LG G2 Telefon Müzik Ses Seviyesi Nasıl Yapılır

Her telefonun ses seviyesi standart bir hıza ayarlanır ve tüm üreticilerin bu yasayı takip etmesi gerekir. Sesi o seviyeden daha fazla ayarlamamalılar. Bu durum LG G2 için de geçerlidir ve belirli bir seviyeden sonra ses seviyesi arttırılamaz. Ama LG G2 telefonunda müzik sesini daha yüksek sesle yapmanıza imkan veren bir yol var. Bu burada tartışıldı.

Ayrıca bkz. LG G2 mikrofon ile ilgili sorunları giderme

LG G2 telefonunda müzik sesini daha yüksek hale getirmenin yolu

LG G2 telefonunda müzik sesini daha yüksek yapmak için Android pazarından bir uygulama indirmeniz gerekiyor. Uygulamaya Ses + (Ses Artışı) denir. Ücretsiz bir sürüm olan android pazarında bir uygulama daha mevcut ve bu uygulama Volume + Free olarak adlandırılıyor. Yüksek sesle müziğin keyfini çıkarmak için uygulamayı LG G2'nize indirmeniz ve yüklemeniz gerekiyor, ancak bu uygulama, bu işlevin düzgün çalışması için telefonu rootlamanızı gerektirir. Bu yüzden LG G2'nin köklenme sürecini de öğrenmeniz gerekiyor.

LG G2 telefonunuzu kök

> Önce LG USB Sürücüsünü internetten indirin ve bilgisayarınıza kurun.

> 'Yapı numarası' nı almak için telefonunuzdaki Sistem ayarları> Genel> Telefon hakkında> Yazılım bilgilerini takip edin.

> Artık telefonunuzdaki Ayarlar> Genel> Geliştirici seçeneklerine giderek 'USB Hata Ayıklama'yı etkinleştirin.

> Telefonu USB aracılığıyla bilgisayara bağlayın ve sürücülerin yüklenmesine izin verin.

> Ardından geliştirici sayfasından köklendirme araçlarını indirin ve bilgisayarın sabit diskindeki bir klasördeki tüm dosyaları ayıklayın.

> Root.bat dosyasına çift tıklayın ve komutları takip edin.

> İstendiğinde telefonu bilgisayardan çıkarın.

> Telefonunuzdaki USB hata ayıklamasını kapatıp tekrar bağlayın.

> Bilgisayarda Strike 'girin' ve köklenme sürecinin tamamlanmasını bekleyin.

Telefonunuz köklendirildikten sonra, Volume + (ses artışı) uygulaması aracılığıyla müziğin keyfini tam seste çıkarabilirsiniz.