Instagram İçin En İyi 5 Cool Face Filter Uygulaması

Aylık milyarlarca aktif kullanıcısı olan Instagram, en çok kullanılan ve sevilen sosyal medya platformlarından biri. Serin çıkartmalar ve Animasyonlu GIF'ler ile Portre moduna ve Yüz Filtrelerine kadar birçok şey yapabilirsiniz.

Instagram, 2017 yılında AR tabanlı yüz filtreleri piyasaya sürdüğünden beri, düzenli olarak kamera efektleri eklemeye devam ediyor. Şu anda kamera efektleri bir sürü var ve bunlar çoğu kullanıcı için fazlasıyla yeterli olmalıdır. Ama gerçekten durum bu mu?

İPhone veya Android tabanlı telefonunuzda Instagram için filtre uygulamaları edinme düşüncesiyle uğraşıyorsanız, neyse ki tam da bunu yapmanıza izin veren birkaç harika uygulama var.

Bunlarla birlikte, sadece birkaç farklı görünümde denemekle kalmayacak, aynı zamanda aynı zamanda eğlenebileceksiniz.

Also on Guiding Tech
How to Make Custom Instagram Stickers

Read More

1. B612 Selfie Kamera

B612 Selfie Kamera uygulaması zorlukla bir tanıtıma ihtiyaç duyuyor. Bu uygulama özelleştirilebilir filtreler ve güzellik modları büyük arşiviyle tanınır. Popülerlik tablosunda B612 uygulamasını zorlayan bir başka özellik de, birçok şekil, boyut ve formda gelen AR Stickers aka face filtrelerinin geniş bir koleksiyonudur.

Sevimli kedi kulaklarından çılgın neon tonlarında gözlüklere, bir yumruk atıyor. Seçiminize bağlı olarak bunları videolarda veya hareketsiz görüntülerde kullanabilirsiniz. Ancak bunu yapmadan önce, internete bağlıyken bunları indirmeyi unutmayın.

Bir kez yaptıktan sonra medya öğelerini indirin ve bunları Instagram'da paylaşın, biraz düzenlenmiş olarak düzenleyin. Sonuçta, kim düzenlenmemiş bir resim yayınlar?

Play Store'dan B612'yi indirin

B612'yi App Store'dan indirin

2. YouCam Eğlence

YouCam uygulamalarının tamamı oldukça temiz ve YouCam Fun'un hiçbir farkı yok. Hem eğlenceli hem de eğlenceli olan çeşitli temaya dayalı AR yüz filtreleri yelpazesini bir araya getiriyor.

Uygulamayı açtığınızda, varsayılan bir filtre seti görüntülenir. Yapmanız gereken tek şey efektleri görmek için küçük resme dokunun. Ancak, varsayılan olanlardan etkilenmiyorsanız, tüm koleksiyonu başlatmak için sağ alt köşedeki küçük yüz simgesine basın.

Filtrelerden bazılarını zevkime göre biraz şatafatlı buldum, ama sonra onları yapmak için eşit derecede sevimli ve benzersiz çıkartmalar var. Bunun dışında, uygulama istediğiniz gibi ayarları ince ayar sağlar.

B612 gibi, YouCam Fun da kendisini fotoğraflarla sınırlamaz. Bununla, Instagram Hikayeleri için de etkileşimli videolar oluşturmayı deneyebilirsiniz.

Tek dezavantajı, uygulamanın etiketleri kategorilere ayırmamasıdır. İstediğiniz bir tanesine ulaşmak için tüm uzunluğu kaydırmanız gerekir.

