Huawei Google Nexus 6P Yeniden Başlatma Sorunu ve İlgili Diğer Sorunları Koruyor

Pixel amiral gemisi akıllı telefonlarından önce Google’ın yönettiği ve tasarladığı Nexus hattı vardı. #Google # Nexus6P, Pixel çizgisi devralmadan önce bu ailede son modellerden biri olarak kabul edilir. Huawei tarafından üretilen bu telefon, en üst düzey özelliklere sahip premium bir tasarıma sahiptir. Bu telefonun en iyi özelliklerinden bazıları, 1440 x 2560 piksel çözünürlüğe sahip 5.7 inç AMOLED ekran, 3GB RAM ile birleştirilmiş Snapdragon 810 işlemci, 12.3 MP kamera ve 3450mAh pil içeriyor. Bu sağlam bir performans cihazı olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, Nexus 6P yeniden başlatmaya ve diğer ilgili sorunlara devam ediyor.

Bu konuda bir Google Nexus 6P veya başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili endişeleriniz konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu, hiçbir dize eklenmeden sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, doğru bir değerlendirme yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebilmesi için olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışmanızı rica ediyoruz.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak istiyorsanız, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

Nexus 6P Yeniden Başlatıyor

Sorun: Merhaba, Telefonum kendi kendine yeniden başlatılıyor. Telefonu güvenli modda denedim ve çıktım, sorun hala devam ediyor. Bu telefonu Ocak 2016’da satın aldım ve 30 Kasım’a kadar iyi çalışıyordu. Ayrıca önbellek verilerini de kaldırdım. Şimdi telefon sürekli olarak yeniden başlatmaya devam gibi dosyayı aktaramıyorum. Bu sorunu nasıl çözerim?

Çözüm: Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, kurtarma modundan fabrika ayarlarına sıfırlamaktır. Bu adımı uygularsanız telefon verilerinizi kaybedeceğinizi unutmayın.

    Ses seviyesini kapatma ve güç kapatma düğmelerini aynı anda tutma Seçenekler ekranı görüntülendiğinde, Kurtarma’yı seçmek için ses azaltma düğmesini kullanın Seçiminizi onaylamak için güç düğmesine basın Android robotu gördüğünüzde, güç düğmesini basılı tutun Güç düğmesini basılı tutarken Sesi artırma düğmesi Verileri Sil / Fabrika Ayarlarına Sıfırla’ya gitmek için ses kısma düğmesini kullanın Seçiminizi onaylamak için güç düğmesine basın Evet – Tüm Kullanıcı Verilerini Sil Seçiminizi onaylamak için güç düğmesini kullanın Şimdi Sistemi Yeniden Başlat’ı seçin

Bu adımı uyguladıktan sonra sorun devam ederse, telefonu bir servis merkezine getirmeniz ve arızalı bir donanım bileşeninden kaynaklanabileceğinden kontrol ettirmeniz gerekir.

Nexus 6P Hacmi Düşük

Sorun: Merhaba Orta derecede işitme kaybım var. Ses seviyesi açısından mükemmel sonuçlar veren bir HTC One M7 kullanıyordum. Ama son zamanlarda bir Nexus 6P akıllı telefona geçtiğimde, ses seviyesi düştü ve Netflix, YouTube, vb. Hakkında duymak için zorlanmalıyım. Sadece bir uygulama veya satın almak zorunda kalmadan ses seviyesini artırmanın bir yolu olup olmadığını merak ediyorum pahalı kulaklıklar çifti. Harika sonuçlar veren Koss Sparkplugs kullanıyordum ama şimdi eskisi kadar yüksek değiller. Boşuna birkaç cilt uygulamaları denedim. Sadece ucuz bir çözüm olup olmadığını merak ediyorum.

Çözüm: Yapmanız gereken, telefonun ses seviyesinin maksimum seviyeye ayarlandığından emin olmaktır. Zaten maksimum seviyesine ayarlanmışsa ve yeterince yüksek değilse, bunu daha da artırmanın başka yolu yoktur. Ses seviyesini artırmak için telefonu harici bir hoparlöre bağlamayı düşünmelisiniz.

Nexus 6P Şarj Olmuyor

Sorun: Merhaba, şarj edemediğim huawei nexus 6p ile sorunum var. Şarj ettiğimde telefon her zaman kendi kendine açıldı, sonra pil olmadığı için tekrar kapandı. Bu zaten dünden beri oldu. Yardımınızı bekliyorum.

