LG G4 Bir Ekran Görüntüsü Nasıl Gidilir?

LG'nin en yeni akıllı telefonu olan LG G4, bu sene Nisan ayında piyasaya sürüldü ve her şeyden önce sıcak bir şekilde karşılandı. Bu LG seti, kamera kalitesi, geliştirilmiş performans ve daha fazlası açısından diğer setlerden farklı bir şey. LG G4'teki deri arka kapak, LG Smartphone kullanıcılarının çoğu tarafından sevilen bir başka eklentidir. Pek çok üstün teknoloji ve özelliklerle dolu bu set, tüm işlerinizi yapabileceğiniz bir mini bilgisayar gibidir. Arkadaki lazer otomatik odaklama, kameranın mükemmel bir özelliğidir. Genel olarak, 16 mega piksel kamera, yüksek performanslı 6 çekirdekli işlemci, en son android 5.1 Lollipop tamamen LG G4 telefona sahip olmalıdır.

Bu telefonla her şeyi yapabilirsin. Telefon pazara geldiğinden beri, birçok kullanıcı LG G4 cep telefonundan ekran görüntüsü almayı soruyor. Bu android ekran görüntüsü çok basit ve diğer LG setleri gibi. LG Optimus 3d ekran görüntüsünü nasıl çekeceğinizi biliyorsanız, süreç sizin için çok kolay olacaktır. Yeni başlayan biriyseniz ve ilk kez bir Smartphone kullanıyorsanız, bu ekran görüntüsünün gerçekte ne yaptığı ile karıştırılabilir. Ekran görüntüsü, gelecekteki kullanım için ekranı yakalama işlemidir. Ekranda ne varsa kaydedebilirsiniz ve daha sonra galeride mevcut olacak. LG G4'te ekran görüntüsünü nasıl alacağınızı öğrenin .

Ayrıca okuyun – LG G4'ün avantajları ve dezavantajları

LG G4'te ekran görüntüsü almanın yolları

Android ekran görüntüsü almak herkesin en kolay ve en kolay yoludur. LG de android cihaz, bu yüzden LG ekran görüntüsü aslında ekran görüntüsü android anlamına gelir. Her neyse, LG G4'te ekran görüntüsünün nasıl yapılacağı açıklanmıştır. Temel olarak, bu ekran görüntüsünü iki şekilde, ilk olarak aygıttaki fiziksel düğmeyi kullanarak ve ikinci olarak da LG'deki QuickMemo + özelliğini kullanarak sahip olabilirsiniz.

Yöntem 1: Fiziksel düğme işlemi

Bu ekran görüntüsü , android telefonun tümünde kullanılan yaygın bir işlem olduğundan android işlem çoğu LG telefon kullanıcıları tarafından bilinir. Sadece Sesi kısma ve Güç düğmelerine birlikte basmanız yeterli ve bu kadar. Yakalamak istediğiniz ekran görüntüsü galeri uygulamanızdaki Screenshot klasöründe saklanır. LG, LG G4'te tuşun konumlandırmasında bazı değişiklikler yaptı. Güç ve ses düğmeleri arka tarafa yerleştirilmiştir, bu da onları tamamen basmak için bazı sorunlar yaratabilir. Ama 2-3 kez deneyin, çok daha kolay olacak. Sadece iki düğmeyi de aynı anda vurduğunuzdan emin olun.

Ekran görüntüsü alındıktan sonra, onu galeriden doğrudan paylaşabilir veya ekran görüntüsünü daha basmak için düzenleyebilir ve kırpabilirsiniz. Yani, android üzerinde nasıl ekran görüntüsü olduğunu bilenler, süreci bilir.

Görüntü kaynağı – mobilesyrup.com

Yöntem 2: QuickMemo +

LG G4'te bir ekran görüntüsü almanın başka bir yolu da QuickMemo + özelliğini kullanmaktır. Bazıları, önceki işlemin, düğmenin konumlandırılması nedeniyle biraz zor olduğunu fark edebilir. Ancak, bu süreç onlar için daha kolay olacaktır. QuickMemo + uygulaması hızlı ekran görüntüleri, notlar ve hatırlatmalar sahip olmanın harika bir yoludur. Yani bu özelliği birçok amaç için kullanabilirsiniz. Eh, bu uygulamayı kullanarak ekran görüntüsü nasıl olduğunu bilmek için bekliyor olmalısınız. Bu işlem önce bildirim çubuğunu aşağı çekmenizi gerektirir. Hızlı ayarlarda, bu QuickMemo + simgesini göreceksiniz ve bu simgeye tek bir tıklama ekran görüntüsünü alacaktır. Yani, android üzerinde ekran görüntüsünü bilirseniz, kesinlikle ilk işlemi bileceksiniz, ancak bu QuickMemo + sadece LG kullanıcılarının sadece kullanabileceği LG özelliğidir. QuickMemo + kullanarak ekran görüntüsünü aldıktan sonra, bunu çizebilir veya düzenleyebilir, istediğiniz herhangi bir şeyi kırpabilir veya paylaşabilirsiniz. Aldığınız tüm ekran görüntüleri telefonunuzdaki galeri uygulamasında ekran görüntüsü klasörüne kaydedilir.

Böylece, yukarıdaki yöntemlerden herhangi birini takip ederek artık LG G4'ünüzde kolayca bir ekran görüntüsü alabilirsiniz. Her iki işlem de basit ve hızlıdır ve daha kolay bulduğunuz ürünü kullanabilirsiniz. Dolayısıyla, LG G4'te ekran görüntüsünü nasıl alacağınız sorusu şimdi çözülüyor ve Smartphone'u sonuna kadar kullanabilirsiniz.