Instagram desteği ile iletişim kurmanın kesin yolu, kolay yol

Instagram hesabınızla ilgili sorun mu yaşıyorsunuz? Giriş yapamazsınız, ya da yasaklandınız mı? Teknik destek ile iletişim kurmanın kolay bir yolunu arıyorsanız, bir etkileyici veya ortalama bir kullanıcı olup olmadığınızı bu kılavuzda nasıl yapacağınızı söyleyeceğiz.

Instagram ile iletişim kurmak çok kolaydır, ancak asıl sorun bir cevap almaktır. Sonuç olarak, bu probleminize bir çözüm bulmayı zorlaştırır, bu nedenle sosyal ağın teknik desteğini “rahatsız etmek” için kullanabileceğiniz tüm seçeneklerin bilinmesi önemlidir.

Instagram telefon numarası ve e-posta adresi

Instagram’ın telefon numarası ve e-posta adresi halka açık olsa da, bu kanallardan herhangi bir yanıt almanız çok düşük bir ihtimal. Ama şansınızı denemek istiyorsanız, işte onlar:

    Telefon numarası: +1 650 543 4800 E-posta: support@instagram.com

adult angry business 1587014

Instagram ile bağlantı kurmak neden bu kadar zor?

Instagram’da bir milyardan fazla kullanıcı var, bu nedenle her gün alması gereken destek isteklerinin sayısını hayal edebilirsiniz. Ancak, on binlerce takipçiye sahip bir etkileyici veya içerik yaratıcısıysanız, gayri resmi araçlarla Instagram’ın size göz kulak olacağı anlamına gelir.

    Instagram gibi bir profesyonel: daha iyi tatil fotoğrafları için 10 ipucu

Instagram desteği ile iletişim kurma (normal kullanıcı)

Düzenli bir Instagram kullanıcısı hala destek alabilir, ancak bunun olması daha az olasıdır. En iyi çözüm, bu talimatları izleyerek resmi web sitesinden bir istek göndermektir:

    Instagram’ın resmi web sitesini ziyaret edin Sonuna kadar kaydırın ve Destek’i tıklayın. Soldaki menüden, Gizlilik ve Güvenlik Merkezi’ni tıklayın. Bir Şey Bildir’i tıklayın. Sorunun türünü seçin. Formun tamamlanmasına devam edin ve mesajı gönderin.

Instagram desteği ile nasıl iletişim kurabilirim (etkileyiciler ve içerik oluşturucuları)

Şöhretlerinden dolayı, etkileyicilerin Instagram’da hedeflenmesi daha olasıdır. Aslında, hesaplarını kontrol altına almak için belirli profillere yönelik birçok saldırı vakası vardır. Daha önce de söylediğimiz gibi, Instagram’ın gerçek bir öncelik şeması yoktur, ancak profilinizin normalden daha önemli olduğu düşünülürse sosyal ağın daha hızlı tepki vermesi olasıdır.

instagnam 01

Ancak, resmi desteğindeki bu boşluk, ne kadar etkili olduğunuza bağlı olarak binlerce dolar için resmi olmayan destek hizmetleri sunan Instagram çalışanlarından oluşan gerçek bir karaborsa yarattı. Hesabınızdan elde edilen gelire, markanızın önemine ve izleyicinizi oluşturmak için harcanan işe bağlı olarak, çok fazla para harcamak zorunda kalabilirsiniz.

Tabii ki, bu desteği almak için hangi kanalları izleyeceğinizi söyleyemeyiz, çok iyi şanslar.

Facebook reklam hesabınızla Instagram ile nasıl iletişime geçebilirsiniz?

Facebook ve Instagram sponsorluklarına düzenli olarak para harcıyorsanız, kesinlikle Reklam Hesabınızın farkındasınızdır. Destek ekibiyle iletişim kurmak ve onlara sorularınızı sormak için zaman kaybetmeyin. Ücretli bir kullanıcı kesinlikle ücretsiz bir kullanıcı olarak aynı muamele göremez: sonuçta sizi mutlu etmek ve dolayısıyla daha fazla harcama yapmak Facebook’un yararınadır.

    Anket sonuçları: Instagram’da beğenilerin sayısını gizleyerek doğru raylarda

Instagram sorunları için geçerli bir yardım nerede bulunur

Öncelikle, help.instagram.com adresindeki resmi destek portalını ziyaret etmenizi öneririz. Sorununuza bir çözüm bulamazsanız, Facebook, Twitter ve Reddit sayfaları çok değerli alternatiflerdir.

Yasaklanan hesap? İşte sihirli bağlantı!

Instagram, son zamanlarda kullanıcıları gelen bir yasakla ilgili kullanıcıları önceden uyarmaya karar vermiş olsa da, kurallarını ihlal ederseniz anında ve bazen de sebepsiz yere atılacaksınız. Peki, teknik desteğe ulaşamıyorsanız, yasaklanmış bir hesabı nasıl kurtarırsınız? Özellikle de hiçbir zaman bir yanıt alamayacağınızı bilmek … Belli bir bağlantının kurtarmaya geldiği yer burasıdır.

Yapmanız gereken şu adımları izlemektir:

    Bu bağlantıyı ziyaret edin Hesabın bir işletmeyi, ürünü veya hizmeti temsil etmek için kullanılıp kullanılmayacağını seçin. Gerekli verileri doldurun ve isteği gönderin

Bu bağlantıyı kullanarak, Instagram ekibinden yaklaşık 3-7 gün içinde size bir cevap alacaksınız, burada bir e-posta ile size verilecek bir kodla birlikte bir kağıt kağıdı tutarken bir selfie göndermeniz istenecek . Daha sonra, eğer her şey yolunda giderse, tamamen operasyonel hesabınızı geri alırsınız.

Instagram ile iletişime geçmeyi hiç denedin mi? Tecrüben nasıldı?

Tips & Tricks

Facebook Twitter