Kasım 2019 İçin En İyi 7 Ücretsiz ve Yeni Android Uygulaması

Kasım ayının ilk haftası ve yeni, yeni ve ücretsiz Android uygulamaları listemize hazırız. Bunlardan bazıları, telefon deneyiminizi birçok kat artırmanıza yardımcı olacaktır. Önceki sürümlerimizde şık tarayıcılar ve posta uygulamaları hakkında konuşmuş olsak da, bu sürüm biraz farklı.

Top N Free And New Android Apps For November 2019

Burada, gereksiz telefon etkinliklerini azaltmanıza yardımcı olacak en iyi iki aracı listeledik. Bunun dışında harika bir mesajlaşma uygulamamız ve ilginç bir müzik çalarımız var.

Peki, ne bekliyoruz? Başlayalım!

1. Bölge Başlatıcı

Google Play Store’un başlatıcı payından daha fazlası var. Nova Launcher gibi zengin özelliklere sahip fırlatıcılardan Rootless Launcher gibi temiz fırlatıcılara kadar denemeniz için birçok fırlatıcı var. Söylemeye gerek yok, doğru uygulama sizi uzun vadede daha üretken hale getiriyor. Ancak, Bölge başlatıcısı bu tipik başlatıcılardan biri değildir. Bu, mevcut başlatıcısı üzerinde çalışır ve sık kullandığınız uygulamaları anında çalıştırmanızı sağlar.

Tek yapmanız gereken listede istediğiniz uygulamaları seçmek ve bir sonraki sefer telefonunuzun ekranının sol veya sağ tarafından içeri doğru hızlıca kaydırmaktır. Ve hıçkırık olmadan bir cazibe gibi çalışır.

Top 7 Free And New Android Apps For November 2019 1

Çok sayıda özelleştirme seçeneği mevcuttur. Bloğun konumunu seçmekten istediğiniz uygulama / kısayol sayısına kadar hepsini yapabilirsiniz. Açıkçası, beklendiği gibi çalışması için birkaç uygulama izni vermeniz gerekir.

Top 7 Free And New Android Apps For November 2019 24Top 7 Free And New Android Apps For November 2019 23

Uygulama kurulduktan sonra içeri doğru hızlıca kaydırın ve parmağınızı kaldırmadan, başlatmak istediğiniz uygulamaya gidin. Ve bu kadar!

2. UbikiTouch

Bölge Başlatıcı, sık kullandığınız uygulamaları başlatmakla ilgiliyse, UbikiTouch özel kontrolleri tanımlamakla ilgilidir. Yukarıdakine benzer şekilde, kontroller sol / sağ alt kısma iliştirilir ve istediğiniz kontrolleri tanımlayabilirsiniz. Bu, özellikle güç düğmesi veya Hızlı Ayarlar paneli için ulaşmanın biraz zor olduğu Galaxy Note 10 Plus gibi uzun bir telefonunuz varsa kullanılır.

Top 7 Free And New Android Apps For November 2019 6

Varsayılan olarak, UbikiTouch altı kontrolünüz olmasını sağlar. Ayrıca, üç farklı tasarım arasından seçim yapabilirsiniz – Pasta, Eğri veya Dalga. Ben işlemek için biraz kolay beri Pie sevdim.

Top 7 Free And New Android Apps For November 2019 7Top 7 Free And New Android Apps For November 2019 8

Birden çok kez kullanışlı oldu – Güç menüsünü açmak (beğenime göre çok fazla) veya Google Asistan’ı çağırmak. Ayrıca, uygunluğunuza göre davranış ve yanıt süresini de değiştirebilirsiniz.

Top 7 Free And New Android Apps For November 2019 9

UbikiTouch’ı kurmak başlangıçta tüm kılavuzlarla biraz karmaşık görünebilir. Ancak, nasıl çalıştığını anladıktan sonra, parkta bir yürüyüş. Eylemlerinizi önemlerine göre önceliklendirmeniz ve doğru bir şekilde atamanız gerekir.

3. Boom 3D Müzik Çalar

Telefonunuzun ses çıkışı standardınıza uygun değilse, Boom 3D uygulamasına bir şans verebilirsiniz. Bu sadece genel sistem hacmini artırmak değil, bir ses yükseltici ve ekolayzır uygulaması. 3D Surround ses en önemli özelliğidir ve kulaklıklara konumsal surround ses getirir.

6 Best Premium Earphones And Headphones In India

Donanıma bağımlı olmaması üstteki kirazdır. Yazma sırasında, Boom 3D telefonunuzun çevrimdışı şarkılarında çalışır ve Tidal ve Spotify (Premium) gibi birkaç müzik akışı servisini destekler.

