Instagram çökmeye devam ettiğinde LG G7 ThinQ nasıl düzeltilir (kolay adımlar)

Düzenli olarak güncellenen Instagram, LG G7 ThinQ dahil herhangi bir cihazda düzgün çalışmalıdır. Ancak, kilitlenmeye devam ettiği bildirildiği için uygulama hakkında şikayet eden okuyucularımız var. Bir uygulama kilitlenmesi ya bu durumda “Maalesef Instagram durdu” diyen bir hata ile karakterize edilebilir ya da uygulama çökmeye ya da kendi kendine kapanmaya devam edebilir.

Bu yazıda, Instagram uygulamasında bir sorunla G7 ThinQ’nuzda sorun gidermede size yol göstereceğim. Sorunun gerçekte ne olduğunu belirlemeye çalışacağız, böylece sorunu düzeltmek için bir çekim yapacağız. Bu cihazın veya bu konudaki herhangi bir Android akıllı telefonun sahiplerinden biriyseniz, bu makale size bir şekilde yardımcı olabileceğinden okumaya devam edin.

Daha ileri gitmeden önce, sorununuza bir çözüm bulmaya çalıştığınız için bu yayını bulduysanız, telefonla ilgili yaygın olarak bildirilen sorunların çoğuna zaten değindiğimiz için sorun giderme sayfamızı ziyaret etmeyi deneyin. Okuyucularımız tarafından bildirilen bazı sorunlara zaten çözümler sunduk, bu nedenle sizinkine benzer sorunları bulmaya ve önerdiğimiz çözümleri kullanmaya çalışın. Sizin için işe yaramıyorlarsa ve daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, Android sorunları anketimizi doldurun ve gönder’i tıklayın.

Kilitlenmeye devam eden Instagram uygulamasıyla LG G7 ThinQ nasıl giderilir

Üçüncü taraf uygulamalarla ilgili sorunlar temelde küçüktür. Bazı teknisyenlerden yardım istemeden bunları kendiniz düzeltebilirsiniz. Instagram’ın kaldırılması sorunu hemen çözecektir, ancak aynı zamanda uygulamayı artık kullanamayacağınız anlamına gelir. Bu yazının amacı, Instagram’ı kullanmaya devam edebilmeniz için sorunu düzeltmektir. Tüm söylenenlerle, işte bu konuda yapmanız gerekenler:

İlk çözüm: Telefonunuzu yeniden başlatmayı deneyin

Burada bir uygulama kilitlenmesiyle uğraşırken, bunun hala ürün yazılımı aksaklığının bir sonucu olması ihtimali var. Glitches her zaman olur ve telefonunuzda bir tane olduğunu bilmiyor olabilirsiniz, sadece sonucu böyle görürsünüz. Bu nedenle, yapmanız gereken ilk şey, bir aksaklığı gidermek için en iyi prosedür olduğu için telefonunuzu yeniden başlatmaktır. Bundan sonra, Instagram’ın hala çöküp çökmediğini öğrenmek için Instagram’ı açın ve eğer öyleyse, zorunlu yeniden başlatmayı denemelisiniz.

Zorunlu yeniden başlatma, normal bir yeniden başlatmaya göre çok daha etkilidir, çünkü telefonunuzun belleğini yenileyecek ve tüm uygulamaları ve hizmetleri yeniden yükleyecektir. Bunu yapmak için, cihaz kapanana kadar Güç düğmesini ve Sesi Kısma düğmelerini aynı anda basılı tutun, yaklaşık 8 saniye sonra bırakın.

Telefon aktif hale geldiğinde Instagram’ı açın ve sorun hala devam ediyorsa bir sonraki çözümü deneyin.

