Instagram'ı Tinder'dan kesemiyor musunuz? İşte Düzeltme

Çeşitli sosyal ağları bağlamak, çeşitli uygulamalar için öncelikli bir özellik olmuştur. Facebook sayfalarını Instagram'a bağlayarak ya da Instagram'ı Tinder ile ilişkilendirerek yapın. Başlatılmamış için, Tinder her profilde altı fotoğrafa izin verir, ancak bazı kullanıcılar için yeterli olmayabilir.

Bu, Instagram'ı Tinder ile ilişkilendirmenin yardımcı olduğu yerdir. Bunu yaptığınızda, Tinder profilinizde Instagram profilinden en az otuz fotoğraf olacak. Bazıları özelliği beğenmiş olsa da, bir kez denedikten sonra diğerleri aynı hissetmeyebilir.

Instagram ile Tinder arasındaki bağlantıyı kesmeye ve bilinmeyen bir hata almaya mı çalışıyorsun? Endişelenme. Burada size bunların nasıl bağlanacağını anlatacağız. Ama ondan önce biraz geri saralım.

Instagram'ı Tinder ile Bağladığınızda Ne Olur

Yani Instagram'ı Tinder'a bağlamak her iki uygulama için de bazı şeyleri değiştiriyor. Başlamak için, tüm Tinder kullanıcıları Instagram fotoğraflarınızı görebilir. Elbette, Tinder'da profilinize rastlayan herhangi bir rastgele kişiyi onları görebilir demek istiyoruz. Önce onları sevmek zorunda bile değilsin. Tinder profiliniz Instagram'ınızdan en az otuz fotoğraf gösterecek.

Fotoğrafların yanı sıra, Instagram tanıtıcınız da görünür olacak. İnsanlar Instagram profilinizi Tinder'dan kolayca kontrol edebilirler. İşte ilginç kısım. Instagram'da özel bir profiliniz varsa, Tinder fotoğraflarınızı platformunda göstermeye devam edecektir. Ancak, kişi Instagram profilinizi ziyaret ederse, Instagram'da herhangi bir resim göremez. Garip ama gerçek.

Onları bağlama fikrinden pişmanlık duyuyorsanız, işte bu iki bağlantının kopması.

1. Tinder App bağlantısını kaldır

Bu temel yöntem olsa da, doğru yaptığınızı umuyoruz. İşte izlemeniz gereken adımlar.

Adım 1 : Tinder uygulamasını açın ve sol üst köşedeki profil simgesine dokunun.

Adım 2: Bilgileri düzenle üzerine dokunun.

Adım 3: Aşağı kaydırın ve Instagram fotoğrafları altındaki Bağlantıyı Kes öğesine dokunun. Onaylamak için Tamam'a dokunun.

Also on Guiding Tech
Top 15 Instagram Story Tips and Tricks for 2018

Read More

2. Tinder Web Sitesinden Bağlantıyı Kes

Uygulamanın bağlantısını kaldırmaya çalışırken bir hata alırsanız, mobil veya masaüstünde Tinder'in web sürümünü kullanın.

İşte adımlar:

Adım 1: Telefonunuzda veya PC'nizdeki herhangi bir tarayıcıda Tinder web sitesini açın.

Adım 2 : Kimlik bilgilerinizle giriş yapın ve web sitesini ziyaret etmek için konum izni verin.

Note: It is necessary to grant the permission because if you deny the permission, you won’t be able to access the site.

Adım 3: Profilim'e tıklayın / dokunun.

Adım 4: Bilgileri Düzenle'ye tıklayın.

Adım 5: Aşağı doğru kaydırın ve Instagram Fotoğraflarımı Göster'in altındaki Bağlantıyı Kes üzerine tıklayın

3. Instagram'dan bağlantıyı kes

Instagram ve Tinder'in bağlantısını kaldırmanın bir başka yolu, Instagram'dan yapmaktır. Ancak, bunu masaüstündeki Instagram web sitesinden yapmanız gerekir. Bu çözüm, Instagram hesabınız eski Tinder hesabınızla bağlantılıysa ve onu yeni bir hesapla bağlamaya çalışıyorsanız da kullanışlı olabilir.

İşte yapmanız gerekenler.

Adım 1: Bilgisayarınızdaki Instagram web sitesini açın.

Adım 2: Sağ üst köşedeki profil simgesine tıklayın.

Adım 3: Sonra Profil Düzenle düğmesine tıklayın.

Adım 4 : Sol kenar çubuğundan, Yetkili Uygulamalar'ı tıklayın.

Adım 5: Burada listelenen Instagram profiline erişimi olan tüm uygulamaları bulacaksın. Tinder'ı bul ve Erişimi İptal Et'i tıkla.

Adım 6: Tinder'a geri dönün ve oturumu kapatın. Sonra tekrar giriş yapın. Instagram, Tinder profilinden ayrılmalı.

Also on Guiding Tech
15 Things to Know About Instagram Close Friends Feature

Read More

Bonus İpucu: Tinder Hesabını Sil

Eğer Tinder ile işiniz bittiyse ve artık kullanmak istemiyorsanız, hesabınızı silebilirsiniz. Ancak, uygulamayı silmenin, Tinder hesabınızı silmeyeceğini lütfen unutmayın. Uygulamayı silerseniz, profiliniz diğer Tinder kullanıcıları için görünmeye devam eder.

Note: Before deleting your Tinder account, unlink your Instagram from it so that it’s easy to link it with a new account in future.

İşte hesabı silmek için gereken adımlar.

Adım 1: Tinder uygulamasını açın ve profil simgesine dokunun.

Adım 2: Ayarlar üzerine dokunun.

Adım 3: Ayarlar altında, aşağıya doğru kaydırın ve Hesabı sil üzerine dokunun. Sizden aynı şeyi onaylamanız istenecektir. Hesabı sil üzerine dokunun.

Hesabı silmek çok zor görünüyorsa hesabınızı duraklatabilirsiniz. Hesabın duraklatılması, profilinizi diğer Tinder kullanıcılarından gizler. Yani, hesabınız keşfedilemez veya Tinder’daki hiç kimseye görünmeyecek. Ancak, hala mevcut eşleşmelerinizi görebilecek ve onlarla sohbet edebileceksiniz, çünkü mesaj gönderme ve alma yeteneği hala devam ediyor.

Bağlantıların bağlantısını kaldır

Bana sorarsanız, Instagram'ı Tinder profilinize bağlamak iyi bir fikir olmayabilir, çünkü açıkça bazı gizlilik süreleri vardır. Ancak, Instagram'a gelince, kesinlikle onu renklendirebilirsiniz. Instagram'da doğrudan aktivitelerinizi geliştirmek için kullanabileceğiniz doğrudan mesajlar, vurgulamalar, biyo ve hatta çıkartmalar için birçok özellik bulunur.