Kayıp veya Çalıntı HTC One Nasıl Bulunur

HTC One, büyüleyici görünümü ve dayanıklı alüminyum gövdesi ile birlikte gelen son teknoloji akıllı telefonlardan biridir. Bu telefonun donanımı çok güçlü. Yani bir HTC One almak bazı insanlar için gerçekten bir hayal. HTC Company'nin kayıp veya çalınan HTC One telefonunuzu takip edebileceğiniz herhangi bir uygulama veya yazılım içermediğini bilmelisiniz. Yani bir HTC One satın aldıysanız ve kaybettiğinizden korkuyorsanız, kaybolan ya da çalınan HTC One cihazınızı bulmanız için size bazı ipuçları verebileceğimiz için yardım için doğru yerdesiniz, böylece telefonunuzu geri almak için takip edin.

Kayıp veya çalıntı HTC One nasıl bulunur

Ayrıca bkz. HTC One M8 cihazında rahatsızlık yoktur.

Kayıp veya çalıntı HTC One'ı bulmanın yolu

Lookout Mobile, Google Play Store'da bulunan, kayıp veya çalınan HTC'nizi bulabileceğiniz ücretsiz bir uygulama. Uygulama, telefonun konumunu takip etmede yardımcı olur ve pilin deşarj olması durumunda, o zaman belirli konum bilgileri ile bir son sinyal parlaması gönderir.

Lookout mobile ile nasıl çalışılacağı hakkında adımlar

Uyanık cep

> Telefonun yerini öğrenmek için www.lookout.com adresine giriş yapın. HTC One telefonunuzun Google haritasındaki yerini tam olarak gösterecek, bu sayede kısa süre içinde geri dönme şansı olacak.

> Ayrıca, uyanık mobil uygulamasında 'eksik cihaz sekmesi' seçeneğine basarak telefonunuzun konumunu da izleyebilirsiniz.

> Evinizdeki telefonu kaybettiyseniz ve sadece evde olduğundan emin olduğunuzda, www.lookout.com adresinden veya android uygulamadan gelen çığlığı açmak, telefonu evinizde bulmanıza yardımcı olacaktır. Bu özellik, telefon sessiz olarak ayarlanmış olsa bile çalışır.

Böylece Lookout mobil ücretsiz uygulaması yardımıyla telefonunuzu çok güvenli ve güvenli tutabilirsiniz.