İnternette İnternet Olmadan Çevrimdışı Filmler Nasıl İzlenir

Veri bağlantısı olmadan Android’de filmleri nasıl izleyebileceğinizi anlamaya mı çalışıyorsunuz? Neyse ki, modern günde, internetsiz olarak çevrimdışı izleyebilmeniz için doğrudan Android cihazınıza film ve TV şovları indirmenin birkaç yolu vardır. Bu yöntemler tamamen yasaldır (yani korsanlık yoktur) ve size çok fazla para vermezler. Aslında, fiziksel DVD’ler ve Blu-Ray filmler satın almanın geleneksel yolunda büyük bir tasarruf olabilir.

Bu nedenle, en sevdiğiniz filmleri İnternet bağlantısı olmadan medya izlemek için çevrimdışı olarak indirmeye hazırsanız, aşağıdakileri takip ettiğinizden emin olun. Bunu sadece birkaç kısa ve kolay adımda nasıl mümkün hale getirebileceğinizi göstereceğiz! İşte nasıl:

Netflix

Netflix muhtemelen içeriği çevrimdışı izlemek için listemizdeki en iyi seçenektir. Netflix uzun süredir, insanların çevrimdışı görüntüleme için içerik indirmesi için bir yol sunmadı. Bununla birlikte, bu, akış hizmeti devinin yalnızca birkaç yıl önce hizmete eklediği ve bunu sunmaya başlasalar bile, bunu iyi tanımamış olduklarını söyledi.

Dolayısıyla, içeriği çevrimdışı görüntülemek için Netflix’i kullanmak istiyorsanız, Google Play Store’a gidin ve Android cihazınıza indirin. Hesap bilgilerinizle giriş yapın ve daha sonra çevrimdışı görüntülemek için indirmek istediğiniz bir film veya TV şovu için Netflix kitaplığında arama yapın. Bir gösteri bulduğunuzda, cihazınıza indirmek için düğmeye basmanız yeterli. Farklı lisans kısıtlamaları nedeniyle, yalnızca seçilen filmlerin ve TV şovlarının Android cihazınıza indirilebileceğini belirtmek önemlidir.

Bir kere indirildikten sonra, İnternet olmadan içerik izleyebilmelisiniz!

Google Play Filmler

Netflix aboneliğiniz yoksa ve kesinlikle abone olmak istediğiniz bir şey yoksa, Google Play Filmler mükemmel bir seçenektir. Google Play Filmler’de, ödemesi gereken yinelenen bir aboneliğiniz yoktur. Bu hizmette, film kiralamayı veya satın almayı seçebilir (film başına), ya da isterseniz tek bir TV bölümü veya bütün mevsimler satın alabilirsiniz. Bunlardan birine sahip olduğunuzda, kütüphanenize gidin ve Internet olmadan çevrimdışı izlemek istediğiniz film veya TV şovundaki indirme düğmesine basın.

Google Play Filmler içeriği çevrimdışı izlemek için favori seçeneklerimizden biridir, çünkü çok ucuza yapılabilir. Google Play Filmler genellikle ucuz Redbox fiyatlarına film kiralamanıza izin verir ve bazen ücretsiz kiralama için promosyon kodları bile atar. Genellikle popüler TV sezonlarında da (örneğin Game of Thrones) çok büyük indirimler sunar.

Amazon Instant Video

Amazon Videosu

Amazon Video, Android’de Internet olmadan çevrimdışı olarak film izleyebilmenin başka bir yoludur. Bu yöntem aslında Netflix’in kullanım biçimine oldukça benziyor – yalnızca Amazon Video’ya doğrudan abone olmanız veya Amazon Prime satın alma işleminize eklemeniz yeterli. Bunu yaptıktan sonra, Amazon İnternet olmadan çevrimdışı seçili başlıkları indirmenize ve izlemenize izin verir. İzlemek istediğiniz bir film veya TV şovu bulun, dokunun, Video Ayrıntıları’na gidin ve ardından İndir düğmesine basın.

Dijital Kopyalar

Zaten sahip olduğunuz dijital kopyaları unutmayın! Fiziksel DVD’ler veya Blu-Ray diskleri satın alırsanız, büyük olasılıkla bir itfa kodu bulunur. Dijital kopyanızı kullanmak için kasadan çıkarın ve kağıttaki yönergeleri izleyin. Genellikle, kodu kullanmak için sizi Vudu gibi bir siteye / servise götürür. Bir kez kullandığınızda, bu sonsuza dek dijital kütüphanenizde olacak ve istediğiniz zaman ve istediğiniz cihaza çevrimdışı görüntüleme için indirebilirsiniz.

Karar

İnternet olmadan çevrimdışı görüntüleme için Android’de içerik indirebileceğiniz birçok farklı yol vardır. Bunu başarmak için en iyi yöntemlerden bazılarını listeledik. Abonelik tabanlı yayın servislerinin büyük bir hayranıysanız, Netflix ve Amazon Video, içeriği İnternet olmadan çevrimdışı olarak izlemenin harika yoludur. Ancak, biraz daha büyük bir kütüphane içeren bir şey arıyorsanız, Google Play Filmler kolayca gidebilirsiniz. Film veya TV şovu bazında içerik satın almanız ve kiralamanız gerektiğinden, biraz daha pahalıdır, ancak HBO’nun hit Game of Thrones serisi de dahil olmak üzere tüketim için çok daha fazla içeriğe sahiptirler.

İnternet olmadan çevrimiçi içeriği çevrimdışı izlemenin en sevdiğiniz yolu nedir? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.