İzlemeniz Gereken Netflix'te En İyi 16 Yeni Şov

Netflix, herkesin testine hitap eden çok çeşitli şovlara sahiptir. Aksiyon, drama, gerilim, korku, gerilim – adını verin ve onu bulacaksınız. Ayrıca, uygun fiyatlı abonelik planları, hesapları paylaşma, Google Asistan ile hesabı kontrol etme, daha sonra seyretmek için çevrimdışı indirmeler ve mükemmel bir oynatma arayüzü, Netflix'i hafta sonlarında favori bir eğlence haline getiriyor. Netflix'te hangi yeni şovların izleneceğini merak ediyorsanız, doğru yere geldiniz.

İşte şimdi akışını yapabileceğiniz 16 yeni Netflix şovunun küratör listesi. Bu gösteriler belirli bir sırayla listeleniyor.

Note: Viewer discretion is advised.

Bodygaurd

Ortadoğu savaşından dönen bir emektar, intihar bombacılarının treni havaya uçurmasını ve onları teslim olmaya ikna etmelerini engelliyor. Olağanüstü kahramanlık eylemi için muhafazakâr ve tartışmalı bir politikacıyı korumak için özel bir koruma görevlisi olarak terfi ettirilir ve atanır. Siyaseti, kişisel hayatı otobüsün altından geçerken onu politikacıyı hor görüyor. Bu dramaya birkaç kavrama anıyla dikkat edin.

Bodyguard'ı izle

Narcos: Meksika

Gösteri, 1980'lerde Meksika'daki uyuşturucu kaçakçılığı sahnesini vurgulamak için adalet yapıyor ve CIA’nın bunu ele geçirmesi için çaresiz çabaları var. Times tuhaftır – Amerika Birleşik Devletleri hükümetinin başlattığı uyuşturucu savaşı yavaşça karışmakta ve Meksika'daki uyuşturucu kartellerine sızmaktadır. Derin köklü yolsuzlukla başa çıkmak için kişisel bakış açısını vurgulayan paralel koşan hikayelerle birleştirilen bir sürü kan dökülme ve gerilim var.

Narcos'u izle: Meksika

Kominsky Yöntemi

Kominsky Yöntemi seni kandırıyor. Hikaye, kısa bir başarıya sahip olan yaşlanan bir oyuncu koçunun hayatını izliyor. Gösteri hafif ve mizah ve kalbe sahip. Her bölümün sonunda, seninle birlikte bir şeyler alabilirsin. Ayrıca, film müziği Shazam'ı açarak web dizileri üzerinden şarkıları bulmanızı sağlayacaktır.

Kominsky Metodu'nu izleyin

Sabrina'nın ürpertici maceraları

Cadılara ve eşyalara isabet ederseniz, bu belki de Noel için köklenme göstermeniz gereken bir programdır. Gösteri, yarı-ölümlü, yarı-cadı olan dualitesiyle mücadele etmek için mücadele eden bir genç cadı etrafında dönüyor. Kötü dünyayla, ailesi ve birlikte yaşadığı diğer insanların desteği ile savaşır. Şovda da bir kaç gıcırdayan mobilya var, bu yüzden buna dikkat etmek isteyebilirsiniz.

Sabrina'nın ürpertici maceralarını izle

Tepenin Evi Lanetli

Burada herhangi bir Shirley Jackson hayranı var mı? Şov, Shirley Jackson'ın romanından aynı isimle ortaya çıkıyor ve sizi, gün ışığının hiç batmadığı ve gecenin gelmeyeceği bir ülkede unutulmaz bir evin huzuruna götürüyor. Hikaye, ülkedeki en perili ev haline gelmek için bir evde yetişen kardeşleri takip eder, akıllarında gizlenen hayaletleri ve tepedeki evin gölgelerini barındırır.

Hill House'un Haunting'ini İzle

İyi Polis

Kurallara uymak istemeyen Amerikalı bir polisiniz olduğunda ne olur? Pekala, iyi komedi ve dramın anları ile dolu The Good Cop gibi bir şov alacaksın. Gösteri, Brooklyn'deki en tuhaf olayların bazılarını çözmek için uğraşan meraklı bir polisin hayatının ayrıntılarını vurgulamak için eşsiz bir yaklaşım benimsiyor.

İyi Polislere dikkat et

Also on Guiding Tech
7 Incredible Netflix Tips to Unleash its Awesomeness

Read More

Yağmur

Yağmur, kıyamet sonrası bir dünyada iki kardeşin hayatta kaldığı ve hayatta kalanları bulmak için ölenler arasında yer almak için diğer kurtulanlara katıldıkları kıyamet gösterisinden yeni. Böyle bir kıyamet sonrası dünyasında, cephanelerinde en önemli silah haline gelmek için hala sevgi ve insanlık izleri bulunduğunu bulmak onların rahatlaması için.

Yağmur izle

karanlık

Küçük bir Alman kasabasında iki çocuk kayıp. Arama yapma arayışı, arayışa giren ailelerin kırık, dengesiz ilişkilerini ortaya çıkarmaktadır. Netflix tarafından üretilen bu ilk Alman dizisinde, karakterlerin her birinin, şehrin kaderi üzerinde yaşadığı sorunlu tarihle bir ilgisi vardır. Besteci olarak Ben Forst bu web gösterisini bir sonraki seviyeye taşıyor. Gösteri Almanca yayınlansa da sesle ve İngilizce altyazılı olarak geliyor.