Play Store'dan YouCam Fun'u İndirin

YouCam Fun'u App Store'dan indirin

Also on Guiding Tech

.camp-list-188734{background-image:linear-gradient(to left,rgba(42,0,113,.3),rgba(42,0,113,.8) 50%),url(‘https://cdn.guidingtech.com/imager/media/assets/207933/Split-Camera-Apps-for-Android_1584714de1996cb973b8f66854d0c54f.jpg?1542119492’);background-size:cover;background-position:center center}

#Photo Editing Apps

Click here to see our Photo Editing Apps articles page

3. Kamera 360

Genelde sanat filtreleri ve güzellik efektleriyle bilinen Camera 360, başka bir yönüne de sahip – AR yüz filtreli müzik Bunun dışında, video kaydederken etiket kolajları oluşturmayı veya sesinizi değiştirmeyi seçebilirsiniz. Cidden, şaka yapmıyorum.

Tek yapmanız gereken doğru etiketi bulmak. Küçük resimdeki bir ızgara bir kolajı belirtirken, bir müzik simgesi bir müzik etiketini gösterir.

Uygulamaya sanatsal efektler ve afişler ile çıkartmalar paketleri. Ne yazık ki, önceden indirilmiş çıkartmalarla gelmiyor. Başta, tüm çıkartmalar kategorilere ayrılmıştır, böylece arayüz temiz ve düzenli kalır.

Yukarıdakilerin yanı sıra, Zamanlayıcı, Gece çekimi, Bulanıklık ve Vignette gibi deneyime katkıda bulunan başka özellikler de var. Başka bir artı nokta, güzellik seviyelerini ve makyajını ayarlayabilirsiniz.

Play Store'dan Camera 360'ı İndirin

Camera 360 uygulamasını App Store'dan indirin

4. Kar

Çok sayıda etiket ve özellik eklenmiş olan Snow, yukarıdaki uygulamalarla aynı sırayı izler. Diğerlerinden farklı olduğu nokta, etiketlerin çoğunun 3-4 varyasyonla geldiğidir.

Yani, bir film şeridi gibi olduysanız, klasik B&W, kahverengi veya kırmızı arasında geçiş yapabilirsiniz.

Varyasyonların tüm çıkartmalarda bulunmadığını unutmayın. Bu uygulama hakkında sevdiğim şey onun özelleştirilebilir portre modudur. Bir fotoğraf çektikten hemen sonra açılır ve arka plan bulanıklığını ayarlamak için kaydırıcıyı sürüklemeniz gerekir.

İzinlere gelince, Snow Depolama, Mikrofon ve Kamera izinlerini ister.

Play Store'dan Kar indirin

App Store'dan Snow indirin

Also on Guiding Tech
2 Android Apps for Creating Video Collages to Share on Instagram and Other Social Networks

Read More

5. Banuba

Son fakat en az değil, biz Banuba uygulaması var. Yukarıdakiler ile karşılaştırıldığında, çok fazla ücretsiz filtre yoktur. Tüm koleksiyonun kilidini açmak için pro sürüme yükseltmeniz veya ek efektlerin kilidini açmak için birkaç saat beklemeniz gerekir. Evet, oyunlarda olduğu gibi.

Bu listeye giden yolu bulmasının nedeni, filtrelerin diğerlerinden farklı ve benzersiz olmasıdır.

Bu uygulama hakkında benim tek yakınmam, gizlilik politikasını kabul ediyorsanız üreticilerin yüz verilerinizi toplayıp analiz edebilmeleridir.

Did You Know: Applying a simple B&W filter doesn’t always yield detailed images.

Play Store'dan Banuba'yı indirin

App Store'dan Banuba'yı indirin

Peynir de!

Bugünlerde, Android'deki stok kamera uygulamalarının çoğu, bir dizi AR etiketini ve yüz filtresini desteklemektedir. Ancak beklendiği gibi, sınırlı bir seçenek elde edersiniz. Bu uygulamaları Instagram'dan gelen en yeni marka filtreleriyle birleştirin ve Insta feed'inizin benzersiz olacağından emin olun.

Sıradaki: Instagram hikayelerine animasyonlu metin ekleyebileceğinizi biliyor muydunuz? Hikayelerinizi yönlendirmek için rehberimizi takip edin ve mümkün olan en iyi şekilde yayınlayın.