Instagram Hikayeleri için En İyi 6 Ücretsiz Şablon Uygulama

Eğer bir Instagram tutkunu iseniz, şimdiye kadar Instagram Hikayeleri oluşturmanın kolay bir iş olmadığını fark etmiş olmalısınız. Doğru etiketleri eklemeniz, uygun filtreleri uygulamanız ve cilalı bir animasyonlu metin yerleştirmeniz gerekir. Ama daha önemlisi, kalabalıktan sıyrılmak için hikayelerinizle yaratıcı olmanız gerekir.

Free Template Apps For Instagram Stories

Neyse ki, şablon uygulamaları hikayelerinize renkli bir makyaj vererek bu yükü hafifletir.

Eski Polaroid tarzı düzenlerden renkli kolajlara kadar bu uygulamalar hikayelerinizle oynamanıza izin veriyor. Öyleyse, harika ücretsiz şablon uygulamaları arıyorsanız, işte kesinlikle Insta oyununuzu geliştirecek en iyileri.

Bir bakalım.

1. Insta Hikayesi (Android)

İlki, uygun bir şekilde Insta Hikayesi olarak adlandırılmış ve kilit gücü çekici şablonlarında yatıyor. Seyahatinizi anlatıyor ya da son plaj maceranızla ilgili yazılar gönderiyorsa, tüm uygun şablonlara sahiptir. Hepsi doğru renk kombinasyonu ile doğru hissi veriyor ve gerçek fotoğrafı zorlamıyor.

Best New Android Apps April 2019 002 25Best New Android Apps April 2019 002 26

Uygulamayı basit arayüzü için sevdim. Çerçeveler veya plakalar özenle kategorize edilir, yani ihtiyacınız olanı bulmak için hepsinin içinden geçmeniz gerekmez.

Tek yapmanız gereken bir tanesini seçmek ve telefonunuzun fotoğraf kütüphanesinden resimleri eklemek Hatta bazıları mevcut metni değiştirmenize izin veriyor.

Best New Android Apps April 2019 002 24Best New Android Apps April 2019 002 28

İşlemi tamamladıktan sonra, resmi telefon galerinize kaydedin ve doğru etiketi kullanarak gönderin. Insta Story’de hem ücretsiz hem de ücretli şablonlar var, ama neyse ki birçoğu ücretsiz.

2. Aç (iOS ve Android)

Yeni ve benzersiz hikayeler denemek isteyen iOS kullanıcıları Açmayı deneyebilir. Bu uygulama, App Store’da yaklaşık 4.9 dereceye sahiptir. Ve puanına sadık, bu yakışıklı küçük uygulama bol kaygan şablonları vardır.

Klasik Polaroid çerçevelerinden retro film çerçevelerine ve zarif kolajlara kadar birçok stil yaratır. Instagram için tek bir hikaye (sayfa adı verilen) ya da bir demet oluşturabilirsiniz.

Top Free Template Apps For Instagram Stories 16

Açıkçası, kişisel dokunuşunuzu ekleyebilirsiniz. İşlemi tamamladıktan sonra sayfayı kaydedin ve Instagram’da paylaşın.

Top Free Template Apps For Instagram Stories 13Top Free Template Apps For Instagram Stories 14

Unfold, yaklaşık 25 ücretsiz şablona ve yaklaşık 90 premium şablona sahiptir. Ücretsiz olanlardan memnunsanız, geri kalanını yükseltip kilidini açabilirsiniz.

3. Selfissimo (iOS ve Android)

Selfissimo kesin anlamda bir şablon uygulaması değildir. Fakat bunun, alışılmadık bir şekilde, özçekim yakalama yöntemi nedeniyle seveceğinize eminim. Google tarafından yapılan bu uygulama otomatik olarak farklı pozlardaki bir dizi özçekimi yakalar ve bunları retro tarzı bir film rulosuna yapıştırır.

Yapmanız gereken tek şey Instagram’da biraz çerçeve yatırmak, renk bloğunu ayarlamak ve işte!

Top Free Template Apps For Instagram Stories 18Top Free Template Apps For Instagram Stories 19

Çekimler siyah ve beyazdır; bu, her gün renkli fotoğraflarınıza kesinlikle zing ekler. Buna modern fotoğraf standı diyebiliriz.

