Knox Sayaç Açmadan Galaxy S6 Kenar Kök Nasıl

Galaxy S6 Edge şüphesiz Samsung'un Galaxy ailesinin en güzel aygıtı. Güzel tasarım ve premium yapı, birçok akıllı telefon sevgilisinin kalbine kavuşmayı başardı ve sonuç olarak çok sayıda kullanıcı bu akıllı telefona geçiyor. Yenilikçi ve birinci sınıf özelliklerle yüklü olan Galaxy S6 Edge, çift kenarlı ekranı sayesinde çarpıcı görünüyor. Ekran 5.1 inç, 5 MP ön kamera, 16 MP arka kamera, kalp atış hızı monitörü ve daha fazlası var. 3 GB RAM nedeniyle, oyunlar herhangi bir gecikme sorunu yaşamadan oyunların tadını çıkarabilir ve uygulamaları çalıştırabilir. Telefon en son android işletim sistemi Lollipop 5.0.2 üzerinde çalışıyor ve pilin kapasitesi 2600mAh.

Ne teklif edildiğini bilmek için telefonun derinliklerine dalmak istiyorsanız, telefonunuzu kökebilirsiniz. Köklendirme, cihazınıza kök düzeyinde erişim elde etmek için gerçekleştirilir. Burada size, Knox S6 Edge'i Knox sayacını açmadan köklendirmek için gereken adımları göstereceğiz. Galaxy S6 Edge ayrıca diğer Galaxy aygıtları gibi bootloader üzerinde bir Knox sayacı ile doludur. Bu yüzden fabrika sınırlamaları ile yaşamak istemiyorsanız, özel bir şeyi flaş yapmaya teşebbüs etmeniz gereken bir şey Knox kontuarında gezecektir. Sadece bu değil, Galaxy S6 Edge'inizin garantisini de geçersiz kılacak.

 

Burada, Triton Knox olmadan Verizon Galaxy S6 Edge G925V'nin köklenme prosedürü de açıklanmaktadır. Galaxy S6 Bluetooth sorunu, Galaxy S6 pil drenaj sorunu ve diğerleri karşı karşıya olanlar Technobezz ziyaret edebilirsiniz.

Knox sayaçlarını takmadan önce Galaxy cihazlarını köklendirmek artık önceki birkaç gökada aygıtları için mümkün olsa da, bu yöntem yalnızca belirli yazılımları çalıştıran belirli varyantlar için mümkündür. Ancak Galaxy S6 Edge'in sahipleri, Galaxy S6 Edge'i kapatmanın, Knox'un kontra ataklarını gerçekleştirmeden nasıl şanslı göründüğüne inanmıyorlar. Bir XDA kıdemli üyesi, PingPong kök aracını kimin oluşturduğunu mümkün kıldı. Çeşitli donanımları çalıştıran Samsung Galaxy S6 Edge modellerinin hemen hepsi bu aracı kullanarak köklendirilebilir. Tek yapmanız gereken sadece ekrandaki talimatları ve birkaç dokunuşu takip etmektir.

Ayrıca bkz. Galaxy S6 Hızlı Bağlantı nasıl kullanılır?

Galaxy S6 Edge'inizi korumak için güvenli ve güvenli bir yöntem bekliyor olsaydınız, şimdi şansınız olabilir. Bu kadar zaman almaz. Bu yüzden, Galaxy S6 Edge'i Knox kontuarını açmadan kökünden almaya başlayalım.

Knox sayacı takmadan Galaxy S6 Edge kök için adımlar

> Öncelikle pingpong root beta 5.1 indir apk indir

> İndirilen APK dosyasının artık Galaxy S6 Edge'inize kopyalanması gerekiyor.

> Ayarlar> Sistem> Güvenlik ve tüm bilinmeyen kaynaklara gidin.

> Figle yöneticisine gittikten sonra indirilen APK dosyasını bulun.

> APK dosyasını çalıştırın ve yüklemeyi tamamlamak için ekranda size gösterilecek talimatları izleyin.

> Yukarıdaki adımlara kadar tamamlandıktan sonra, uygulama çekmecesine gidin ve PingPong Root uygulamasını başlatın.

> Şimdi Super SU, Ping Pong Root tarafından otomatik olarak kurulacaktır.

> SuperSU kurulumu tamamlandıktan sonra, “Open” a dokunarak etkinleştirin.

> SuperSU size bir hata mesajı gösterecektir, normal bir şekilde endişelenecek bir şey yoktur. PingPong Root'a geri dönün.

> “Get root” u tıklamadan önce “Download Data” düğmesine tıklayarak telefonunuzu güncelleyin. Cihazınızı güncellediğinizde internete bağlanmanız gerekir.

> Şimdi PingPong Root'ta “Get root” düğmesine basın ve ne yaptığını görün.

> Tüm işlem tamamlandığında, Galaxy S6 Edge'inizi yeniden başlatın.

> Köklendirme başarıyla tamamlandıktan sonra, isterseniz Ping Pong uygulamasını yükleyebilirsiniz.

Google Play Store'da bulunan Kök Denetleyicisi uygulamasını kullanarak kök erişimini doğrulayabilirsiniz.

Daha fazla yardım için bakın