmek için bazı çözümler.

 

HTC One M8 Metinleri Gönderme İçin Olası Düzeltmeler

Ayrıca bkz: HTC One M8 üzerinde Rahatsız Etmeyin nasıl kullanılır

Ayrıca bakınız: Fix Mms Mesajları Gönderilemedi ve Alınamadı

 

Yöntem 1 – APN ayarları güncelleniyor

APN ayarlarınızı varsayılan servis sağlayıcı tercihlerinize güncellemeyi deneyin. HTC One M8 Metinleri Gönderme Sorununu kolayca giderebilir.

APN’nizi güncellemek için:

Kablosuz ve Ağlar altından, Mobil Ağ> Erişim Noktası İsimleri> Tıklama menüsü, ana sayfa anahtarının sol düğmesi> Yeni'yi Seç> Şimdi taşıyıcınız için gereken APN ayarlarını girin.

T-Mobile kullanıyorsanız, aşağıdaki bilgileri girin:

“İsim: T-MobileAPN: epc.tmobile. Bir LTE Cihazınız varsa com kullanmalısınız: fast.tmobile. com Proxy: <leave in = “” blank = “”> Port: <leave in = “” blank = “” Kullanıcı adı: <leave in = “” blank = “”> Şifre: <leave in = “” blank = “”> Sunucu: <izin ver = “” boş = “”> MMSC: http: //mms.msg.eng.t-mobile. com / mms / wapenc MMS proxy'si: <leave in = “” blank = “”> MMS portu: <leave in = “” blank = “”> MMS protokolü: WAP 2.0 MCC: 310 MNC: 260 Kimlik doğrulama tipi: <ayarlanmadı = “”> APN tipi: <izin ver = "" boş = "” VEYA İnternet + MMS ”

AT & T kullanıyorsanız, aşağıdaki bilgileri girin:

“İsim: AT & TAPN: wap.cingular Vekil: <izin ver =“ ”boş =“ ”> Bağlantı Noktası: <izin ver =“ ”boş =“ ”> Kullanıcı adı: wap @ cingulargprs. com Şifre: cingular1 Sunucu: <izin ver = "" boş = "“ MMSC: http: //mmsc.cingular. com MMS proxy'si: wireless.cingular. com MMS bağlantı noktası: 80 MCC: 310 MNC: 410 Kimlik doğrulama tipi: <izin ver = ““ boş = ““> APN türü: varsayılan, süper, mms VEYA İnternet APN Protokolü: Varsayılan adreste bırak ”

 

Yöntem 2 – Önbelleği ve verileri temizle

İlk yöntemin size yardımcı olduğu kanıtlanmamışsa, denemenin başka yolları da vardır. Kısa mesaj gönderilip gönderilmediğini kontrol etmek için Hangout gibi başka bir mesajlaşma uygulamasına geçin. Evetse, o uygulamada depolanmış bazı bozuk veriler bu sorunu oluştururken metin mesajlarını göndermek için kullandığınız mesajlaşma uygulamasının önbelleğini ve verilerini silmeniz gerekir. Böylece, Uygulama> Ayarlar> Telefon> Tümü> istenen uygulamayı seçin> Verileri temizle'ye dokunun ve ardından önbelleği temizleyin.

www.geeksquad.co.uk

Ayrıca, sorunu düzeltmenize yardımcı olacak bu kılavuzu okuyun.

 

Ortak Çözümler

Arkadaşlarınıza veya aile üyelerinize metin göndermeye çalışıyorsanız, ancak gitmiyorsa, önce telefonunuzu yeniden başlatın. Bunu yapmak için:

  • Kapalı ise ekranı AÇIK konuma getirmek için Güç düğmesine basın. Ardından Güç düğmesine basın ve basılı tutun ve Yeniden Başlat düğmesine dokunun. Onaylamanız istenecektir, Yeniden başlat'a dokunun.
  • Telefonunuzu yeniden başlattıktan sonra, sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol etmek için bir metin mesajı göndermeyi deneyin. Yeniden başlatmanın HTC One M8 Not Gönderme Metinleri sorununu çözmediğini görürseniz, SIM kartı çıkarın ve telefonunuzu yeniden yeniden başlatın. SIM kartı tekrar telefonunuza koyun.
  • Sorun devam ederse, başka bir SIM kartla deneyin.

 

Hiçbir şey işe yaramazsa, operatörünüzle iletişim kurun.