Kamera Hatası "Errorcallback" düzeltmek için 5 Yolları Samsung Galaxy S3 I9300

Bu makalede Samsung Galaxy S3 I9300 üzerinde “Errorcallback” i nasıl düzelteceğinizi göstereceğiz. Samsung Galaxy S3 I9300 ile karşılaşabilecek birçok hata arasında çok derin bir kamera hatası var. Çoğunlukla “Errorcallback” hatası olarak adlandırılan, kullanıcının kamerayı kullanmasına izin vermez. Ayrıca kameranın Snapchat veya Instagram gibi başka herhangi bir uygulamadan erişilmesine izin vermez. Bu hata aniden yükseldi ve kullanıcı cihazlarının çoğunluğunu fırtına ile alıyor. Birçok kullanıcı bu hatayı nasıl düzelteceğini ve bunun bir yazılım veya donanım hatası olup olmadığını çözemedi.

Kamera Hatası "Errorcallback" düzeltmek için 5 Yolları Samsung Galaxy S3 I9300

1. fabrika ayarlarına sıfırlayın

Samsung Galaxy S3 I9300 modelindeki “hata geri dönüşü” hatasını düzeltmenin en kolay ve en güvenilir yollarından biri, cihazınızı fabrika ayarlarına sıfırlamaktır. Doğru, tüm verilerinizi riske atar, bu yüzden önce verilerinizi yedeklemeniz önerilir. Dikkatle ilerle. Cihazınız dinlendiğinde, hatanın kaldırıldığını ve sorunun çözüldüğünü göreceksiniz.

2.Clear önbellek ve uygulamanın verileri

Menüden cihazınızın Ayarlar bölümüne ilerleyin, Kamera uygulamasını seçin. Zorla Uygulamayı durdurun ve ardından verileri ve önbelleği temizlemeye devam edin. Bu yapıldıktan sonra cihazınızı yeniden başlatmanız gerekir. Şimdiye kadar, hata yüzeyde olmamalıdır. Artık kameradan tam olarak yararlanabileceksiniz.

3. firmware yeniden yükleyin

Hatanın herhangi bir yazılımla ilgili sorundan kaynaklanmadığını ancak donanımla ilgili olduğunu öğrenirseniz, şirketle bağlantı kurmanız ve sorunu gidermek için sipariş vermeniz önerilir. Sorunu düzeltmeleri gerekebilir ya da mümkün olduğu taktirde, cihazı sizin için değiştireceklerdir.

1 Kies indir

2 araçlara gidin ve Ürün Yazılımı Yükseltme ve Başlatma'yı tıklayın.

3

 

3, firmware yükseltmek için bir onay mesajı alacak

3

Cihazınızı 4.Reflash

Yeniden biçimlendirme, Windows biçimlendirme ve yeniden yükleme olarak bir PC'ye. Çoğu durumda önerilmez, verilerinizi tümüyle temizler ve işletim sisteminizin daha yeni, daha temiz ve daha taze bir sürümünü geri yükler. Çok işlevseldir, ancak birçok veri risk altında olduğundan, sadece kesinlikle gerekli olduğunda yapılır. S3'ü yeniden yazmak için burayı oku

Kurtarma sistemi 4.Clear sistem önbelleği

Belirtilen ilk yöntemle bu yöntemi takip ettiğinizden emin olun. Önbellek ve veriyi kurtarma modunda temizledikten sonra, uygulamanın önbelleğini ve verilerini temizlemeniz gerekir. Bunun yanı sıra temiz bir iş yaptığınızdan emin olmanız gerekir.

Galaxy S3'ünüzü kapatın.

2. Güç, Ev ve Sesi Yükselt düğmelerine birlikte basın ve basılı tutun.

3. Android Sistem Kurtarma ekranını gördüğünüzde, düğmeleri serbest bırakın.

4. Seçenekler arasında gezinmek için Sesi Kısma düğmesini kullanın. Vurgulanan seçeneği seçmek için Güç düğmesini kullanın.

5 Önbellek Bölümünü Silme