4. Canva (iOS ve Android)

Etkileyici özelliklerinden dolayı Canva’yı çok yönlü olarak çağırmak istiyorum. Sıkıcı Instagram fontlarından geçmek veya özel bir teklif eklemek istediğinizde, bu her şeyi mümkün kılar. Ve tahmin et ne oldu? Hem App Store’da hem de Play Store’da ücretsizdir.

Ve neyse ki, şablonlara gelince, Canva hayal kırıklığına uğratmaz. Yaz, Seyahat veya Alıntı gibi seçebileceğiniz çeşitli kategoriler sunar.

Top Free Template Apps For Instagram Stories 21Top Free Template Apps For Instagram Stories 22

Birini seçtiğinizde, tüm çarpıcı (ancak ince) şablonlar size sunulacak. Bunu nasıl tweak tercih edeceğiniz size kalmış. Arka plan resmini koruyabilir veya galeriden birini seçebilirsiniz. Hatta yazı tipi stilini değiştirebilir, kendi metninizi ekleyebilirsiniz … phew, liste devam eder.

Top Free Template Apps For Instagram Stories 23Top Free Template Apps For Instagram Stories 1

Kısacası, Canva Instagram meraklıları için olmazsa olmaz bir uygulama.

Canva hem ücretli hem de ücretsiz bir şablona sahip ve şans buna sahip, bir sürü ücretsiz şablon var.

5. Üzerinde (Android)

Markanızı Instagram’da oluşturmak için arıyorsanız, Over size göre bir uygulama. Kuşkusuz, Canva gibi etkileyici bir kütüphanesi yok, ancak mevcut olanların tamamen işaretlenmiş olduğundan emin olabilirsiniz.

Göz alıcı renklerde çekici grafiklere sahip. Benim tek yakınmam şablonların kategorize edilmemesi. Bu yüzden evet, doğru şablonu bulmak için kaydırma yapmak için zaman harcamanız gerekiyor.

Top Free Template Apps For Instagram Stories 3Top Free Template Apps For Instagram Stories 4

Over, arka plan resmini değiştirmenize, renkleri değiştirmenize, gölgeyi ve benzerlerini ayarlamanıza izin verir.

İçinde bulunan resim editörü katmanlar için uygulamayı çok sevecek. Evet, doğru okudun. Üzerinde katmanlar üzerinden çalışır ve yapmanız gereken tek şey onları işlemek için katmanlar simgesine dokunun. Dokunuşunuzu medya içeriğinize eklemek için katmanları sürükleyip yeniden düzenleyebilmenizi çok sevdim.

Top Free Template Apps For Instagram Stories 5Top Free Template Apps For Instagram Stories 6

Yukarıdaki uygulamaya benzer şekilde hem ücretsiz hem de ücretli şablonların bir karışımını içerir. Ve evet, yazı tipleri için ölmek üzeresiniz.

6. Öykü Oluşturucu (Android)

Listemizdeki son uygulama Story Maker. Bu, Insta Story’ye benzer ve etkileyici bir şablon koleksiyonu sunar. Portreleri farklı bir ışıkla göstermenizi sağlayan Fırça bölümünü özellikle seviyorum.

Top Free Template Apps For Instagram Stories 8Top Free Template Apps For Instagram Stories 9

Daha da önemlisi, uygulama fotoğrafları ve görüntüleri geliştirmek için özel filtreler taşır.

Top Free Template Apps For Instagram Stories 11Top Free Template Apps For Instagram Stories 12

Story Maker’ın şablonları ücretsizdir. Ancak, düzenleme için bir şablon seçtikten sonra uygulama size bir reklam gösterir. Bununla yaşayabilirseniz, Story Maker Instagram yeni başlayanlar için mükemmel bir uygulama.

Merhaba, hayal!

Tek tek fotoğrafların ve videoların çekiciliğini Instagram hikayelerine eklediğinden emin olun. Ancak arada bir, düzenli beslemeye çeşitlilik eklemek en iyisidir. Sadece göze çarpmanıza yardımcı olmakla kalmaz, yaratıcı yönünüzü denemenize de izin verir.

Peki, bu ücretsiz şablon uygulamalardan hangisini ilk önce kullanacaksınız? Ayrıca, henüz yapmadıysanız, Guiding Tech’in Instagram sayfasına bakın.

Sıradaki: Hashtaglerin Instagram mesajlarının görsel unsurlarından daha önemli olduğunu biliyor muydunuz? Aşağıdaki gönderide seçmeniz için en iyi hashtag uygulamalarını seçtik.