Karanlık izle

Manyak

Maniac sizin için psikolojik bir gerilim kavramını yeniden tanımlar. Bu şovda, iki kişi katılmak için farklı nedenlerle garip bir ilaç deneyine katılıyor. Yaptıkları tedavi hayatlarındaki tüm sorunları çözüme bağlar. Ancak, şeyler açıkça göründüğü kadar kolay değildir. Gösteri, akıl almaz bir başyapıt yaratmak için kara mizahı ve psikolojiyi birleştiriyor.

Maniac'i izle

düş kırıklığı

Listemizde başka bir çizgi film gösterimiz var. Bu animasyonlu şov, günlerinin monotonluğu ilişkilerini daha iyi bir hale getirdiği için, adeta ayrılık yollarının eşiğinde olan Laura ve Bartrand'ın hayatını anlatıyor. Şov, gerçek hayat ilişkisinin incelikleri hakkında ipuçları veriyor ve bir ortakla izlemek için yeterince iyi. Ayrıca, bu oyun ortaçağ ayarı izlemek için eğlenceli hale getirir.

Özeti izle

yolculuk tutkusu

Yolculuk tutkusu, modern dünya ilişkilerinde monogamy kavramını tanımlamak için iyi bir şeydir. Gösteri, bir ilişkinin temel kurucu adımlarını sorgulayan çok-kuşak bir ailenin ilişkileri etrafında ve aktif, modern batı toplumunun sürekli değişen dinamiklerinde birisinin ne kadar güçlüy olabileceğinin etrafında dönüyor. Alkışlanan oyun yazarı Nick Payne gösteriyi bitiriyor.

Wanderlust izleyin

Also on Guiding Tech

.camp-list-859{background-image:linear-gradient(to left,rgba(42,0,113,.3),rgba(42,0,113,.8) 50%),url(‘https://cdn.guidingtech.com/imager/media/assets/197921/netflix-not-working-on-chrome_1584714de1996cb973b8f66854d0c54f.jpg?1529072101’);background-size:cover;background-position:center center}

#netflix

Click here to see our netflix articles page

Doyumsuz

Her zaman tacize uğramış, her zaman görmezden gelinen kız genç, güzel bir kadına dönüştüğünde ve dünyadan intikam almak için yola çıktığında ne olur? Her ne kadar işler Patty'nin (gösterinin kahramanı) için çalışıyor olsa da, geçmişte onu haksızlığa uğramış olanlardan intikam almak için ne kadar ileriye gidebilecekleri konusunda hiçbir fikri yok. Gösteri, zorbalığın sonuçlarını ve bunun bireylerin zihniyetleri üzerindeki olumsuz etkisini yansıtır.

Doyumsuz İzle

Blokumda

Büyümek olaylı ve bu yüzden arkadaşlık ediyor. Gösteri, liseden geçen dört arkadaşın hayatları etrafında dönüyor, ergenliğin getirdiği sayısız kişisel-kişisel mücadeleyle başa çıkıyor. Bu dizideki komedi ve drama, farklı etnik kökenden gelen insanların yaşadığı çok kültürlü bir toplumda yaşamak ve büyümek için sağlıklı bir yaklaşımın peşine düşer.

Blokumda İzle

Değişmiş karbon

Gelecekte 300 yıl ve toplumun beklediği gibi yeni teknoloji tarafından dönüştürülüyor. Ölüm artık kalıcı değildir ve insan bedenleri birbiriyle değiştirilebilir. Gelecek olan şey, geleceğin insan için sahip olabileceği tüm olasılıkları araştıran heyecan verici bilim kurgu kavramlarının zeminine karşı yeni dünya düzeninde hayatta kalabilmek için verilen bir mücadeledir. Eğer bilim kurguya iseniz, bu şov sizin için bir zorunluluktur.

Değiştirilmiş Karbon izleyin

Koca ağızlı

Tamam, başka bir animasyonlu yetişkin sitcom'a geliyoruz. Bu şov, ergenlikten geçmenin çizgi film karakterleri için bile garip bir şey olabileceğini vurgular. Andrew büyüyor ve arkadaşları Nick ve Jessi. Şov, utanç verici olarak kabul edilebilecek durumları ortaya çıkarır ve normalleştirir, bu nedenle de oldukça açık yürekli ve esprili.

Büyük Ağız İzle

Süper Canavarlar

Bu eşsiz ve eğlenceli animasyon gösterisinde, ünlü canavarların çocukları özel bir okula geliyor. Kendilerini, ebeveynlerinden miras aldıkları şeytani, canavarca beceriler üzerine inşa etme göreviyle buluyorlar. Ancak, hala anaokulunda olduğu ve biraz da sakar gibi göründüğü kadar kolay olmayacak.

Süper Canavarları İzle

Also on Guiding Tech
How to Reduce Netflix Data Usage

Read More

Binge ve Chill

Evet, bu listeye bakarsak, önümüzdeki birkaç hafta veya ay için sıralanmanız gerekir. Bu yeni Netflix şovları oldukça ilginç ve türlerine göre değişiyor. Böylece ne istersen, komedi, drama, animasyon ya da dehşet olsun. Bu gösterilerden biri hayal gücünüzü yakalayabilir ve ilginize hitap edebilir.

Mutlu binging!