Çözüm: Telefon yalnızca şarj cihazına bağlandığında açılır ve hemen kapanırsa, sorunun nedeni hatalı bir pil olabilir. Ancak, soruna başka faktörlerin neden olup olmadığını kontrol etmek için aşağıda listelenen sorun giderme adımlarını gerçekleştirebilirsiniz.

    Telefonun şarj bağlantı noktasını basınçlı hava kullanarak temizleyin. Bu bağlantı noktasında sıkışmış kir ve kalıntıları çıkardığınızdan emin olun. Farklı bir şarj kablosu ve duvar şarj cihazı kullanarak telefonu en az 20 dakika şarj etmeyi deneyin.

Yukarıdaki adımların sorunu çözememesi durumunda, telefonun pilini bir servis merkezinde kontrol ettirmelisiniz.

Nexus 6P Google Logo Yanıp Sönüyor

Sorun: Hiya. Neredeyse 6 yaşında bir bağlantım var. Dün, bir uygulamada kaydırma yaparken, şarj etmek için taktım (orijinal şarj cihazı değil ama 2 farklı kablo ve fişi denedim, bu yüzden burada sorun değil) ve aniden kapandı. Şimdi, gerçekleşen tek şey başlangıç Google logosu. Yanıp söner. Önyükleme yükleyicisine girmek mümkündür, ancak bu ekranın ötesine de geçemiyorum. Herhangi bir öneri?

İlgili Sorun: Cep telefonum Google’ı yanıp sönüyor. Kurtarma modunu seçmek için yeniden başlatma moduna girdim, ancak kurtarma moduna bastığımda, kurtarma modu seçenekleri görünmüyor, bunun sonucunda Google yanıp sönüyor. Kurtarma modunda bile yeniden başlatmayı denedim, ancak çalışmıyor ..

Çözüm: Bu durumda ilk olarak yapmak isteyeceğiniz şey, telefonunuzu çalıştığı bilinen bir şarj cihazına bağlamaktır. Ardından, telefonu kurtarma modunda başlatmalı ve buradan cihazın önbellek bölümünü silmeli ve bunu fabrika ayarlarına sıfırlama ile takip etmelisiniz. Sıfırlamanın telefon verilerinizi sileceğini unutmayın.

Sorun devam ederse, telefonu bir servis merkezine getirmeniz ve zaten donanımla ilgili bir sorun olabileceğinden kontrol ettirmeniz gerekir.

Nexus 6P Hayalet Dokunuş

Sorun: Merhaba, nexus 6p ile sinirli oluyorum. Her şey iyi çalışır, kök yok ve fabrika ayarlarına sıfırlamayı ve önbelleği temizlemeyi denedim. Sahip olduğum sorun geri, ev ve son üç alt düğmelere dokunarak bir hayalet tür. Birkaç dakika boyunca iyi olabilir, sonra düğmelerden birine dokunulur (düğmedeki beyazı kendim dokunuyormuşum gibi görebilirim) ve daha da kötüleşir. bazen telefon elimde değilken üç düğmeye de dokunulur. Belki 6 aydır böyle. hem android 7 ve 8 yeni güncellemeden sonra kaldırdım ve vakalar olmadan denedim, aynı şey. ekran koruyucuyu da kaldırdım. Telefon soğuk, sıcak, şarj ve deşarj olduğunda sorun aynıdır. telefon, bir durumda halı aşağı kanepe sadece bir kez düşme olmadı, bu yüzden nasıl ele bir şey değil sanırım. Hayalet dokunuşları olduğunda, telefonun altını daha sert, parmaklarım arasında ittiğimde daha da kötüleşiyor gibi görünüyor. Şimdi vazgeçmeye hazırlanıyorum, ama harika kamera ve iyi pil ile çok güzel bir telefon, bu yüzden bir süre saklamak isterim. Huawei’nin bildiği veya düzeltebileceği bir şey mi bilmiyorum? Teşekkürler

Çözüm: Zaten fabrika ayarlarına sıfırlama yaptıysanız ve sorun devam ederse, bunun nedeni büyük olasılıkla hatalı bir donanım bileşenidir. Yapmayı düşünmeniz gereken diğer sorun giderme adımları aşağıda listelenmiştir.

    Telefonunuzun en son yazılım sürümünde çalıştığından emin olun. Sorunun Güvenli Modda olup olmadığını kontrol edin. Yoksa, indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanabilir. Bunun hangi uygulama olduğunu öğrenin ve kaldırın.

Yukarıdaki adımlar sorunu çözemezse, şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu bir servis merkezine getirmek ve kontrol ettirmektir.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı hızlı bir şekilde yanıtlayamayacağımızı okuyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.