Japonca, İspanyolca ve Diğer Dilleri Öğrenmek İçin En İyi Android Uygulamaları

Yeni bir dil öğrenmek, her zaman diğer ülkelerden ve kültürlerden insanlarla iletişim kurmanıza izin verdiği için heyecan vericidir. Üstelik, farklı dil türlerini bilmek, kariyer, seyahat ve diğer pratik amaçlar gibi birçok alanda size yardımcı olur. Ancak, bu öğrenme süreci otomatik değildir ve uzmanların yardımını gerektirir. Bir dil öğrenme dersine kaydolmak zaman ve para gerektirir. Ancak bu dijital çağda, her işin en hızlı ve en hızlı şekilde yapılması mümkündür. Android telefonunuzdaki dil öğrenme uygulamalarını indirerek dil öğrenebilirsiniz. Android için birçok dil uygulaması var, en popüler olanlar aşağıda gösteriliyor.

Technobezz'de android için en iyi en iyi bulmaca uygulamaları, çocuklar için en iyi en iyi uygulamalar, vb.

Ayrıca bkz. Android için en iyi 5 en iyi mesajlaşma uygulamaları

Dil öğrenme uygulamaları listesi

Duolingo

Görüntü kaynağı – www.pcmag.com

Bu, Google oyun mağazasında ücretsiz olarak sunulan en iyi dil öğrenim uygulamalarından biridir. Fransızca, Almanca, İtalyanca, Portekizce ve İngilizce gibi diller hepsi burada. Bu ayrıca İspanyolca öğrenmek için en iyi uygulama olarak kabul edilir. Bu uygulama, dilleri eğlenceli bir şekilde öğrenmeye yardımcı olur. Aslında kullanıcıların cevap vermesi gereken bir oyundur ve her doğru cevap için puan kazanabilirler. Zorluk seviyesi oyundaki ilerlemeyle artar. Oyunu tekrar tekrar oynayarak ve sohbet ederek öğrenebilirsiniz. 2013'te hem Google oyun mağazasında hem de Apple mağazasında en iyi dil öğrenme uygulaması olarak derecelendirilmiştir.

.

 

 

 

 

Memrise

Görüntü kaynağı – gadgets.ndtv.com

Memrise, kullanıcıların resimler gibi bir mem oluşturarak yeni sözcükleri ezberlemelerine yardımcı olan kullanışlı bir dil öğrenme uygulamasıdır. Bu uygulama, Çince, İngilizce, Fransızca, Rusça, Meksika İspanyolca, Almanca, Japonca ve Portekizce gibi dillerin çoğunu öğrenmenize yardımcı olur. İspanyolca da öğrenebilirsiniz. Burada, İspanyolca kelimesi İngilizce'deki anlamıyla tanımlanmıştır ve ses kayıtları son derece yararlıdır, bu yüzden her kelimenin uygun aksanını bileceksiniz.

.

 

 

 

 

Babbel

Resim kaynağı – play.google.com

Duolingo'dan sonra Babbel, harika özelliklere sahip en iyi dil öğrenme uygulamalarından biridir. Bu uygulama aynı zamanda farklı dillerin eğiticisi olarak hareket eder ve bunları farklı diller için farklı şekilde indirebilirsiniz. İndirme tamamen ücretsizdir, ancak aylık bir abonelik gereklidir, bu da 11 dolar. Bu uygulama, cümleleri tamamlayıp tekrarlayarak dil öğrenmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca, ilerlemenizi uygulamadaki bir hedef sisteme göre izleyebilirsiniz.

.

 

 

 

 

busuu

Görüntü kaynağı – www.busuu.com

Busuu biraz farklı. Kullanıcılara sohbet, görüntülü sohbet uygulaması, eşler arası metinler vb. İle dil öğrenmeleri için bir fırsat sağlar. Her dersten sonra, öğrenciler dilde bir şey söyleyen bir video izleyebilirler. Kullanıcılardan iyileştirmeleri kontrol etmek için yanıtlarını kaydetmeleri istenir. Bu hiç şüphesiz 12 dil kursunu sunan en iyi dil öğrenme uygulamalarından biridir.

.

 

 

 

 

50 dil öğrenin

Resim kaynağı – play.google.com

Bu uygulama herkes için yararlıdır ve herhangi bir ön bilgiye sahip olmadan kolayca bu uygulamayı kullanarak dil öğrenebilirsiniz. Bilgiyi güçlendirmek için yaklaşık 100 ders içeriyor ve 30 dersten ücretsiz olarak yararlanabileceksiniz. Daha önce dillerden birini öğrendiyseniz ve hafızanızı yenilemek istiyorsanız, bu uygulama çok yardımcı olur. Farklı uygulamalar için farklı dil uygulamaları mevcuttur. Bu yüzden bu uygulamayı indirin ve istediğiniz dili en kolay şekilde öğrenin.

.

 

 

 

 

Mindsnacks

Görüntü kaynağı – techcrunch.com

Mindsnacks, kullanıcıların dilleri eğlenceli ve heyecan verici bir şekilde öğrenmelerine yardımcı olur. Kullanıcıların dilleri bazı problemleri çözerek kolayca yakalayabilecekleri şekilde tasarlanmış yaklaşık 11 ders içermektedir. Çocukların her dersten sonra bir dizi problemi çözmesi gerektiği gibi, bu uygulama aynı zamanda kullanıcılara kolay öğrenmede yardımcı olacak aynı numaraları kullanır. Renkli bulmacalar ve diğer birçok sorun serisi, kullanıcıların dil yeterliliklerini kontrol edebilmeleri ve buna göre çalışabilmeleri için sağlanmıştır.

.

 

 

 

 

Yani, en iyi dil öğrenme uygulamaları yukarıda listelenmiştir, herhangi bir zamanda ve hiçbir para harcamadan farklı dilleri öğrenmek için herhangi birini indirebilirsiniz.