İkinci çözüm: Instagram’ın önbelleğini ve verilerini temizle

Bu sorunun sadece bir aksaklık sonucu olması olasılığını ortadan kaldırdıktan sonra sizi rahatsız etmeye devam ediyor, o zaman uygulama ile ilgili bir sorun olabilir. Bunun gibi sorunlar, uygulamanın sıfırlanmasıyla giderilebilir ve bu, uygulamanın önbelleğini ve verilerini silmek veya silmek anlamına gelir. Uygulamayı varsayılan ayarlarına ve yapılandırmasına geri getirecek ve nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır:

    Ana ekrandan Ayarlar öğesine dokunun. Genel sekmesine dokunun, ardından Uygulamalar ve bildirimler öğesini seçin. Uygulama bilgisi öğesine dokunun. İstediğiniz filtreyi seçmek için dokunun. Seçenekler arasında Tümü, Etkin ve Devre Dışı uygulamalar bulunur. Uygulama listesinden Instagram öğesini bulun ve seçin.Uygulama için geçici dosyaları silmek için Önbelleği Temizle’ye dokunun. Instagram uygulama verilerini temizlemek istiyorsanız Verileri Temizle’ye dokunun ve onaylamak için Evet’e dokunun. .

Bunu yaptıktan sonra sorun hala devam ediyorsa, başka bir çözüme geçme zamanı.

Üçüncü çözüm: Instagram’ı kaldırın ve yeniden yükleyin

Bazen sorun yaşadığınız uygulamayı güncellemek, böyle sorunları düzeltmek için yeterlidir, ancak bu durumda, firmware ve diğer uygulamalarla tüm ilişkilerini kaldırmak için Instagram’ı telefonunuzdan tamamen kaldırmak daha iyidir. Ardından, uygulamanın en son sürümüne sahip olduğunuzdan emin olmak için yeniden yükleyin.

    Ana ekrana gidin, ardından Ayarlar’a dokunun. Uygulamalar ve bildirimler’e dokunun. Uygulama bilgisi’ne dokunun. Facebook uygulamasını bulun ve seçin.

Uygulamayı kaldırdıktan sonra telefonunuzu yeniden başlatın ve ardından Play Store’u açın ve tekrar indirin. Hala çöküp çökmediğini öğrenin, ancak bu prosedürlerin sorunu çözeceğinden eminim. Ancak, gelecekte tekrar olmayacağının garantisi yoktur.

Dördüncü çözüm: Dosyalarınızı yedekleyin ve telefonunuzu sıfırlayın

Eğer her şey başarısız olursa ya da sorun gelecekte tekrar ortaya çıkarsa, bu son çarenizdir. Bu, cihazınıza yeni bir başlangıç sağlayacak ve fabrika ayarlarına ve yapılandırmalarına geri getirecektir. Önemli dosyalarınızı ve verilerinizi yedeklediğinizden emin olun, çünkü silindikten sonra onları asla kurtaramazsınız.

    Ana ekrandan Ayarlar öğesine dokunun. Genel sekmesine gidin. Yeniden başlat ve sıfırla öğesine dokunun. Fabrika verilerini sıfırla seçeneğini seçin. Varsa, SD kartınızdaki içeriği silmek için SD kartı sil onay kutusuna dokunun. eylemi onaylamak için.

Umarım bu sorun giderme kılavuzu size şu ya da bu şekilde yardımcı olmuştur. Cihazınızla ilgili başka sorunlarınız varsa ve bunları bizimle paylaşmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçmekten veya aşağıya yorum bırakmaktan çekinmeyin.

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, sorularınıza ve önerilerinize her zaman açığız, bu yüzden bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu, sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve bunun için bir kuruş talep etmeyeceğiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve bunların her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak, aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olabilirsiniz. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak veya sadece Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek veya bizi Twitter’da takip ederek kelimeyi yayın.

Ayrıca kontrol etmek isteyebileceğiniz makaleler:

    LG G7 ThinQ akıllı telefonunuz PC’niz tarafından tanınmıyorsa ne yapmalı (kolay adımlar) Donma ve gecikmeyi sürdüren bir LG G7 ThinQ akıllı telefon nasıl düzeltilir [Sorun Giderme Kılavuzu] LG G7 ThinQ cihazınız rasgele yeniden başlatılırsa ne yapmalı (kolay adımlar) ) LG G7 ThinQ akıllı telefonda kilitlenmeye devam eden Facebook uygulaması nasıl düzeltilir [Sorun Giderme Kılavuzu] Kilitlenmeye devam eden Messenger uygulaması ile LG G7 ThinQ ile ne yapmalı (kolay adımlar)