Kara Cuma 2019: Size en iyi teklifleri almaya hazır mısınız?

Kara Cuma 29 Kasım’da bu yıl düşecek. Bana bunun ne hakkında olduğunu bilmediğini söyleme! Kara Cuma, başlangıçta ABD’de ve şu anda dünyanın hemen hemen her yerinde, Noel alışverişinin başladığı ve gün boyunca bir indirim ve özel teklif seli sunulduğu gündür. Eve teknolojik hediyeler almanın ve birkaç sterlin tasarruf etmenin harika bir yolu!

GörüşlerDavid McCourtEn iyi Black Friday fırsatlarını çevrimiçi olarak bulacaksınızWhat do you think?5050İlk oy kullanan sen ol

Bölüme atla:

    “Kara Cuma” nedir? Kara Cuma: tarih, kökeni ve popülerlik Kara Cuma bir gün sürmez Kara Cuma: en iyi fırsatlar

“Kara Cuma” nedir?

Black Friday, Amerikalı müşteriler ve Noel için pazarlık fiyatlı hediyeler almak isteyenler için yılın en hevesle beklenen günüdür. Black Friday, Kasım ayının son Cuma günü (bu yıl 29th) düşüyor ve giyim ve ev eşyalarından teknolojiye kadar her türlü ürünü çok indirimli fiyatlarla satın almanıza izin veriyor.

TV’de veya web’de, panjurların alışveriş merkezinde açılmasını ve stoktan tükenmeden önce en iyi fırsatları yakalamasını bekleyen pek çok sertleştirilmiş insanı gösteren görüntüleri görmüş olabilirsiniz. En sevilenleri, en hızlı müşteriler için ayrılmış, genellikle mağazanın girişine yakın bulunan, tanınmış kapı avcıları, sınırlı sayıda ürün ve süper tekliflere ellerini almak için her şeyi yapmaya istekli olanlardır.

    Bugün satın alabileceğiniz en iyi Android akıllı telefonlar – Ekim 2019

AndroidPIT BLACK FRIDAY

Kara Cuma: tarih, kökeni ve uluslararası popülerlik

Bu tüketici etkinliği 60’larda doğdu ve bu terimin kökenleri oldukça şüpheli. En güvenilir hipotezler arasında siyah kelimesi, kayıpların kırmızısının aksine, satış gelirlerini işaretlemek için muhasebe kayıtlarında kullanılan mürekkebin rengini ifade eder. Başka bir tez, 1960’ta Philadelphia sokaklarını tıkayan olayın yarattığı kaotik trafiğe atıfla terimin kullanımını haklı çıkarmaktadır.

Black Friday, zaman geçtikçe, müşterilere e-posta ile gönderilen kuponların ve özel promosyonların yayılması sayesinde giderek daha popüler hale geldi ve çevrimiçi alışverişin yayılmasıyla Avrupa dahil diğer kıtalara ulaşmak için Amerikan sınırlarını geçti. Şükran Günü’nün kutlanmadığı Birleşik Krallık’ta, Kara Cuma şimdi tanınmış bir yıllık etkinlik haline geldi. 2011 yılından bu yana bir dizi sınırlı özel teklif sunan Apple, Amazon’a tüketicilerine çılgın bir gün ve hafta sonu indirimleri veren şirketler etkinliği çok popüler hale getirdi.

Kara Cuma tek bir gün sürmez

Bugün, bu fırsatı indirim ve ilginç teklifleri tanıtmak için kullanan birçok çevrimiçi mağaza Pazartesi günü bitmiyor, ancak en azından şu anda Siber Pazartesi olarak bilinen bir sonraki Pazartesi gününe kadar promosyon indirimine devam ediyor. Bu dört gün boyunca (29 Kasım – 2 Aralık), tedavüldeki teklifleri takip etmenizi öneririz, buna değer!

    Siber Pazartesi: en iyi teknoloji fırsatları nasıl bulunur

Kara Cuma 2019: Göz kulak olacak dükkanlar

Kara Cuma vesilesiyle, cihazlarda ve aksesuarlarda indirim sunan birçok çevrimiçi mağaza var. Bunlar arasında, özellikle eBay ve Amazon, göz kulak olmaya değer. Akıllı telefon markalarının çoğu da genellikle resmi mağazalarda sunulan cihazları sunar, bu yüzden gözlerinizi açık tutun!

GörüşlerDavid McCourtKara Cuma hediyeleri stoklamak ve biraz para biriktirmek için doğru zamandırWhat do you think?5050İlk oy kullanan sen ol

29 Kasım Cuma günü, bu makaleyi yayınlandıkça en ilginç tekliflerle güncelleyeceğiz. Bu arada, Black Friday 2019 ile hediyeleri stoklamaya hazır olun!

Tips & Tricks

Facebook Twitter