LG G2'de Yavaş Galeri Yükleri Sorununu Çözme

Yavaş Galeri yüklemesi LG G2'de çok yaygın bir sorundur ve birçok kullanıcı bu konuda şikayette bulunmaktadır. Bu durum, fotoğraflarla dolu Galeri'yi açmaya çalıştığınızda ortaya çıkabilir ve açılması uzun zaman alır. Ayrıca İnternet bağlantısı cihazınızda kapalı olsa da bazen takılıp takılabilir.

Diğer tüm uygulamalar kapatıldığında ve İnternet bağlantısı kapalı olduğunda telefonun daha hızlı çalıştığı açıktır. Yine de bu konuyla yüz yüze gelebilirsiniz, ancak LG G2'deki Yavaş Galeri Yükleri Sorunu'nun arkasındaki sebepleri tartışarak giderilemeyeceği için endişelenmeyin.

LG G2'de Yavaş Galeri Yükleri Sorununu Çözme

Ayrıca bkz. LG G2 mikrofon sorunu nasıl giderilir

Galerinizde tonlarca resim varsa, tüm küçük resimleri yüklemek ve bunları kullanıcının tercihine göre düzenlemek zaman alacaktır. Ancak Galeri, İnternet bağlantısı olmadığından yükleme işlemini durdurduğunda, bulutta bazı fotoğraflar tutmuş olmanız gerekir ve hesaplarınız LG G2 telefonunuzla senkronize edilir.

LG G2'deki Yavaş Galeri Yükleri Sorunu'nu düzeltmek için öncelikle telefonunuzda bulunan tüm Facebook, Google+, Instagram, Pinterest vb. Hesapların senkronizasyonunu silmeniz gerekir. Galeri uygulamasıyla herhangi bir hesabı senkronize edip etmediğinizi hatırlamaya çalışın. Bu, fotoğrafı hesaplardan açmak için İnternet bağlantısı gerektirir. Eğer net bağlantı kapalı tutulursa ve galeriyi açmaya çalışırsanız, uygulama kendini tekrar tekrar İnternet'e bağlanmaya çalışacaktır ve son olarak işlem tekrar tekrar başarısız olursa uygulama çökecektir.

Senkronizasyondan sonra yine de LG G2'de Yavaş Galeri Yükleri Sorunu ile karşılaşıyorsanız, sorunu kalıcı olarak ortadan kaldırmak için açık önbellek ve veriye gidin.