Htc One M8 Wifi Bağlantısı Nasıl Yapılır

Htc One M8'inizde wifi bağlantısı sorunu yaşıyor musunuz? HTC One M8, şirketin bulduğu en etkileyici akıllı telefon. Hızlı performans ve yazılım telefonu başka bir seviyeye taşır ve tüm özellikler çekici alüminyum cilde sarılır. Tasarım bu akıllı telefonun gerçekten çekici başka bir şey. Tamamen metal gövdeli çerçeve ve yuvarlak şekilli kenar, telefonu taşımayı ve tutmayı kolaylaştırır. Ancak, pilin çıkarılabilir olmaması, kamera kalitesinin ılımlı olması ve rakiplerinden farklı olarak bazı dezavantajları vardır, telefon suya dayanıklı değildir.

HTC One M8 Wifi Bağlanmıyor

Ayrıca bkz. Galaxy S5'de pil ömründen tasarruf için ipuçları

Bu dezavantajların yanı sıra bu akıllı telefonda bazı kusurlar veya hatalar da bulundu. Htc One M8 Wifi Bağlanmıyor bunlardan biri. Bir çok kullanıcı bu sorunu yaşıyor. Bazıları telefonlarını kablosuz ağa bağlayamayacaklarını söylüyor, bazıları bağlantı çok yavaş ve bazı kullanıcılar için, wifi bağlantısı çok sık sarkıyor.

WiFi bağlantı sorunu çoğu akıllı telefon için yaygındır. Biz zaten Galaxy S5 wifi bağlantı sorunu, Galaxy s3 wifi bağlantı sorunu ve benzeri düzeltmeleri ele aldı. Burada HTC One M8 Wifi'ya Bağlanmayla ilgili olası düzeltmeleri ele alacağız.

Htc One M8 için Wifi Sorunu Bağlanmama Olası Düzeltmeler

Bu sorunun arkasında birkaç neden olabilir, bu nedenle bu sorunu çözmek için farklı adımları denemeniz gerekir.

> HTC One M8 cihazınızdaki Uçak modunu açın ve tekrar kapatın. Şimdi telefonunuzu yeniden başlatın ve görün.

> İkisini de, telefonunuzu ve yönlendiriciyi yeniden başlatın. Şimdi Htc One M8'in Wifi Bağlantısına Bağlanmamasını kontrol edin. Bu adım sorunu geçici olarak çözebilir ancak tekrar meydana gelme şansı vardır.

> Bağlantınızı silin ve tüm ayrıntıları manuel olarak girin.

> Kanallarınızın çok kalabalık olmadığını kontrol etmek için ücretsiz Wi Fi Analyzer Uygulamasını yükleyebilirsiniz. Eğer evet ise, başka bir kanala geçmelisiniz.

> Yönlendiricinizin ürün yazılımının güncel olduğundan emin olun.

> Telefonunuzun Mac filtresini kontrol edin, her şeyin yolunda olduğundan emin olmak için yönlendirici ayarlarına bakın.

Tüm bu adımlar Htc One M8'in Wifi'ye Bağlanmamasını çözmek için başarısız olursa, operatörünüz veya servis merkeziniz ile iletişime geçmelisiniz.