İzlemeniz Gereken Netflix'te En İyi 14 Yeni Animasyon Şovu

Netflix çok çeşitli animasyon şovları sunar ve yenileri sık sık gelmeye devam eder. Gerçeği kurgudan ayıran tek şey, anlatıya getirebileceğiniz türlerdir. İnsanların etrafında dolanan (korku, bilim kurgu ve fantazi hariç) TV şovları, günlük yaşamla ilgili unsurlara sahip olma eğilimindedir.

Animasyonlu gösterilerle, yaratıcılığıyla patlayan, potansiyellerinde sınırsız olan yepyeni bir tuhaf dünyayı getireceksiniz. Burada, Netflix'te evinizin tadını çıkarırken keyif alabileceğiniz eşsiz bir dizi TV şovu düzenledik.

Hilda

Grafik romanların TV şovlarına uyarlanması hakkında konuşun. Hilda, mavi saçlı ve korkusuz bir kızın, devlerle, elflerle ve diğer yaratıklarla dolu vahşi doğada yolculuklarını takip etmesinin bir tür. Bu şov sizi tüm yeni olasılıklar dünyasına sokan bir fantezi yolculuğuna çıkarıyor.

Hilda izle

Cennet pd

Polisin işi insanları derde sokabilecek her türlü sorundan korumaktır. Bununla birlikte, Backwater polis departmanı bunu başaramıyor ve bu tamamen yeni bir dizi karışıklığa yol açıyor. Ve en iyi kısmı? Şovun şefi Randall Crawford'ın kahramanı, Sünger Bob Squarepants'ın seslendirmesini yapan aynı kişi Tom Kenny tarafından seslendirildi.

Paradise PD izle

Also on Guiding Tech

.camp-list-859{background-image:linear-gradient(to left,rgba(42,0,113,.3),rgba(42,0,113,.8) 50%),url(‘https://cdn.guidingtech.com/imager/media/assets/194587/Quickly-Access-Hidden-Netflix-Categories-on-Chrome-4_180412_165926_1584714de1996cb973b8f66854d0c54f.jpg?1524492062’);background-size:cover;background-position:center center}

#netflix

Click here to see our netflix articles page

düş kırıklığı

Suçluluk, yepyeni bir fantastik dünyayı insan ilişkilerinin komplikasyonlarında ipe getiriyor. Bu iki unsur, bir ilişkide gerçekte neye dayanabileceğini göstermek için birlikte çalışır ve açıkça göründüğü kadar kolay değildir. Bu şovdaki dünya daha fazla gelişme potansiyeline sahip, ancak ayarları rahat ve tanıdığınızdan emin olmak için yeterli.

Anlayışını İzle

Kaptan Külotunun Epik Masalları

Normal okul müdürünüz bir süper kahramana dönüştüğünde ne olur? Bu şov tam olarak bununla ilgili. Kaptan Külot, dördüncü sınıftaki çocuklar tarafından yaratıldı, ancak günlük başarısızlıklarından uzak duramıyorlar. Ve böylece, her günü, günü kurtarmak için burada olan bir süper kahraman haline getirmek için müdürlerini hipnotize ederler.

Kaptan Külotunun Epik Masallarını İzleyin

Harvey Sokak Çocukları

Üç Harvey kızı kendilerini Harvey Street'in koruyucusu olarak atadılar ve bu BFF'leri yepyeni bir macera serüvenini bekliyor. Bu DreamWorks şovu, her tarafa mükemmel renkler getirmek için iyidir. Ve dondurmanın Harvey Kızları için her zaman bir seçenek olduğunu söylemiş miydim? Harvey Girls'teki birçok etkinliğin dondurmalar etrafında döndüğünü bilmek sizi şaşırtabilir.

Harvey Caddesi Çocuklarını İzleyin

İçi boş

Kaybolmak halk arasında birçok hikayenin bel kemiği olmuştur. Hollow, çirkin yaratıklar ve diğer gizemli yaratıklarla büyülü bir portala kaybolduktan sonra eve dönüş yolu bulmaya çalışan üç kişiyi kapsar. Program ayrıca, karakterlerini David Bowie ve hatta Elton John'u hatırlatabilecek etkileyici kıyafetlerle süsleyerek güçlü bir moda anlayışı getiriyor.

