İşte eski Twitter tasarımına geri dönmenin yolu

Twitter kısa süre önce mobil platformuna daha benzer hale getirmek için web platformunu yeniden tasarladı, ancak bir sorun var: birçok kişi yeni görünümünden nefret ediyor. Aynı görüşündeyseniz, eski görünüme kolayca dönmenin bir yolunu bulduğumuzu bilmelisiniz.

Serbest çalışan bir geliştirici olan Zusor, sizi eski Twitter tasarımına geri döndürecek olan Chrome ve Firefox için basit bir eklenti olan GoodTwitter’i yarattı. Tek yapmanız gereken, eklentiyi indirmek, sayfayı yenilemek ve … hepsi bu!

Şimdiye kadar GoodTwitter, Reddit’teki coşkulu incelemeleri kendine çeken yaklaşık 35.000 kullanıcı tarafından indirildi. Maalesef, eklenti henüz Opera için mevcut değil, bu yüzden bazıları Chrome sürümünden taşımak için taşınıyor. Yöntem henüz resmi olarak test edilmedi, bu nedenle ne yüklediğinize dikkat edin.

Tabii ki, bazıları zaten gizlilik konusundaki endişelerini dile getirdi. “Uzantımız verilerimizi casuslar” sorusu gündeme geldiğinden, eklenen bileşenin yazarı tüm kaynak kodunu GitHub’da tamamen şeffaf olarak yayınlamıştır. Elbette eski tasarımın tadını çıkartabildiğiniz sürece tadını çıkarın, çünkü Twitter’ın benzer uzantıların kullanımını hemen önlemeye çalışıyor olması muhtemeldir.

GoodTwitter’ı indirmek için Chrome veya Firefox sürümü arasında seçim yapmanız ve PC’nize veya Mac’inize yüklemeniz yeterlidir.

İle: TNW

Tips & Tricks

Facebook Twitter