Top 7 Free And New Android Apps For November 2019 10Top 7 Free And New Android Apps For November 2019 11

Ayrıca, ses çıkışını değiştirmek için oynayabileceğiniz birkaç sesle ilgili özellik sunar.

4. Instagram’dan Konular

Konular Instagram için özel bir mesajlaşma uygulaması. Instagram’ın tüm takipçilerinizi gösteren Doğrudan Mesaj özelliğinin aksine burada takipçilerinizi veya sohbet etmek istediğiniz arkadaşlarınızı seçebilirsiniz. Konular hem Facebook Messenger hem de Instagram’ın Yakın Arkadaşlar özelliğine çarpıcı bir benzerlik taşır.

Best Free And New Android Apps For November 2019 19Best Free And New Android Apps For November 2019 16

Bu uygulamayı kullanmak basittir. İndirmeniz ve Instagram kimlik bilgilerinizi kullanarak giriş yapmanız gerekiyor. İşiniz bittiğinde, sohbet etmek istediğiniz arkadaşınızı seçin, hepsi bu.

Best Free And New Android Apps For November 2019 18Best Free And New Android Apps For November 2019 17

Bunun dışında fotoğrafları ve videoları doğrudan arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ve birkaç kullanışlı kısayol işi kolaylaştırır.

5. kilidini saat

Telefonunuzun kilidini günde kaç kez açıyorsunuz? Telefonumun Dijital Wellbeing modülüne girersem, bana biraz rahatsız edici bir sayı gösterir – 41.

Telefonunuzun kilidini her açtığınızda bu numaranın yüzünüze itilmesini istiyorsanız, Google’ın sizin için şık bir küçük uygulaması var – Saatin Kilidini Aç. Kilidi Açma Saati, Google’ın yeni denemelerinden biridir. Telefonun kilidini açma sayısını sayar ve telefonunuzun duvar kağıdı olarak görüntüler. Güzel, değil mi?

Top 7 Free And New Android Apps For November 2019 20

Duvar kağıdını ayarlamak biraz karmaşıktır. Bunun için Google’ın Duvar Kağıdı uygulamasına ihtiyacınız olacak. Her iki uygulamayı da yükledikten sonra Canlı kategorisinin içinde Saatin Kilidini Aç duvar kağıdını bulacaksınız.

Top 7 Free And New Android Apps For November 2019 18Top 7 Free And New Android Apps For November 2019 19

Bu uygulama herhangi bir süslü arka plana sahip değil. Bunun yerine, bir sayı ile kasvetli gri bir arka plan bulacaksınız. Umarım, renk telefonlarımızın kilidini açmamız gerektiğinden daha fazla engeller.

6. Wallhub

Varsayılan duvar kağıdı uygulamanızdan geçiş yapmak istiyorsanız, Wallhub’a bir şans vermelisiniz. Telefonunuzun ana ekranını özelleştirmek için kullanabileceğiniz oldukça büyük Full HD ve QHD duvar kağıtları koleksiyonuna sahiptir.

Top 7 Free And New Android Apps For November 2019 21Top 7 Free And New Android Apps For November 2019 22

Wallhub basit ve anlaşılır bir arayüze sahiptir. Başlangıçta feed’inizde rastgele duvar kağıtları görürsünüz. Ancak aramanızı daraltmak istiyorsanız, sol menüyü açın ve menüden kategorilerden birini seçin.

7. MIUI Hızlı Ayarları

MIUI Hızlı Ayarlar Redmi telefonu kullanıcıları için kullanışlı bir uygulama. Bu, ulaşılması zor tüm telefon ayarlarını tek bir çatı altında getiren fırfırlar içermeyen bir uygulamadır.

1 Best Free And New Android Apps For November 2019 211 Best Free And New Android Apps For November 2019 20

Güç Modu veya Varsayılan Uygulamalar sayfası olsun, bu uygulama sayesinde hepsini tek bir dokunuşla görüntüleyebilirsiniz.

Samanlıkta İğne Bulma

Google Play Store’da yeni uygulamalar ve araçlar bulmak çocuk oyuncağı değildir. Ve benzer görünen uygulama adları kalabalığında kaybolmak kolaydır. Bu nedenle, adı doğru bir şekilde bilmiyorsanız, reklam yüklü bir uygulamayla sonuçlanabilir.

Peki, bu uygulamalardan hangisini önce alacaksınız? Zone Launcher’a bir şans vermelisiniz. Favori uygulamalarınızla birlikte dikey bir uygulama çekmecesi, işinizi hızlı bir şekilde yapmanıza ve ana ekranınızı temiz tutmanıza yardımcı olacaktır. Kazan-kazan, değil mi?

Sıradaki: Önceki baskılarımızı kontrol ettiniz mi? Değilse, Ayın Uygulamalarının Ekim 2019 sürümüne göz atın.