HTC U12 / U12 Plus cihazınızı nasıl açmayacaksınız (kolay adımlar)

Güç sorunları genellikle donanım sorunlarından kaynaklanır, ancak telefonun fiziksel ya da sıvı hasarı nedeniyle zarar görmediğinden emin olursanız, telefonunuz açılmıyor olabilir, bu da yalnızca bir ürün yazılımı sorununun bir sonucudur. Sorunu kendi başınıza çözmeye çalışmak için yapabileceğiniz birkaç şey var. HTC U12 / U12 + cihazınızı açıp tekrar açmak için burada sizinle paylaşacağım şey bu.

Aşağıdaki prosedürler size bir şekilde yardımcı olabileceğinden, okumaya devam edin. Geçmişte benzer sorunları düzeltmek için bunları kullanıyoruz ve sizin için de çalışabilirler. Bu yeni cihazın sahiplerinden biriyseniz ve şu anda benzer bir sorunla karşılaşıyorsanız, bu sorun giderme kılavuzu size yardımcı olabilir.

Daha ileriye gitmeden önce, bu gönderiyi sorununuza çözüm bulmaya çalıştığınız için bulduysanız, telefonla sıkça bildirilen sorunların çoğuna zaten hitap ettiğimiz için sorun giderme sayfamızı ziyaret etmeyi deneyin. Okurlarımız tarafından bildirilen sorunların bazılarına zaten çözüm sunduk, dolayısıyla sizinkilerle benzer sorunları bulmaya ve önerdiğimiz çözümleri kullanmaya çalıştık. Sizin için çalışmazlarsa ve daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, Android sorunlarımızı doldurup ankete katılın.

içindekiler

 • Açılmayacak HTC U12 / U12 + cihazını sabitleme
  • İlk çözüm: Yumuşak sıfırlama
 • İkinci çözüm: Şarj et ve tekrar yumuşak sıfırla
   • Bizimle iletişime geçin
  • Sesi Kısma düğmesine ve Güç tuşuna aynı anda 15 saniye veya daha uzun basın ve basılı tutun.

  Kombinasyon doğru şekilde gerçekleştirilirse, HTC U12 cihazınız normal şekilde yeniden başlatılır ve Ana ekrana açılır. Daha sonra bunu kullanmaya devam edebilirsiniz, ancak gelecekte bir daha asla sorun olmayacağının garantisi yok.

  Ancak, telefonunuz buna yanıt vermiyorsa, doğru yaptığınızdan emin olmak için birkaç kez daha deneyin. Ya da bunun yerine şunu deneyebilirsiniz:

  1. Sesi Kısma düğmesine basın ve basılı tutun ve serbest bırakmayın.
  2. Ardından Sesi Kısma düğmesini basılı tutarken Güç tuşunu basılı tutun.
  3. Akü bağlantılarını taklit etmek için her iki tuşun 15 saniye veya daha fazla birlikte basılı tutun.

  İlk prosedüre benzer, sadece güç tuşuna basmadan önce ses kısma düğmesini basılı tuttuğunuzdan emin olmamız gerekir, çünkü olması gerektiği gibi. Önce açma / kapama tuşunu basılı tutmak aynı sonucu vermez ve Zorunlu Yeniden Başlatma işlemi gerçekleştirilmez. Ancak, telefonunuz bundan sonra hala yanıt vermiyorsa, sonraki işleme devam etmeniz gerekir.

  İkinci çözüm: Şarj et ve tekrar yumuşak sıfırla

  Drenajlı bir pile olan çözüm elbette telefonunuzu şarj etmenizi sağlar ancak cihazın şarj cihazına da yanıt vermeyeceği zamanlar da vardır. Pil biterse ve telefon düzgün bir şekilde kapatılmazsa, bazı servisler ve donanım bileşenleri düzgün kapatılmadığından sistem çökmesine neden olur. Sonuç olarak, boşalmış bir pille yanıt vermeyen bir telefonun var. Bunu yönetmek için yapmanız gereken şey:

  1. Şarj cihazını çalışan bir duvar prizine takın ve orijinal kablolu şarj cihazını kullandığınızdan emin olun.
  2. Orijinal güç / veri kablosunu kullanarak cihazınızı şarj cihazına bağlayın.
  3. Şarj işaretlerinin gösterilip gösterilmediğine bakmaksızın, telefonun şarj cihazına 10 dakika süreyle bağlanmasına izin verin.
  4. Daha sonra, Sesi Kısma düğmesine basın ve basılı tutun ve serbest bırakmayın.
  5. Ardından Sesi Kısma düğmesini basılı tutarken Güç tuşunu basılı tutun.
  6. Akü bağlantılarını taklit etmek için her iki tuşun 15 saniye veya daha fazla birlikte basılı tutun.

  Sorun, boşalmış bir pil ve ürün yazılımı çökmesi nedeniyle meydana geldiyse, HTC U12 / U12 + cihazınız şimdiye kadar çoktan açılmalı. Ama yine de cevap vermiyorsa, o zaman bir teknisyenin sizin için kontrol edip değiştirmesini sağlamak için onu dükkana geri getirme zamanı.

  Bizimle iletişime geçin

  Sorunlarınıza, sorularınıza ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu, sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve bunun için size bir ücret talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve bunların her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ama aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olabilirsiniz. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınıza paylaşarak ya da sadece Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da Twitter'da bizi takip ederek kelimeyi yaymayın.