Huawei Mate 20 Pro’da Sesli Posta Nasıl Kurulur

#Huawei # Mate20Pro bugün 6.39 inç HDR OLED ekrana sahip ve 8 GB RAM ile birlikte güçlü Kirin 980 işlemciyi kullanan, piyasada bulunan popüler premium Android akıllı telefon modellerinden biridir. Güçlü yanlarından biri, Leica ile olan ortaklığından dolayı inanılmaz kalitede fotoğraflar çekebilen üçlü arka kamera sistemi kullandığından kamera bölümünde.

Bu telefonun bir çok insanın sürekli kullandığı bir özellik de telesekreter işlevidir. Düzgün kurulum yapıldığında, çağrıları sesli mesajınıza yönlendireceğiniz herhangi bir nedenle telefonunuzu cevaplayamazsanız, önemli aramaları kaçırmayacağınıza emin olabilirsiniz.

Bu telefonun telesekreter özelliğini ayarlamak oldukça kolaydır. Gerçekleştirmeniz gereken adımları aşağıda listeledik.

Huawei Mate 20 Pro’da Sesli Posta Nasıl Kurulur

    PhonePress’i seçin ve 1 numaralı telefonu basılı tutun.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve problemlerinizi bize göndermekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Ve endişelenme, sorularınız için sizden tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuruz ancak hızlı bir cevap vermeyi garanti edemeyiz. Size yardım edebilseydik, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak bu sözcüğü yaymamıza yardımcı olun.