Kredi kartı olmadan Google Play’de oyun ve uygulama satın almanın 3 yolu

Yeni bir akıllı telefon satın aldınız veya teklif aldınız ve Google Play Store’dan indirmek için ölüyorsunuz. Ne demek istiyorsun, kredi kartın yok mu? Google Play Store’un en büyük avantajlarından biri, birçok alternatif ödeme yöntemine izin vermesidir.

Google Play Store, gereksinimlerine bakılmaksızın tüm kullanımlar ve tüm kullanıcılar için sonsuz sayıda uygulamaya sahiptir. Her zaman en iyi uygulamaları isteyenlerden biriyseniz, bazen bazıları için ödeme yapmak zorunda kalsanız bile hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Kredi kartınız yoksa endişelenmeyin: Ödeme yapmanın alternatif yolları vardır.

    2019’un en iyi Android uygulamaları

AndroidPIT google play store 6916

PayPal ile Google Play’de alışveriş yapın

PayPal, dünyanın en yaygın kullanılan ödeme hizmetlerinden biridir. Neden? Çünkü hızlı, kullanımı kolay ve güvenlidir. PayPal ile çevrimiçi ve çok sayıda ürün ve hizmet satın alabilir veya arkadaşlarınıza ve ailenize para gönderebilirsiniz. Tüm bunlar sadece birkaç tıklamayla!

Google Play mağazası ayrıca PayPal ile ödeme kabul etmektedir. Hesabınız yoksa, bir hesap oluşturmak için yalnızca birkaç dakikaya ihtiyacınız vardır. Resmi web sitesine gidin, “hesap oluştur” u tıklayın, “kişisel hesap” ı seçin ve e-posta adresinizi ve şifrenizi girin. Hesabınıza bir banka hesabı veya kredi / banka kartı ekleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, Google Play’de kullanabilmek için PayPal hesabınıza para aktarmaktır! Ayrıca Play Store’da harcanabilecek başka birinden de para alabilirsiniz.

    Google Play Store çalışmıyor mu? İşte nasıl düzelteceğiniz

AndroidPIT google play 9568

Hediye kartlarıyla Google Play’de satın alın

Başka bir çözüm hediye kartı kullanmaktır. Birçok mağazada bulunan Google Play kuponları, kartın fiyatına (15 $, 25 $ veya 50 $) bağlı olarak birkaç saniye içinde kullanılabilecek bir bütçe sunar. Tek yapmanız gereken gizli kodunuzu keşfetmek için kartı kazımaktır.

Hediye kartı çizildikten sonra, kuponu kullanmak ve istediğiniz uygulamaları, filmleri, oyunları vb. Satın almak için Play Store’a akıllı telefonunuzdan (veya PC’nizden) erişebilirsiniz.

androidpit play store code

Telefon faturanızla Google Play’de ödeme yapın

Kredi kartlarına ihtiyaç duymadan Google Play’de satın almanın başka bir yolu da telefon faturanızı kullanmaktır. Bu ödeme yöntemi yalnızca bazı operatörlerde kullanılabilir, bu nedenle internet servis sağlayıcınızın seçeneği sunduğunu kontrol etmeniz gerekecektir.

Hangi operatörlerin telefon faturasından otomatik ödeme yoluyla ödeme yapmaya izin verdiğini öğrenmek için bu sayfaya bakabilirsiniz. Ayrıca, bir alışveriş çılgınlığına giderseniz, ne kadar harcama yaptığınızı belirtmeden büyük bir fatura almaya hazır olun.

AndroidPIT Play Store payments 0392

Bonus: Google Görüş Ödülleri ile ilgili anketleri tamamlayın

Google’ın kendisi, Google Play Store’da harcamak için para kazanma fırsatı verir. Bunu yapmak için, Google ürünleri hakkındaki anketleri tamamlamanızı isteyen Google Opinion Rewards adlı bir uygulama var. Yeni bir anket hazır olur olmaz, telefonunuzda bir bildirim alacaksınız. Anketi doldurmak için birkaç dakikanızı ayırın, Google Play mağazasında harcayacağınız krediler alırsınız.

Bu, sizin için çaba gerektiren bir ödeme yöntemidir, ancak birkaç dakikadan fazla sürmez. Zamanınızı mümkün olduğunca optimize etmek için eve, kanepeye hatta tuvalete bile yapabilirsiniz! Sonuçlar yönteme göre daha önemlidir.

androidpit google opinion rewards

Google Görüş Ödülleri

Google Play satın alımlarınızda genellikle hangi ödeme yöntemini kullanıyorsunuz?

Tips & Tricks

Facebook Twitter