Huawei P9 Ekranı Yanıt Vermiyor Sorunu ve Diğer İlgili Sorunlar

#Huawei # P9, 2016 yılında piyasaya sürülen ve Leica tarafından ortak olarak tasarlanmış kamera optiklerine sahip olduğu bilinen üst düzey bir akıllı telefon. Telefon, biri renkli bilgileri yakalarken diğeri tek renkli bilgileri yakalayan çift 12MP kamera ile donatılmıştır. Bu, telefonun düşük ışık koşullarında bile yüksek kaliteli fotoğraflar çekmesini sağlar. Bu telefonun diğer harika özellikleri arasında alüminyum gövdesi, 5.2 inç Full HD ekran, 3GB RAM ve sadece birkaçını saymak için 3000mAh pil bulunuyor. Bu sağlam bir telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, Huawei P9 ekranıyla ilgili sorunlara ve diğer ilgili sorunlara cevap vereceğiz.

Bir Huawei P9 veya bu konuda başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili endişeleriniz konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu, hiçbir dize eklenmeden sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak istiyorsanız, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

P9 Ekranı Yanıt Vermiyor

Sorun: Telefonumun ekranı kırıldı Sabitlenmek için dükkana getirdim. gayet iyi çalışıyordu ama aniden güvenli modda yeniden başlatmayı şarj etmeyi denediğimde aniden uyanmadı sadece cevap vermiyor musun lütfen bana yardım ettim Sabitlediğim dükkana getirdim, telefonun öldüğünü söyledi pili ve ekranı değiştirmeye çalıştı ama hala uyanmıyor.

Çözüm: Ekranın değiştirilmesi sırasında telefondaki diğer bazı bileşenlerin hasar gördüğü anlaşılıyor. Kurtarma modundan fabrika ayarlarına sıfırlama yapabiliyorsanız bunu yapmanızı öneririm. Bunun telefon verilerinizi sileceğini unutmayın. Bu sorunu çözmezse, telefonu farklı bir servis merkezinde kontrol ettirmeniz gerekir.

P9 Güncelleme Sonrası Ayarları Rastgele Değiştirir

Sorun: Huawei P9 lite: android 7.0, EMUI 5.0.1’e yükselttikten sonra, VNS-L31C109B350 (2 hafta önce) oluşturun, telefonum ayarlarını kendi başına rastgele değiştirir (mobil verileri devre dışı bırakır, avion moduna döner, bluetooth’u etkinleştirir,…) herhangi bir yardım için teşekkürler

Çözüm: Bu sorun bir yazılım güncellemesinden hemen sonra oluştuğu için, büyük olasılıkla bazı güncelleme aksaklıklarından kaynaklanmaktadır. Bu durumda yapmanız gereken, telefon verilerinizi yedeklemek ve fabrika ayarlarına sıfırlamaktır.

P9 Mat Gri Ekranı Var

Sorun: P9 ekranım donuk gri renkte yanıyor, ancak açılış ekranı yok. P9 sayfasında bahsettiğiniz tüm sıfırlama ve önbelleği denedim. Ama yine de telefona giremiyorum. Ekranda hiçbir şey görünmüyor. Sıkıcı bir arka ışık işte bu.

Çözüm: Zaten fabrika ayarlarına sıfırlama yaptıysanız ve sorun devam ederse, bu büyük olasılıkla bozuk bir ekrandan kaynaklanır. Şu anda yapılacak en iyi şey, telefonu bir servis merkezine götürmek ve kontrol ettirmek.

P9 Yeniden Başlatma Sistemi Şimdi Islandıktan Sonra Hata

Sorun: Merhaba, Sorunum, telefonumun ıslanması. İki gün boyunca kurutdum. Bundan sonra, şarj etmek için taktım ve “sistemi şimdi yeniden başlat” mesajı görünüyor. Sistemi yeniden başlatıyorum, ancak hiçbir şey değişmiyor, aynı seçenek görünüyor ( sistemi yeniden başlatın, verileri silin ve önbelleği silin).

Çözüm: Telefonu en az 48 saat boyunca bir torba pirinç içine yerleştirdiyseniz ve sorun devam ederse, telefon büyük olasılıkla zaten su hasarlıdır. Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, onu bir servis merkezinde kontrol ettirmek.

