Küçük İşletmeler için En İyi 5 Mikro Kesim Öğütücü

Argo filminde, birkaç kişi, sayfaları parçalayıcıdan alınan kağıt şeritlerinden acı verici bir şekilde yeniden yapılandırır. Neyse ki bugün, öğütücüler, kullanıcıların kesim türlerini seçebilecekleri ve bunlardan birinin mikro kesim olduğu birçok biçimde geliyor. Genellikle, mikro kesilmiş parçalayıcılar, gizli öğelerin gizli dosyalarınıza erişmesini önlemek için kağıtları küçük parçalara ayırır.

İyi haber şu ki, çoğu öğütücü, kısa sürede ataç, zımba, kredi kartı ve CD'leri kolayca çiğniyor. Bekleme süresi payını verin, ve yeni kadar iyi olacak.

İşletmeniz için mikro kesmeli öğütücüler arıyorsanız, işte düşünebileceğiniz en iyi öğütücüler. Ancak, bunu yapmadan önce, birine yatırım yapmadan önce neyin kontrol edeceğine bakalım.

Öğütücüler Alırken Nelere Bakmalı?

  • Besleyici kapasitesi
  • Hız ve bekleme süresi.
  • Boyut.
  • Güvenlik seviyesi.
  • Çöp kovası var mı? Eğer evet ise, kapasitesi nedir?
Also on Guiding Tech

.camp-list-191467{background-image:linear-gradient(to left,rgba(42,0,113,.3),rgba(42,0,113,.8) 50%),url(‘https://cdn.guidingtech.com/imager/media/assets/216719/best-power-banks-with-quick-charge-3-0_190216_144748_1584714de1996cb973b8f66854d0c54f.jpg?1550592164’);background-size:cover;background-position:center center}

#Buying Guides

Click here to see our Buying Guides articles page

1. AmazonBasics 12 Sayfalık Micro-Cut Kağıt Öğütücü

satın almak

AmazonBasics 12 Yapraklık Mikro Kesimli Kağıt Öğütücü

AmazonBasics Micro-Cut, son derece incelenmiş ve övülen parçalayıcılardan biridir. Bu konuda yaklaşık dört bin yorum var ve bunların% 75'inden fazlası olumlu. Bir seferde, on iki sayfaya kadar kağıt çiğneyebilir ve bunları konfeti büyüklüğünde parçalara ayırabilir. Kağıdın yanı sıra, açılmamış posta, CD ve plastik kartlarla da parçalanabilir. Ayrıca, kolay boşaltılan çöp sepetinin kapasitesi 6.7 galondur.

Çalışma süresi 45 dakikalık bir soğuma süresiyle 8 dakika civarındadır. Ayrıca, üstte aşırı ısınma durumunda sizi uyaracak durum ışıkları vardır.

Amazon kullanıcıları arasında kilit konuşma noktası onun sesiydi. Bu öğütücünün sessiz bir motoru var. Ayrıca, attığınız her görevi yerine getirebilir. Günlük ev / ofis kullanımında minimum sıkışma ve aşırı ısınma sorunları ile tüm lütufla ele alır.

Bu parçalayıcı ile devam ederseniz, bıçakları yağlanmış ve keskinleştirmek için yağlayıcı tabakalar (AmazonBasics Parçalayıcı Yağlayıcı Sayfaları gibi) satın alın. Düşünmek isteyebileceğiniz diğer bir şey de çalışma zamanıdır. Bu, oradaki en hızlı parçalayıcı değil.

Yapı kalitesi fiyat için iyi. Kısacası, AmazonBasics 12 Sayfalık Micro-Cut Paper Shredder, ilanını verdiği gibi yapıyor. 92 dolar.

Ağır hizmet tipi bir öğütücü arıyorsanız, AmazonBasics 24 Sayfalık Çapraz Kesmeli Öğütücüyü kontrol edebilirsiniz.

2. Bonsaii DocShred C560-D 6 Yapraklı Mikro Kesim

satın almak

Bonsaii DocShred C560-D Mikro Kesmeli Parçalayıcı

Bonsaii C560-D shedder 36 $ 'a küçük ofis kullanımı için idealdir. Altı sayfaya kadar tutabilir ve oldukça hızlıdır. Atık kutusu 4 galon'a kadar konfeti alabilir. Kağıtların yanı sıra, bu parçalayıcı CD'leri ve plastik kartları da çiğneyebilir. Nispeten sessizdir ve 40 dakikalık bir bekleme süresiyle yaklaşık 4 dakika boyunca parçalanabilir. İyi haber şu ki, sistem aşırı ısındığında cihazı kapatan bir otomatik kapatma mekanizmasıyla geliyor.

Bonsaii C560-D görevin çoğunu yerine getirmesine rağmen, ağır kullanım için ideal değildir. Kullanıcı incelemeleri düzenli kullanım için şu ana kadar iyi olmuştur ve tek sorun plastik kartların düzgün bir şekilde parçalanamamasıdır.

