Islandıktan Sonra OnePlus 6 Ekran Titremeleri Nasıl Onarılır

# OnePlus6, mevcut en güçlü donanım bileşenlerinden bazılarıyla birlikte gelen birinci sınıf bir amiral gemisi telefonudur. Bu telefonu piyasadaki diğer amiral gemisi cihazlarından ayıran şey, çok daha düşük bir fiyatla satmasıdır. Bu telefonun bazı önemli özellikleri arasında 6.28 inç Optik AMOLED ekran, 8GB RAM’e sahip Snapdragon 845 işlemci ve birkaçını saymak için çift arka kamera sistemi (16MP ve 20MP) bulunuyor. Bu sağlam bir telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, ıslak sorun çıktıktan sonra OnePlus 6 ekran titremelerinin üstesinden geleceğiz.

Bu konuda bir OnePlus 6 veya başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili endişeleriniz konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu, hiçbir dize eklenmeden sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, doğru bir değerlendirme yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebilmesi için olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışmanızı rica ediyoruz.

Islandıktan Sonra OnePlus 6 Ekran Titremeleri Nasıl Onarılır

Sorun: Dostça Selamlar, bana yardımcı olabileceğinizi veya iyi haberler verebileceğinizi umuyorum. Ekran sorunu olan bir OnePlus 6’m var. Ceket cebimde saklanırken, telefonum yanlışlıkla çamaşır makinemizde tüm bir döngüyü geçirdi. Ekran açık kalmayacak, ancak güç düğmesine art arda dokunduğumda sarımsı yeşil bir renk titriyor. Ekrana dokunduğumda telefonun titreştiğini hissedebildiğim için cihazın dokunma hassasiyeti hala çalışıyor. Tüm düğmeler de hala iyi çalışıyor gibi görünüyor. Güvenli modda önyüklemeyi denedim, ancak başarılı olamadı. Bana verebileceğin bir tavsiye var mı? Parçalar çok pahalı olduğundan ekranı değiştirmekten kaçınmayı tercih ederim

Çözüm: Bu telefonun toza, suya ve sıçramaya karşı direnç özelliği olmasına rağmen, normal aşınma ve yıpranma zaman içinde telefonun direncini azaltacağından, telefonun su hasarından korunacağının bir garantisi değildir. Telefonunuz çamaşır makinenize battığından, muhtemelen cihaza su girmiş ve şimdi bu soruna neden olmaktadır.Bu sorunu çözmek için aşağıda listelenen sorun giderme adımlarını izlemelisiniz.

    Telefonu kapatın ve SIM kartını çıkarın. Telefonun dışını yumuşak bir bezle kurulayın Telefon bağlantı noktalarından sıvı emmek için elektrikli süpürge kullanın. Telefonu en az 48 saat boyunca nem emici bir torbaya koyun (pişmemiş) Pirinç veya silika jel) .Telefonu yumuşak bir bezle silerek temizleyin. Gerekirse telefonu açmadan önce en az 20 dakika şarj etmeyi deneyin.

Sorun devam ederse, bunun nedeni büyük olasılıkla suda hasar görmüş bir donanım bileşenidir. Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu bir servis merkezine getirmek ve kontrol ettirmek.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı hızlı bir şekilde yanıtlayamayacağımızı okuyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.