Pil Seviyesi% 45 Olduğunda P9 Kapatılıyor

Sorun: Pil seviyesi% 45 olduğunda P9’um kapanacaktır. Ben şarj sürece ben önyükleme olmaz. Telefon sadece 1 yaşında. Sorun nedir. Batarya mı?

Çözüm: Sorunun bir yazılım arızasından kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol etmek için fabrika ayarlarına sıfırlamayı deneyin. Sıfırlama işlemini yapmadan önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun. Sıfırlamadan sonra sorun hala devam ediyorsa, bunun nedeni büyük olasılıkla arızalı bir aküdür. Durum buysa, bunu bir servis merkezinde kontrol ettirmeniz gerekir.

P9 Ekranı Soluk

Sorun: Telefonumun ekranı soluk dikey çizgilerle çok soluk. Dün gece uyumaya gittim ve gayet iyiydi, yanımdaki masaydı ve hiçbir şey olmadı ve uyandığımda sabah ve kontrol ettim, böyle oldu. Önbelleği silmek ve telefonu tamamen sıfırlamak da dahil olmak üzere her şeyi denedim.

Çözüm: Fabrika ayarlarına sıfırlama yaptıktan sonra bile sorun devam ederse, bu büyük olasılıkla hatalı bir ekran aksamından kaynaklanır. Bunu bir servis merkezinde kontrol ettirmeniz ve muhtemelen değiştirmeniz gerekir.

P9 Telefon Yazılımı Güncelleştirilemiyor

Sorun: Yakın zamanda güncellenmiş Marshmallow’da bir sorun olduğu için telefon yazılımımı manuel olarak yeniden kurdum. Şimdi Yazılım güncellemesini her kontrol ettiğimde şu hata mesajı veriyor… ”Yazılım güncellenemiyor. Bir ağ veya sunucu hatası oluştu. Daha sonra tekrar deneyin”. Daha iyi çalışan wi-fi bağlantısı var, birçok kez denedim ama aynı mesajı veriyor.

Çözüm: Telefon verilerinizi yedeklemenizi ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlamanızı öneririm. Sıfırlama tamamlandığında, güncellemeyi tekrar kontrol etmeyi deneyin. Telefonunuz farklı bir Kablosuz ağa bağlıyken güncellemeyi kontrol etmenizi de öneririz.

P9 Ekranı Siyah

Sorun: Geçen hafta telefonumu düşürdüm ve ekranı kırdım ve aynı gün getirdiğimde LCD için test yaptılar ve yaptıkları zaman iyi çalışıyordu. Böylece onarım yaptı ve temperli cam var. Dün gece iyi çalışıyordu, oyun oynuyordum ve her şey. Yatmadan önce taktım ve tüm uygulamaları kapattım. Telefonumun çalmasına uyandım ama ekran siyahtı. Aramaya cevap verebildim. Tüm dipleri çalışıyor ve insanlar beni arayabilir ama hala siyah. Pili çıkarmayı, sıfırlama işlemini ve insanların önerdiği daha pek çok şeyi yapmayı denedim, ancak hiçbir şey işe yaramadı. Lütfen sorunumda bana yardım et.

Çözüm: Telefonunuzun ekranı hasarlı gibi görünüyor. Telefonu kurtarma modunda başlatmayı deneyin, ardından buradan fabrika ayarlarına sıfırlama yapın. Bunun telefon verilerinizi sileceğini unutmayın. Sıfırlama işleminden sonra sorun devam ederse, ekranın değiştirilmesi gerekir.

P9 Ekranı Yanıp Sönüyor

Sorun: Ekran yanıp sönecek, ardından yeniden başlatılacak…. Lütfen yardım edin !!! Yeniden başlatma ve hatta bazen güç düğmesine basarak veya çalıştırarak çalıştırabilirim. Güç Düğmesini ve ses düğmesini bir arada tutarak fabrika ayarlarına sıfırladım. Ama aynı şeyi yapmaya devam ediyor, bir süre yanıp sönmeye başlayıp mavi ekrana sıfırlamaya başlayacak … nasıl düzeltileceğine dair hiçbir ipucu yok.

Çözüm: Fabrika ayarlarına sıfırlama sorunu çözmezse, bu büyük olasılıkla arızalı bir ekranın neden olduğu donanımla ilgili bir sorundur. Bunu bir servis merkezinde kontrol ettirmeniz gerekir.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı hızlı bir şekilde yanıtlayamayacağımızı okuyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.