Kartları sık sık keserseniz, bunu atlayabilirsiniz. Değilse, düzenli alım ve bakımla, bunun uzun sürmesi gerekir.

Also on Guiding Tech
11 Cool Office Desk Accessories to Buy Under $50

Read More

3. Fellowes 62MC Mikro Kesmeli Ev Parçalayıcı

satın almak

Fellowes 62MC Mikro Kesimli Ev Öğütücü

Biraz daha pahalı ve güçlü bir parçalayıcı arıyorsanız, kesinlikle Fellowes 62MC Micro-Cut Home Shredder'ı düşünmelisiniz. Yüksek kaliteli, sessiz bir parçalayıcıdır ve tek seferde 10 normal boyutlu sayfa kopyalayabilir. Fellowes kesişimlerinin rakiplerine göre 6 kat daha küçük olduğunu iddia ediyor. Ayrıca, ek güvenlik koruması olarak Güvenlik Kilidi özelliğine sahiptir.

Fellowes 62MC 7 dakikalık bir çalışma süresine ve yaklaşık 60 dakikalık bekleme süresine sahiptir. Soğuma süresi uygun görünmüyor, ancak kullanıcı başına, 30 dakikalık bekleme süresi ile yapabilir.

Bunun dışında, bu ürün, bir grup kullanıcının gücünü ve sessiz doğasını övgüyle etkileyici incelemelere sahiptir.

Atık galon söz konusu olduğunda, 5 galon konfeti alabilmektedir. Uzun sürenin tadını çıkarmak için, bıçakları iyi yağlanmış ve statikten uzak tutmak için bir kutu Fellowes Parçalayıcı Yağı satın alın.

Fellowes 62MC Micro-Cut Home Shredder’ın maliyeti 130 dolar.

Also on Guiding Tech
Here’s How You Can Buy the Best Printer

Read More

4. Aurora AU650MA 6 Sayfalık Parçalayıcı

satın almak

Aurora AU650MA 6 Sayfalık Parçalayıcı

Bir başka iyi gözden geçirilmiş parçalayıcı, Aurora AU650MA parçalayıcıdır. Bu, hem kağıtları (6 normal boyutlu kağıt) hem de zımba, ataç ve hatta plastik kartlar gibi eşlikleri kesebilir. Ayrıca, zorla girilen bir giriş tespit ettiğinde cihaza güç veren Shred Safe adı verilen bir özelliği de vardır.

Aurora AU650MA iki dakikalık bir çalışma süresine ve 30 dakikalık bir bekleme süresine sahiptir. Kullanıcılar, hassas kesiminin yanı sıra genel performansını da övdü. Bir kaç hatalı ürün alan güvenli kullanıcı olan Aurora AU650MA, birçok iyi inceleme gördü. Eğer sayı konuşursak,% 70 olumlu yorum ile 4,3 yıldız derecelendirmesi var.

Aurora AU650MA kağıt öğütücü 42.99 $ 'lık bir fiyat etiketi taşır.

Yoğun kullanım için, Aurora AU1210MA Professional 12 Sayfalık Mikro Kesim Öğütücüyü kontrol edebilirsiniz.

5. Sentinel FM121P 12 Sayfalık Parçalayıcı

satın almak

Sentinel FM121P 12 Sayfalık Shredder

Sentinel FM121P, 81.95 $ 'dır ve 4.3 yıldız derecelendirmesi almıştır. Bu, hem kağıt hem de plastik kartların yanı sıra, zımba ve ataç gibi parçaları da parçalayabilir. Özellikler manuel geri vites fonksiyonu ve otomatik başlatma / durdurma içerir. 4 galonluk bir atık kapasitesine sahiptir ve mikro kesimlerden dolayı doldurulması biraz zaman alır.

Bir seferde 12 sayfaya kadar uğramasına rağmen, bir seferde 10'dan fazla kağıt yapmamanız önerilir. Bu, benzerleri gibi, bu da çok ısındığında ünitenin çalışmasını durduran bir güvenlik kilidi özelliği içerir.

Amazon'daki insanlar bu ürün için iyi yorumlar bıraktılar. Bu incelemelerin en önemli noktalarından biri etkinliği ve performansı olmuştur. Ayrıca, bir yıl boyunca garanti süresi vardır.

Son Bir Söz

Parçalayıcılara gelince, aklınızda bulundurmanız gereken birkaç şey var. Yeni başlayanlar için, bir kerede çok fazla sayfa doldurmak, genellikle ağır iş parçalayıcı olmadıkça sıkışma ve aşırı ısınma sorunlarına neden olur. Ayrıca, nakliye etiketleri gibi yapışkan bileşenleri bıçaklara yapışarak bunları kullanışsız kılar.

Peki bunlardan hangisini satın alacaksın?

Sıradaki: Bir ev ofisi genellikle dağınık kablolarla doludur. Eğer durum buysa, aşağıdaki kılavuz ofis alanınızı küçültmenize yardımcı olacaktır.