LG G2 Lagging Sorunu Nasıl Onarılır

Bir LG G2 kullanıyorsanız, LG G2 sahiplerinin çok sayıda sorunu bu sorundan şikayet ettiklerinden, gecikme ile karşılaşabilirsiniz. Birisini aramak için acele ettiğinizde veya acil bir posta göndermek istediğinizde LG G2 Gecikme Sorunu çok can sıkıcıdır. Peki, bu problemden kurtulabileceğiniz bazı yollar var.

Sadece LG G2, pek çok high-end akıllı telefon da zamanla kötüleşiyor, çünkü zamanla, telefonunuza daha fazla uygulama yüklemeye devam ediyorsunuz. Daha fazla uygulama çalışıyor, RAM'in kullanıldığı pek çok hizmet nedeniyle cihazın performansı ne kadar hızlı olursa o kadar yavaşlar. Üstelik, telefondaki birçok önbellek dosyası, bunları okumak ve dizine eklemek için daha fazla zaman alacağı anlamına gelir. Böylece telefonun performansı yavaşlıyor.

LG G2 Lagging Sorunu Nasıl Onarılır

Ayrıca bkz. LG G3'te video oynatırken hatayı düzeltmek

LG G2 Lagging Sorunu Düzeltme Yolları

LG G2 Gecikme Sorunu'nu düzeltmek ve telefonunuzu önceki hızına getirmek için iki yol var.

İlk adım-Wipe önbellek bölümü

Telefonunuzun verilerini yedeklemenin zorluğunu almak istemiyorsanız, bu işlemi takip edin.

Ana ekrandan Uygulamalar'a dokunun. Ardından, Genel sekmesinden sonra ayarlara gidin. Şimdi Depolama'ya dokunun, menü seçenekleri hesaplamayı bitirene kadar bir süre bekleyin. Ardından, Önbelleğe Alınan Veriler'e ve ardından Tamam'a basmanız gerekir. Önbelleğe alınan veriler temizlenene kadar biraz bekleyin. Boyutuna bağlı olarak birkaç saniye sürebilir. Önbelleğe alınan veriler orada olmayacak ve işlem tamamlandığında depolama alanı yenilenecektir.

LG G2 Gecikme Sorunu'nu düzgün bir şekilde sabitlemediyseniz, bu işlem takip edildikten sonra, telefonun optimum performansına geri dönmediğinden, fabrika ayarlarına sıfırlama yapmanız gerekir.

İkinci adım – Fabrika ayarlarına sıfırlama

Bu işlem tüm verileri (kişiler, dosyalar, mesajlar, vb.) Siler, böylece önce onları yedekler ve sonra işlemi başlatır.

Ana ekrandan Menü tuşuna dokunun. Ardından, Sistem Ayarları'na ve ardından Genel'e dokunun ve “KİŞİSEL” almak için ekranı kaydırın. Şimdi Yedekle ve Sıfırla seçeneğinin tıklanması gerekiyor, ardından fabrika verilerine sıfırlanıyor. Telefonu sıfırla'ya ve ardından Her şeyi sil'e dokunun. Uyarıyı inceledikten sonra Tamam'a dokunun.