İşte EMUI 9 ile Huawei / Honor telefonlarında telefon konuşmalarını kaydetme

Tüm akıllı telefonların aramaları yerel olarak kaydetme seçeneği yoktur, çünkü aramaların kaydı yalnızca ülkeden ülkeye farklılık gösteren belirli koşullar altında yapılabilir. Herhangi bir sebepten dolayı, gerçekten bir telefon görüşmesi kaydetmeniz gerekiyorsa, şimdi bunu en son Onur ve Huawei telefonlarının çoğunda kök izinleri olmadan yapabilirsiniz!

Her zaman etkin ve akıllı telefon kullanıcılarının ihtiyacına çözüm bulmak için her zaman aktif ve hazır olan aktif XDA Geliştiricileri topluluğuna teşekkür etmeliyiz. Bu kez, Huawei P30 Pro’nun gelmesi sayesinde, Zimperium kullanıcısının EMUI 9 ile donatılmış herhangi bir Honor ve Huawei akıllı telefonunun sesli konuşmalarını kaydetmesini sağlamanın bir yolunu buldu.

    EMUI ve siz: Huawei veya Honor telefonunuz için en iyi ipuçları

Huawei call recorder

Root olmadan Huawei / Honor’a çağrılar nasıl kaydedilir

Huawei’nin en son amiral gemisi, yeni EMUI 9.1’e güncellenen akıllı telefonlarda Huawei’nin içerdiği özelliği doğal olarak sunuyor. Sadece, EMUI 9’lu diğer modellerin telefon görüşmelerine adanmış bir tuşun ekranda göründüğünü görmek için kayda başlamanızı ve durmanızı sağlayacak basit bir APK dosyasını (güvenli ve XDA denetleyicileri tarafından kontrol edilen) kurun.

    Bu bağlantıdan APK’yi indirin Akıllı telefonunuza yükleyin (burada bir APK dosyasını nasıl yükleyeceğinize dair kılavuz bulunmaktadır) Akıllı telefonunuzu yeniden başlatın;

Bu hizmeti özledin mi? Diğer tarafın bilgisi olmadan kayıt yapılmasını önlemek için kayıt başladığında Huawei’nin bir uyarı tonu içermesi gerektiğini düşünüyor musunuz?

Via: AndroidWorld Kaynak: XDA Geliştiricileri