HTC One M8'de Wi-Fi Başarısız Olduğunda Hücreye Otomatik Geçiş Nasıl Yapılır

Wi-fi sinyalinin gücü ve kullanılabilirliği, Wi-Fi sinyalinin geçmesi gereken nesnelere bağlı olduğu için her yere göre değişir. Bina, ağaç veya bariyer olarak çalışan başka herhangi bir engel varsa, o zaman güçlü bir Wi-Fi sinyali elde etmek zorlaşır. HTC One M8 cihazını tutuyor ve bazı önemli görevleri tamamlamak için Wi-Fi kullanıyorsanız, tam bir Wi-Fi desteğine sahip olmak önemli bir konu haline geliyor. Ancak önemli bir görüntülü görüşme sırasında HTC One M8'de Wi-Fi başarısız olursa ve mobil verilere erişebilmek için yeterli zamanınız yoksa ne yapmalısınız? Bu problem için çözümümüz var. HTC One M8 cihazında Wi-Fi başarısız olduğunda, bu sorun hücresel olarak otomatik geçiş yapılarak çözülebilir. HTC One'ın bu özelliğinin tadını çıkarmak için önce onu etkinleştirmelisiniz. İşte bu konuda tam bir rehber.

Ayrıca bkz. HTC One cihazını şarj etmek veya açmak için nasıl düzeltirim

HTC One M8'de Wi-Fi başarısız olduğunda otomatik olarak hücuma geçiş yolu

> Bu özelliği etkinleştirmek için önce HTC One M8 telefonunuzun Giriş ekranındaki ayarlara gidin.

> Wi-Fi seçeneğini tıklayın.

> Wi-Fi'de gelişmiş seçeneği arayın ve buna basın.

> Orada bazı seçenekler elde edeceksiniz. Mobil ağa otomatik geçiş seçeneğini bulun ve HTC One M8 cihazında Wi-Fi başarısız olduğunda otomatik olarak hücresel geçişi etkinleştirmek için buna tıklayın.

İşlem tamamlandı ve artık Wi-Fi sinyali bazen zayıf olsa da önemli bir görev yapmak için endişelenmenize gerek yok. Ancak, bu mobil verilerin size daha fazla mal olacağını ve daha fazla veri kullandığını size hatırlatmak için bir şey. Ancak zayıf Wi-Fi sinyalini işlemek için faydalıdır.