İOS’ta Gboard güncellemesi dokunsal geri bildirim ve titreşim sağlar

Google’ın özel klavyesi olan Gboard, iOS’ta nihayet güncellendi ve yazarken titreşimi etkinleştirme olanağı sağlandı. İşte ayarlarda yeni özelliği bir kez ve herkes için kapatmak için nerede!

Android ve iOS için mevcut olan birçok üçüncü parti klavyeler arasında, favorilerimizden biri hep Gboard olmuştur. İPhone ve iPad için uygulama güncellendi ve aşağıdaki değişiklikler sırasında okuyabileceğiniz diğer özelliklerin yanı sıra, yazarken dokunsal geribildirim.

Yeni özellikler

    Lao ve Moğolca dil desteği Anahtarlarınızı hissedin! Artık tuşlara basarak dokunsal geri bildirimi ayarlara getirerek etkinleştirebilirsiniz. Uygulama boyutunu azaltmak için optimize Gboard varlıkları

Son özelliklerimizden bazılarını kaçırmanız durumunda, Gboard’un son birkaç güncellemeye eklediği şey:

    Sizin bakanınız: Size dayalı çıkartmalar. Fotoğraflarınızdan ilham alan minisleri yaratın ve özelleştirin ve bunları herhangi bir uygulamada paylaşın. Artık dili değiştirmek zorunda kalmadan birden çok dilde yazabilirsiniz! İstediğiniz dilleri Gboard uygulamasıyla ekleyin, sonra yazmaya veya kaydırmaya başlayın! * Tüm diller desteklenmemektedir. Geliştirilmiş sesle yazma deneyimi. Bir GIF YAPMAK için yeni eğlenceli kamera efektleri eklendi! Tay dili ve Khmer dil desteği

İOS için Gboard’da titreşimi açma / kapama

Akıllı telefon kullanıcılarını kutuplandıracak bir işlev varsa, klavyenin titreşimidir (dokunsal geribildirim). Hangi tarafta olursanız olun, bu basit adımları izleyerek yeni Gboard işlevini hızlı ve kolay bir şekilde etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.

    Gboard uygulamasını açın Klavye Ayarları’na gidin Listenin altında, tuşa basıldığında dokunsal geri bildirimi etkinleştirin düğmesini istediğiniz gibi taşıyın.

Klavyeyi açıkken ayarlara ulaşmak için, sadece dişli tuşunu basılı tutun ve ayar öğesini seçin.

Comb14022019121435

Klavyenizdeki titreşimi kullanıyor musunuz veya kullanmıyor musunuz?

Üzerinden: HDBlog