HTC One X'te Senkronize Edilmeyen Kişileri Düzeltmek için 5 Yol

Bu yazıda, HTC One X'te Senkronize Edilmemiş Konuyu Düzeltmek için 5 Yol Gösterilecektir. Verilerin toplanması ve bilgi birikimi, bilgi ve bilgi birikimi, her modern teknolojik aygıtın önceden programlanmış ve yapılması gereken bir şeydir. Bununla birlikte, bunu yapmadığında, cihazla ilgili bir şeyin yanlış bir şekilde yanlış olduğunun bir göstergesidir. Mobil cihazlarda, kullanıcılar çoğunlukla bu konuyu kişilerdeki senkronizasyonla karşı karşıya getirir. Bu büyük bir dezavantajdır ve temas ya da alıcıların olmaması nedeniyle bazı eylemleri gerçekleştirememe ile sonuçlanabilir. Bu sorunu yaşayan HTC One X kullanıcıları, nasıl düzeltileceğini bilmek ister. Birkaç düzeltmeyi listelemek için:

Ayrıca bakınız HTC One X 5 Avantajları

HTC One X'te Senkronize Edilmeyen Kişileri Düzeltmek için 5 Yol

 

Önbelleği temizle

Uygulama ayarlarına geçmek, sahip olduğunuz ilk ve en önemli seçenek uygulamanın önbelleğini temizlemektir. Ayarlar'a gidin ve oradan Tüm Uygulamalar'a gidin, Google'ı seçin ve önbelleği kaldırın. Verileri temizleyin ve ayrıca Zorla durdur'a basın. Ardından cihazınızı yeniden başlatın ve Google hesabınızı başlatın. Kişiler şimdi hemen senkronize etmelidir.

Google hesabınızda herhangi bir şifre etkin olup olmadığını kontrol edin

Bazen kullanıcılar Google hesabına bir şifre koyar ve bu da kişilerin uygun senkronizasyonunu engeller. Kişilerinizi başarılı bir şekilde senkronize edebilmeniz için Google hesabınızın bir şifre kodu koruması olmadığından emin olun. Herhangi bir şans varsa, bir şifre etkinleştirilmiş ve ardından Google hesabınızın ayarlarına gidin ve şifre korumasını kaldırın.

Google hesabınızı kaldırın

Google hesabınızı telefonunuzdan kaldırmayı da deneyebilirsiniz. Hesabınızı tamamen ayırıp ardından yeniden eklemeniz de hile yapar. Bazı kullanıcılar bundan dolayı bir ağ sorunu veya basit bir tweaking sorunu olduğu sonucuna varırlar.

Bir senkronizasyon yöneticisi indirin

Birçok kullanıcı ayrıca bir senkronizasyon yöneticisi kullanmanın onlar için sorunu çözdüğünü tespit etti. Google Playstore'dan indirilebilen birden fazla senkronizasyon yöneticisi var. İhtiyacınız olan servislere bağlı olarak, seçtiğiniz senkronizasyon yöneticinizi seçin ve kişilerinizi senkronize etmeye devam edin. Bunu indirin

Kişilerinizin Google hesabınızda listelenip listelenmediğini kontrol edin

Çoğu zaman, kullanıcıların kendi Google hesaplarında kişileri listelenmez. Bu, kişilerin senkronizasyonunun neden başarısız olduğudur. İstediğiniz kişileriniz varsa, Google hesabınızın kayıtlarında kontrol edin. Bundan emin olduktan sonra, yukarıda listelenen senkronizasyon araçlarından herhangi birini kullanın.