“Kamera başarısız” hatası gösteren Samsung Galaxy Note 8 nasıl düzeltilir (adım adım kılavuz)

Kamera tarafından Samsung Galaxy Note 8’inizde kullanılan servislerden biri veya bu konuda herhangi bir Android cihazı başlatılamadığında veya donanımın yazılımla senkronize edilememesi durumunda, “Kamera başarısız” uyarısı veya uyarısı. ortaya çıktı. Ancak “Maalesef Kamera durdu” hatasının aksine, birincisi donanım tarafındadır. Geçmişte düzeltebileceğimiz benzer sorunlarla karşılaştık, bu yüzden hala düzeltebileceğimiz bir şans var.

Bu yazıda, bu hatanın yol açtığı Galaxy Note 8’inizle ilgili sorunları gidermek için size yol göstereceğim. Sizin için işe yarayabileceğini bildiğimiz bir çözüm var ve bugün sizinle paylaşacağım şey bu. Bununla birlikte, sorununuzun çözüleceğini garanti edemiyorum, bu yüzden bu yazının sonraki bölümlerinde adım adım sorun giderme kılavuzu sağladım. Bu makale size yardımcı olabileceğinden okumaya devam edin.

Rehberimize geçmeden önce, cihazınızla ilgili başka sorunlarınız varsa, bu cihazla ilgili en sık karşılaşılan sorunların bir kısmına değindiğimiz için Not 8 sorun giderme sayfamızı ziyaret ettiğinizden emin olun. Sizinkine benzer sorunları bulun ve önerdiğimiz çözümleri kullanın. Bundan sonra hala yardımımıza ihtiyacınız varsa, anket formumuzu doldurun ve bize ulaşmak için gönder düğmesine basın.

Galaxy Note 8’deki “Kamera başarısız” hatası için hızlı düzeltme

Aşağıdaki çözüm, bu hatayla kişisel olarak karşılaştığım karşılaşmaya ve aynı zamanda karşılaştığımız okuyucularımızın geri bildirimlerine dayanıyor. Bazı kullanıcılara işe yarayabilir, ancak başkalarına değil, sorunun ne kadar ciddi olduğuna ve nasıl başladığına bağlı olabilir. Bu hatayı hemen düzeltmek için yapmanız gereken tek şey, telefonunuzun kamerasını önbelleğini ve verilerini silerek sıfırlamak. Endişelenmeyin, bir yere kaydedildiklerinde fotoğrafların ve videoların hiçbiri silinmeyecek ve Kamera yalnızca onları yönetme yeteneğine sahip olacak.

  Giriş ekranından, Uygulamalar tepsisini açmak için boş bir noktada yukarı kaydırın. Ayarlar> Uygulamalar öğelerine gidin ve Camera.Tap Storage öğesine dokunun.

Fotoğraf çektikten sonra hata her zaman ortaya çıkıyorsa, sorun fotoğraf makinesiyle değil Galeri ile ilgili olabilir, o zaman aynısını yapın ama bu kez Galeri’yi arayın…

  Giriş ekranından, Uygulamalar tepsisini açmak için boş bir noktada yukarı kaydırın. Ayarlar> Uygulamalar öğesine gidin ve Galeri öğesine gidin ve Galeri öğesine dokunun.

Ancak, bu yöntemleri uyguladıktan sonra bile hata gösterilmeye devam ederse, cihazınızla ilgili sorun gidermeye biraz zaman ayırmanız gerekir.

İLGİLİ POSTLAR:

  “Kamera başarısız oldu” hatası göstermeye devam eden Samsung Galaxy Note8 ile ne yapmalı [Sorun Giderme Kılavuzu] “Maalesef kamera durdu” hatası Samsung Galaxy Not 8’de ortaya çıkmaya devam ediyor [Sorun Giderme Kılavuzu] Samsung Galaxy Note8 ile ne yapmalı ekran titrek sorunu [Sorun Giderme Kılavuzu] Nasıl Yapılır Samsung Galaxy Not 8 Siyah Ölüm Ekranı [Sorun Giderme Kılavuzu] Samsung Galaxy Note 8 “Maalesef, Chrome durdu” hatasını göstermeye devam ediyor [Sorun Giderme Kılavuzu]

Galaxy Note 8 ile ilgili sorun giderme “Kamera başarısız” hatası

Telefonda yüklü uygulamaların yanı sıra, bellenimdeki bir güncellemenin neden olduğu benzer sorunlarla da karşılaştık. Hem Kamera hem de Galeri’yi sıfırladıktan sonra hatanın ortadan kalkmadığını varsayarsak, asıl sorunun ne olduğunu bilmenin zamanı geldi. Size yardımcı olabilecekleri için bu prosedürleri takip edin…

Güvenli moddayken Kamera’yı aç

İndirdiğiniz ve yüklediğiniz uygulamaların bu hatayla bir ilgisi olup olmadığını öğrenmemiz gerekir. Telefonu güvenli modda çalıştırarak, tüm üçüncü taraf uygulamalarını geçici olarak devre dışı bırakırsınız.