İçi Boş İzle

Patron Bebek: İşe Geri Dön

Patron Bebeğin bir işi ve aile hayatı var. İkisini de dengelemek çok zor. Ancak, arkadaşlarından ve suç ortağından biraz yardım alarak, Boss Baby bu gösteriyi çekmeyi başarır. Ancak, bu süreç göz ardı edilmesi zor birçok mizah getiriyor. Kendinizi bir bebek gibi gülerken bulabilir ve bu şovun tüm noktası olduğunu hissediyorum.

Patron Bebeğini İzle: İşe Geri Dön

Son uzay

Uzaylı Mooncake sevimli, ama gezegenleri yok edebilir – işte onun öfkesi. Garry adında bir uzay mahkumuyla arkadaş olur ve uzay yetkilileri Mooncake’i yakalamaya çalışırken, ikisi akıllara durgunluk veren maceralara başlar. Garry'nin onu korumaktan başka çaresi yok. Son Uzay uzay kurgusuna özel bir dokunuş verir ve böylece listemize bir yol bulur.

Son Boşluğu İzle

Also on Guiding Tech
Netflix Not Working on Chrome? Here's How to Fix These 6 Errors

Read More

Trolls: Beat Devam Ediyor!

Bazıları için parti yapmak önemli olan şey ve parti yapmak için her şeyi yapacaklar. Troll köyünün iyimser sakinleri, izleyiciler için oldukça eğlenceli olan birçok saçma senaryo ile karşılaşır. Ancak, gösterinin en iyi kısmı, film müziği. Netflix'teki bu animasyon şovunda yolunuza devam ederken bir çok yeni müzik keşfedeceksiniz.

Trolleri İzleyin: Beat Devam Ediyor!

Casus Çocuklar: Kritik Görevi

Yetişkin casuslar kendilerini SWAMP'a karşı savunmak için işlerinde başarısız oluyorlar ve bu nedenle, iş hala öğrenme eğrisinde bir yerde olan küçük casuslara indi. Netflix'teki bu aksiyon dolu animasyon şovu, eğlencelidir, çünkü kahramanlar hala başka bir seçeneğe sahip değiller gibi işlerini öğreniyorlar.

Spy Kids'i izleyin: Kritik Görev

Stretch Armstrong ve Flex Savaşçıları

Ah, başlıktaki bütün kaslar! Jake Armstrong ve lisedeki arkadaşları, onları süper kahramanlara dönüştüren bazı kimyasallara maruz kalıyor (Tanıdık geliyor mu?). Bu arkadaşların iş dünyasındaki bazı gazilerden aldığı zor eğitim, şeytani güçlerle savaşmalarına yardımcı olmada çok önemli olacak.

Stretch Armstrong ve Flex Fighters'ı izleyin

Castlevania

Castlevania, karanlık ortaçağ fantazisinin deposudur. Ortaçağ fantazisi, hava karardığında, pek çok harika süper fantastik kötüyü de beraberinde getiriyor. Şov, Avrupa'yı insanlık dünyasını kurtarmak isteyen Vlad Dracula Tepes'in şeytani güçlerinden kurtarmak için çok çalışmak zorunda kalmayan rezil bir klanın son kalan üyesinde takip ediyor.

Castlevania izle

Ruh Sürme Ücretsiz

Atlar harika! Çok çalışkan, sadık ve güçlü bir kişiliğe sahipler. Gösteri özgür ruhlu bir atla arkadaş olan ve arkadaşlarıyla bir dizi maceraya atılan küçük bir Batı kasabasından genç bir kızın etrafında dönüyor. Onun atı ile güçlü ve benzersiz bir ilişkisi vardır, aksi halde oldukça kullanışsızdır.

Free Riding Spirit'i izleyin

Tarzan ve Jane

Genç Tarzan ve Jane, bu yeni animasyon şovunda ormanda maceralarını yeniden tanımlamaya hazırlar. Ormanın çok fazla tehditle yüzleşmesi ve çılgınca bir şekilde evcilleşmesi için Tarzan’ın Jane ile birlikte çalışabilmesi için yapması gereken çok şey var.

Tarzan ve Jane'i izleyin

Netflix'te Google Chrome'u kullanarak bu yeni animasyon şovlarının keyfini çıkarabilir ve hatta zaman kazanmak için oynatma hızlarını değiştirebilirsiniz. Bu şovlar, farklı yaş gruplarının ilgisini karşılamak için iyi hazırlanmış. Daha önce de bahsettiğim gibi, animasyon şovları izleyicilerine büyüleyici bir deneyim sunmak için yepyeni bir çok olanak getiriyor.

Mutlu kanıyor!