IPad'da FaceTime Nasıl Kullanılır

Hadeel –

Hepimiz iPhone'larımızdaki arkadaşlarımızla FaceTiming'e alıştık. Çoğu kişi uygulamanın tam olarak nasıl çalıştığını ve tüm özelliklerini bilir. Skype'ın farklı bir sürümü olarak kabul edilir. Daha iyi bir şekilde farklı! İPhone'unuzu yavaşlatmaz veya çağrıyı işledikleri ve çağrıyı sorunsuz bir şekilde başlatabilmeleri için her iki uca ulaştıkları uzun süreçten geçmenizi sağlar. FaceTime, Skype'tan daha iyi bir seçenek. İPhone'unuzun web kamerasını kullanabilir ve aynı anda arayabilir ve ücretsizdir ve telefonunuzu yavaşlatmaya veya ısınmaya neden olmadan oldukça hızlıdır.

Pek çok kişi iPad'lerinde FaceTime'a erişmeyi düşünmeye başladı. Tabii ki bu insanlar, 2 farklı cihaz olduğu için bunun imkansız olduğunu düşünmeye karar verdiler. Ancak, aslında iPad'inizde FaceTime'a ücretsiz erişmenin bir yolu var.

1. Adım: FaceTime'inizi açın

FaceTime uygulamanıza gidin ve Apple ID'nizle giriş yapın. Ayarlar> FaceTime 'a giderek bu prosedürü tamamlayabilirsiniz.

İPad'de FaceTime Nasıl Kullanılır

Eğer hala kayıt olmanız gerekiyorsa, adımlarınızı Ayarlar> FaceTime> FaceTime için Apple ID'nizi kullanın. Ve sonra kayıt olabilirsiniz.

2. Adım: Bir FaceTime Çağrısı Yapma

Beğendiğiniz herhangi bir kişiyle bir çağrı başlatabileceğiniz gibi, telefon numaralarının veya kayıtlı e-postaların da olması gerekir. Bunun yanı sıra, bir FaceTime çağrısı yapmak için başka yollarınız da var.

FaceTime uygulamanıza giriş yapın ve istediğiniz kişinin e-posta adresini veya telefon numarasını girin. Daha sonra 'Ara' düğmesine veya 'Video' simgesine tıklayabilirsiniz.

İPad'de FaceTime Nasıl Kullanılır

Kişinin e-posta adresi veya telefon numarası varsa. Kişilerinize kaydedildikten sonra numaralarını girip Video veya Çağrı düğmelerinden herhangi birine tıklayabilirsiniz.