  Cihazı kapatın. Model adı ekranını geçen Güç tuşunu basılı tutun. Ekranda “SAMSUNG” göründüğünde, Güç tuşunu bırakın. Güç tuşunu bıraktıktan hemen sonra, Ses seviyesini azaltma tuşunu basılı tutun. Aygıt yeniden başlatmayı tamamlayana kadar ses kısma tuşu. Güvenli mod, ekranın sol alt köşesinde görünecektir.

Bu ortama girdikten sonra, hatanın hala devam edip etmediğini görmek için kamerayı açmayı deneyin. Olmazsa, o zaman tüm bunlara neden olan bir uygulama olduğu açıktır. Bu uygulamayı bulun ve ardından sorunu çözmek için kaldırın…

  Ana ekrandan, Uygulama tepsisini açmak için boş bir yere kaydırın. Ayarlar> Uygulamalar seçeneğine dokunun. İstediğiniz uygulamaya varsayılan listede dokunun veya önceden yüklenmiş uygulamaları görüntülemek için 3 nokta simgesi> Sistem uygulamalarını göster öğesine dokunun. .Tap Uninstall.Tap Tekrar onaylamak için tekrar kaldırın.

Tüm ayarları sıfırlamak

Bunu, telefon güvenli modda olsa bile hala hata oluşuyorsa yapmanız gerekir. Sorunun bazı karışık veya yanlış ayarlardan kaynaklanma olasılığını dışlar. Temelde tam sıfırlama etkisine sahip olup yalnızca dosya ve verilerinizin hiçbiri silinmeyecektir. Bu nedenle, güvenli olmak, ancak üretici yazılımı sorunları ve yanlış ayarlarla başa çıkmak için çok etkilidir:

  Bir Ana ekrandan, uygulamalar ekranına erişmek için ekranın ortasından yukarı veya aşağı kaydırın. , geçerli PIN kodunu, şifreyi veya kalıbı girin. Onaylamak için bilgileri gözden geçirin ve ardından SIFIRLA AYARLAR’a dokunun.

Bundan sonra, hatayı tetiklemek için kamerayı açın ve hala görünüyorsa, telefonunuzu sıfırlamaktan başka seçeneğiniz yoktur.

Dosyalarınızı ve verilerinizi yedekleyin ve Notunuzu sıfırlayın

Bu sizin son başvurunuz ve sıfırlama işleminden sonra hata hala devam ederse, sorunun cihaz yazılımı ile ilgili olduğunu ve cihazınızı daha fazla test etmek için bir teknisyene ihtiyacınız olduğunu söyleyebiliriz. Ancak telefonunuzu gerçekten sıfırlamadan önce, kişisel dosyalarınızı ve verilerinizi işlem sırasında silinecekleri şekilde yedeklediğinizden emin olun. Bundan sonra, Google hesabınızı telefonunuzdan kaldırarak Fabrika Sıfırlama Korumasını devre dışı bırakmayı unutmayın; böylece sıfırlama işleminden sonra kilitlenmezsiniz. Her şey ayarlandıktan ve hazır olduktan sonra, Not 8’inizi sıfırlamak için aşağıdaki adımları izleyin:

  Dahili bellekteki verileri yedekleyin. Cihazda bir Google hesabına giriş yaptıysanız, Hırsızlığa Karşı Koruma özelliğini etkinleştirdiniz ve Ana sıfırlamayı bitirmek için Google kimlik bilgilerinize ihtiyacınız var. Cihazı kapatın. Sesi Aç tuşunu ve Bixby tuşunu basılı tutun ve Güç tuşunu basılı tutun. Yeşil Android logosu görüntülendiğinde, tüm tuşları bırakın (‘Sistem güncellemesini yükleme’ Android sistem kurtarma menüsü seçeneklerini göstermeden önce yaklaşık 30 – 60 saniye gösterecektir). veri / fabrika ayarlarına sıfırlama. Seçmek için Güç düğmesine basın. ‘Evet – tüm kullanıcı verilerini sil’ seçeneğinin üzerine gelinceye kadar Ses kısma düğmesine basın. Master sıfırlamayı seçmek ve başlatmak için Güç düğmesine basın. ”Vurgulanır. Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

Umarım bu sorun giderme kılavuzu size yardımcı olabilir. Başka endişeleriniz varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

Ayrıca okumak isteyebileceğiniz gönderiler:

  Samsung Galaxy Note8 “Maalesef, Ayarlar durdu” hatası göstermeye devam ediyor [Sorun Giderme Kılavuzu] Samsung Galaxy Note 8 E-postadaki Web Bağlantıları Chrome’da Açılmadı Sorun ve Diğer SorunlarSamsung Galaxy Note 8, “Maalesef, Chrome durdu” hatası göstermeye devam ediyor [Sorun Giderme Kılavuzu ] Samsung Galaxy Note 8 “Maalesef, Telefon durdu” hatası veriyor [Sorun Giderme Kılavuzu] Neden Facebook uygulaması sürekli Samsung Galaxy Note 8’e çöküyor ve nasıl düzeltilir? [Sorun Giderme Kılavuzu] Nasıl devam ediyor “Ne yazık ki, Mesajlar durdu” hatası göstermeye devam eden Samsung Galaxy Note8 [Sorun Giderme Kılavuzu] Neden Samsung Galaxy Note 8 e-posta eklerini açamıyor veya görüntüleyemiyor ve nasıl düzeltebilir? [Sorun giderme kılavuzu]