Htc One On Otomatik Yeniden Başlatma Sorunu Nasıl Onarılır

Htc One M8 cihazınızda yeniden başlatılıyorsunuz, çünkü Htc telefon kullanıcılarından Htc One'da Otomatik Yeniden Başlatma Sorunu hakkında bazı şikayetler alıyoruz. Ancak bu, telefonunuzun arızalı olduğu anlamına gelmez. Bu, büyük olasılıkla, son zamanlarda yüklediğiniz bazı uygulamalardan dolayı oluyor ya da sadece sizin tarafınızdan çözülebilecek başka sebepler olabilir. Telefonunuzla ilgili her türlü konuda size rehberlik etmek için her zaman buradayız.

Htc One'da Otomatik Olarak Yeniden Başlatma Sorunu

Ayrıca bkz. Htc One M8 çağrıları almayanlar nasıl düzeltilir?

Htc One üzerinde otomatik olarak yeniden başlatma sorunu düzeltmek için yardımcı olacak birkaç işlem

Burada sorunu çözmek için bazı adımları tartışacağız. Birini deneyin ve sorun çözülüp çözülmediğini kontrol edin, değilse, sonraki adımla devam edin.

Adım 1: Telefonunuzda kullandığınız tüm yazılımlar bunları güncellemeye çalışır. Güncellenmiş sürümler daha iyileştirilmiştir ve telefonunuzun tekrar tekrar başlatılmasını engelleyebilir.

Adım 2: Telefonunuzu güvenli modda önyükleyin.

> Bunu yapmak için güç düğmesine basmanız ve Telefon seçenekleri istemi görününceye kadar basılı tutmanız ve sonra da sönmeniz gerekir.

> Şimdi güç kapatma seçeneğini seçin ve 'Güvenli moda yeniden başlat' seçeneği belirene kadar basın ve bırakın. Oradan 'RESTART'ı seçin ve telefonunuz yeniden başlatılacak.

> İşlemi tamamladıktan sonra ekranınızda 'Güvenli mod' görünecektir.

Sorunun güvenli modda olmadığını görüyorsanız, herhangi bir üçüncü taraf uygulaması suçludur. Bu Otomatik Olarak Yeniden Başlatma Sorunu'na neden olan uygulamayı kaldırma Htc One'da bu sorundan kurtulmanıza yardımcı olabilirsiniz. Ancak bunun için öncelikle bu sorunu oluşturan uygulamayı tanımanız gerekir.

Adım 3: Hiçbir şey işe yaramazsa, fabrika ayarlarına sıfırlama, kesinlikle size yardımcı olacak güçlü bir seçenektir. Ancak, bu işlem tüm verilerinizi siler. Bunu yapmak için, önce VOLUME aşağı düğmesine ve ardından GÜÇ düğmesine basılı tutun ve ekranda üç android görüntüsü göründüğünde düğmelerini bırakın. Şimdi VOLUME aşağı düğmesine basarak Fabrika Ayarı öğesini seçin ve güç düğmesine basın. Bu konu kalıcı olarak sabitlenecek.

Aksi takdirde, operatörünüzle veya satıcınızla iletişime geçin ve yenisini isteyiniz.